Napisz sprawozdanie o wycieczce szkolnej
Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Napisz sprawozdanie z wycieczki klasowej do Krakowa lub Torunia?. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.. W dniach 11-15.09.2017 r. Zarząd Koło PZN Opole Miasto zorganizował wycieczkę do Sandomierz i okolic tego pięknego miasta.. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a.. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były .Sprawozdanie o wycieczce 3 marca 2020 0 Przez admin .. Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. 2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru sprawozdanie z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki..

2010-02-26 15:32:37 Napisz sprawozdanie z wycieczki .

W autokarze śpiewaliśmy i rozmawialiśmy.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Zadanie: pomóżcie napisać sprawozdanie z szkolnej dyskoteki Rozwiązanie: dnia 21 x 2010 r o godzinie 17 00 w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.. 2012-10-13 12:20:00; .. Adam, nasz szkolny rozrabiaka, wziął jakiegoś robaka i położył go Kasi na głowę.. Potem mieliśmy quiz z tego co zapamiętaliśmy o tej pięknej, zielonej oazie .Sprawozdanie z wycieczki do Sandomierza i okolic - Koła PZN Opole Miasto Written by dyrektor.. Każdy wzór i przykład możesz edytować, dopasować do specyfiki swojej szkoły i masz gotowe rozwiązanie!Przydatność 65% Sprawozdanie o wycieczce.. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.krótko i obiektywnie oceń to, o czym pisałeś.. Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły.. Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły.. Uczestniczyła w tym prawie cała klasa z wyjątkiem dwóch osób, które musiały przygotowywać się do jutrzejszego apelu z okazji Dnia Niepodległości.Napisz sprawozdanie z wycieczki..

2014-01-13 20:18:21; Jak napisać sprawozdanie z wycieczki?

Najpierw udaliśmy się do Doliny Strążyskiej, gdzie znajduje się wodospad Siklawa.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Ta krzyczała wniebogłosy, a wszyscy mieli niezły ubaw.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.Wycieczka uczniów klas 0,I,II,III do Wigierskiego Parku Narodowego .. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Z Krosna wyjechaliśmy o godzinie 6.45, podróż trwała cztery godziny.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.. W autokarze śpiewaliśmy i rozmawialiśmy.Wycieczki szkolne - propozycje, opisy, sprawozdania itp.. Dlatego po tygodniu przeczytaliśmy artykuł o naszym szkolnym Święcie Ziemi.. Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i .Dnia 6 XI 2008 roku całą klasą udaliśmy się do Muzeum Walk o Wał Pomorski.. Napisz do swojej koleżanki z innej szkoły email.. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis..

Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła klasa II D.

Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a.. We wtorek 23.05.2013, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego.. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano, spod budynku naszej szkoły.We wtorek 23.05.2019, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Dnia 7 VII pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Zakopanego.. W sprawozdaniu opisujemy wydarzenia w ujęciu chronologicznym, czyli w takiej kolejności, w jakiej występowały, czyli w kolejności od pierwszego do ostatniego.. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. We wtorek 23.05.2013, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Znajdziesz tu przykłady i wzory gotowych regulaminów, pism, dokumentów niezbędnych w codziennej pracy szkoły!.

Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano,...Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły.. także: Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie.. Po przyjeździe do Sandomierza zostaliśmy .Dzień dobry.. We wtorek 23.05.2013, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego.. Na miejscu dołączył do nas przewodnik tatrzański.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a.. W którym : opiszesz trase wycieczki opiszesz najciekawsze miejsce które zwiedziłaś <big ben> wyrazisz swoją opinię o ludziach i zwyczajach które poznałaś.Dowiedz się czym jest sprawozdanie, jak je napisać, jaki zastosować układ tekstu, zapoznaj się ze wzorem i przykładem sprawozdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt