Napisz co robisz w swoim pokoju po niemiecku
Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. den Rucksack packen - pakować plecak.. Po południu poszłam do domu.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Obok biurka stoją dwie szafy.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Przykłady użycia - "w pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Potem poszłam do szkoły.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Po szkole odrabiam lekcje.. Polish Kiedy tylko ktoś ją włącza, natychmiast idę do innego pokoju czytać.Hobby po niemiecku - jak się zapytać..

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

Die ganze Familie schmckt den Weihnachtsbaum.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie .. Jem śniadanie i ubieram się.. Robię zakupy i myję akwarium.Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Opowiada o Alicji ,ale nie takiej ,którą znamy, Alicja w filmie wpadła do dziury już po raz drugi, jednakże odkrywa Krainę Czarów na nowo.. 2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. W domu odpoczywałam.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Es ist sehr klein aber ich mag ihm-Mój pokój jest mały ale lubię go.. Mein Zimmer ist sehr gemutlich und praktisch-Mój pokój jest przytulny i praktyczny.. Potem umyłam .Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07 Przetłumaczy mi ktoś to na niemiecki albo chociaż część tego?. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i po niemiecku.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu..

- Co robisz w wolnym czasie?

Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju; 81% Opis weekendu po niemiecku.Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Ich mache alles in meinem Zimmer z.B:-Robię wszystko w moim pokoju na przykład mache ich Hausuafgabe-robie zadania domoweOpis pokoju po niemiecku.. Nad biurkiem jest półka na książki.. 2021-01-21 12:39:14 Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36Opisz swój pokój.. Czasami myje garnki..

... 88% Opis dania po niemiecku.

Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.In den Bergen - w górach.. Trenuję 1 godzinę.. W nocy .Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Was sind deine Hobbies?Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. ;) W sobotę śpię długo.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Na biurku stoi komputer.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.. Dom moich marzeń po niemiecku .. Mój pokój ma 2 kilometry kwadratowe.. Podstawowa Gimnazjum Liceum Studia .Przykłady użycia - "drzwi do pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ruszam się prawie zawszę.. Zjadłam obiad.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz..

Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.

O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Następnie mam trening światkówki.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?. Biurko stoi na prawo w kącie.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. 3.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Jem dużo warzyw i owoców.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Odpoczywam.. Jem obiad.. Chodzę z psem na spacer.. Na lewo na ścianie wisi obraz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt