Napisz opowiadanie o jeszcze jednej podróży małego księcia podczas której
Inne miejsca ogrodzone były sznurkiem.. praca minimum 200 słówOpowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.83% Lądowanie na nowo odkrytej planecie: opowiadanie twórcze z elementami opisu, pisane z pozycji Małego Księcia; 78% Losy Małego Księcia - opowiadanie odtwórcze; 81% Mały Ksiaże - opowiadanie; b/d Mały Książę - Historie; 84% Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.Po długiej i męczącej podróży Mały Książę trafił na kolejną planetę.. Oswojenie, więź, przyjaźń.Mały Książę - tytułowy bohater utworu, którego autorem jest Antonie de Saint-Exupẻry, to niewątpliwie postać niezwykła.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Wykaż się znajomością obu lektur.. Podczas umierania, Książę mówił, że tylko jego ciało pozostanie na ziemi, jest bowiem zbyt ciężkie, by wziął je tak daleko.Napisz opowiadanie o jeszcze jednej podróży Małego Księcia, podczas której zetknął się on z problemem/z problemami współczesnego świata.. Jak znajdziecie jakiekolwiek błedy piszcie ; )) Małego Księcia spotkałam, kiedy przechadzał się smutny po boisku.. 2021-01-20 11:05:38; Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że każdy ma szansę zmienić swoje życie..

Opowiadanie o kolejnej podróży Małego Księcia.

Był ona dość dziwna.. Przyjazn!. W podobnie fantastyczny sposób na nią .Moje spotkanie z Małym Księciem - opowiadanie twórcze z zastosowaniem dialogu.. Podobnie jak w baśni zwierzęta i rośliny mówią ludzkim głosem, a Książę opuszcza swoją planetę, wykorzystując odlot ptaków.. Może zawierać elementy opisu, charakterystyki, sprawozdania, reportażu itp., można wplatać do niego pamiętniki, dzienniki, a nawet inne opowiadania.Napisz opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny.. Twoja praca powinNapisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. W podobnie fantastyczny sposób na nią .. "Napisz opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny" O.P.O.W.I.A.D.A.N.I.E.. Po tych podróżach Książę stwierdził, że: „Dorośli są bardzo dziwni.Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży..

Napisz opowiadanie o tym, jak znalazłeś przyjaciela.

TEMAT W NAGŁÓWKU.. UWAGA!. jAK OCENIACIE TĄ PRACĘ ?. Gdy przybiegł do Małego Księcia było już za późno.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny.. Podługiej podróży Mały Książę trafił na jeszcze jedną planetę.Planeta było dość dziwna, ponieważ cała była z piernika i innych słodkich rzeczy.Ten widok bardzo zdziwił Małego Księcia, lecz był już tak zmęczony, że położył sią na dość duzym kawałku.Napisz opowiadanie o jeszcze jednej podróży Małego Księcia, podczas której zetknął się on z Balladyną.. Gdzieniegdzie były wykopane niewielkie dziury w ziemi.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Podługiej podróży Mały Książę trafił na jeszcze jedną planetę.Planeta było dość dziwna, ponieważ cała była z piernika i innych słodkich rzeczy.Ten widok bardzo zdziwił Małego Księcia, lecz był już tak zmęczony, że położył sią na dość duzym kawałku waty cukrowej i zasnął jak małe niemowle.Gdy już się obudził, był to już następny dzień.Poszedł więc do .Król - szukał poddanego, Próżny - nie dzieli się z nikim, Pijak - ciągle pił, żeby zapomnieć o wstydzie, że pije, a Bankier - ciągle liczył, bo dla niego najważniejsze były rzeczy materialne..

podczas podróży ujawnij wyrazisty charakter bohatera.

Nie wiedziałam kim jest, skąd pochodzi.Chciała, by się nią zajmowano - od razu prosiła Małego Księcia o śniadanie (Mały Książę podlewał ją).. To spotkanie ma wpłynąć na zmianę postępowania Balladyny.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Kłamała - zwracała uwagę Małemu Księciu, że u niego są przeciągi, a tam skąd przybyła… w tym momencie urwała.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Była wymagająca - chciała, by Mały Książę zdobył dla niej parawan, gdyż bała się przeciągów.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Akcję umieść nad jeziorem Gopło.. W argumentacji odwołaj się do Opowieści wigilijnej K. Dickensa, Quo vadis H. Sienkiewicza oraz innego utworu literackiego.Opowiadanie jest jednocześnie formą bardzo pojemną, w której zmieścić się mogą prawie wszystkie inne formy.. Temat dotyczący symboliki "Małego Księcia" jest zbyt obszerny, żeby zamknąć go w jednym temacie.Opowiadanie o jeszcze jednej podróży Małego Księcia, podczas której zetknął się z problemami współczesnego świata Wzorcowe opowiadanie o kolejnej podróży Małego Księcia - bohatera powiastki filozoficznej o tym samym tytule, który przybywa na Ziemię i dostrzega problemy współczesnego świata..

Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz jak zmieniło się życie bohatera - narratora po otrzymaniu listu.

Napisałem w uproszczeniu coś takiego: Pewnego dnia podczas podróży a dokładniej trasy koncertowej miała miejsce sytuacja która na zawsze zmieniła dzieje naszej skromnej kapeli.. wmieszaj w to dialogiHistoria Małego Księcia oparta jest jednak na typowym dla baśni temacie podróży, podczas której główny bohater zdobywa doświadczenie i mądrość życiową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Zastosuj dialog.Jesteś po lekturze "MAŁEGO KSIĘCIA", więc doskonale już wiesz, że jest to książka niezwykła, w której pod postacią wymownych symboli autor zawarł wiele istotnych prawd.. Podobnie jak w baśni zwierzęta i rośliny mówią ludzkim głosem, a Książę opuszcza swoją planetę, wykorzystując odlot ptaków.. Chodziła ona do 6 klasy .. (minimum 200 słów)Ukąsiła go w nogę.. W tym czasie pilot naprawił swój motor.. Bardzo zdziwił ten widok Małego Księcia, lecz był już bardzo zmęczony i postanowił troszeczkę przespać się.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Opuścił planetę B-612 i wyruszył w podróż, w czasie której chciał poznać świat, znaleźć szczęście, i spotkać prawdziwego przyjaciela.Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał .Przydatność 75% Pewnego dnia odżył we mnie błędny rycerz…-napisz opowiadanie o jednej sytuacji (prawdziwej lub wymyślonej), w której zachowałeś się jak Don Kichot.. Biegłem właśnie do sklepu po nową fascynującą grę do komputera, gdy zobaczyłem jak schodząca z chodnika starsza pani potknęła się i upadła prosto na jezdnię.Napisz krótkie opowiadanie zawierające 10 zdań złożonych.. Kiedy zobaczył jak Książę sie osówa na ziemie, to nie mógł utrzymać się na nogach.. Mały Książę na asteroidzie 331..Komentarze

Brak komentarzy.