Opisz jak spedziles ferie
Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę.. :) 2011-01-13 21:33:44 Na polaka muszę napisać krótki tekst o tym, ak spędziłam dzisiejszy dzień.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Opisz w 5 zdaniach (2 pojedynczych i 3 złożonych) jak spędziłeś ferieNowa Sól, 20.02.2006r.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Doprawdy nie pojmuję, jak mogłam być tak beznadziejnie nieodpowiedzialna, nieroztropna i tak pozbawiona choćby najmniejszej odrobiny spostrzegawczości.. Byłem w polskich górach na nartach razem z rodziną.. Zjeżdżając ze stoku po raz pierwszy czułem się bardzo pewnie.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. To były najwspanialsze feri jakie spedziłam u babci.Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. Zostaje sam :PJak spędziłeś tegoroczne ferie zimowe.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Opowiadanie z dialogiem.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie..

Jak minęły Ci ferie?

Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak spędziłeś ferie?Opisz w liście do kolegi jak spędziłeś ferie zimowe .. Najciekawszy dzień ferii zimowych.. Obudzilam sie i .Ferie zimowe w tym roku były dla mnie bardzo udane.. W naszym hotelu był aqua park,w którym szalałam cały dzień,a woda była tak cieplutka ,nawet cieplejsza niż nasz Bałtyk latem.. Pyza003 9 godzin temu.. Zapowiadało sie ze bedzie strasznie nudno.. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .Ja już ferie od 13 ;] Spędzam nocki na mpc oraz ulepszam moją stronkę :P. Ferie do 28, na pewno nie będę się nudził!. Ten którys z kolei nudny dzien zaczal sie dla mnie przyplywem energii.. Tak jak już wspomniałem, zimowe.Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i uściskać.. Brat pojechał do szpitala więc komp dla mnie :PP.. Kalisz , 14.. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. Całe ferie spędzę raczej w domu, teraz choroba więc .. - gdzie?. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. poleca80% Język polski .. Rodzice pracują na noc!. prosze obojetnie co ale zeby było :D dobrze !Odpowiedz na te pytania, a ja zgadnę, czy dobrze spędziłeś ferie!.

Jak spędziłem ferie zimowe.

Cześć Karolina!. Tatry są magicznym miejscem na ferie zimowe.. Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycieJak spędziłeś ferie?. Nowa Sól, 20.02.2006r.. min 4 zdania prosze i z góry dzieki !. czyli bez czasów itp.Napisz jak spędziłeś ferie zimowe Podobne tematy.. Jeśli pogoda nam dopisze, to namówimy tatę na kulig.napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ( bylem u babci na wsi,chodzilem nad jezioro z kolegami, takze spedzalem z nimi duzo czasu grajac w pilke,bawilismy sie w podchody bylem pare dni nad morzem z rodzicami ,) daje naj na piatek lub poniedzialekPerfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. Co tam u Ciebie słychać?. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Ja byłam na kolonii w Zakopanem.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. Codziennie w godz. 10:00-12:00 odbywały się spotkania, podczas których czytałyśmy klasykę literatury dziecięcej.Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Wzbogać.W ferie byłam u cioci w mieście.. Przepraszam ze tak długo nie pisałam, ale byłam trochę zajęta.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Upadałem ciągle, ale to mnie nie .Ferie wspominam bardzo miło, szkoda że tak szybko się skończyły!.

Co robisz na ferie zimowe?

Ciocia mieszka w Kaliszu.Mieszka w bloku.Ciocia żebym się nie nudziła to zaproponowała wyjście na cały dzień na basen.Było super zjeżdżałam z bardzo krętych zjeżdżalni.Naprawdę mi się podobało.Na następny dzień poszliśmy do kina na film ''Czarownica''.Uważam ,że to były ferie o których długo nie zapomnę.. I to prawdopodobnie po raz ostatni.. Było wspaniale!. Opowiadanie z.. Autor: damiano198, 2014-02-06 17:42:50 Dodaj do: Jak spędziłeś tegoroczne ferie zimowe.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Jak spędzacie ferie zimowe?. Ale to nieprawda.. Odwiedzam kuzynostwo.Opisz jak spedziłes wakacje?Opisz jak spedziłes wakacje?tak jak w temcie .Uwzględnij nastepujące informacje *wo?. Śniegu nie brakowało.. Drugi tydzień ferii spędze w domu, sądze że śnieg jeszcze bedzie, razem z siostrą i bratem ulepimy bałwana.. Na pewno będziemy jeździć na sankach i dobrze się bawić.. Filia nr 3 przygotowała na okres ferii bogaty program zajęć pod wspólnym tytułem „W Puchatkowie".. Zakochana90; 25.01.2010 Witaj Zosiu!. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy..

Ferie zimowe vs ferie letnie!

Jak wiesz w tym roku nie miałam żadnych atrakcji- jak zwykle pojechałam do babci.. Jestem pewna, że umrę ze wstydu i Maryla będzie musiała pochować mnie pod Królową Śniegu, ponieważ ksiądz nie zechce przyjąć na cmentarz kogoś, kto popełnił tak karygodny czyn.List do kolezanki jak spedzilam ferie zimowe.. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. Nauczyłam się jeździć na nartach, chociaż nie było łatwo.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Celem dla którego powstała niniejsza publikacja było merytoryczne omówienie zagadnienia poprawnej pisowni, poprzez odpowiedź na pytanie: piszemy ferii czy feri?W serwisie JakSięPisze skupiamy się przede wszystkim na wyjaśnianiu jaka jest ferii definicja, jak również przedstawiamy wyczerpujące informacje co do tego jaka jest dla ferii zasada pisowni.Plik wypracowanie jak spedziles ferie.zip na koncie użytkownika fulgeru • Data dodania: 24 mar 2016Do końca zimowych ferii, czyli do 17 stycznia, rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego, czyli tzw. koronawirusowego.. Robie też serwer z kolegą i się z tego ciesze :P.. Podróż po Ameryce Południowej.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Udostępnij.. Co oznacza, że nie zaliczyłem wywrotki.. 425 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Było wspaniale!. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę .Na te ferie po raz pierwszy jedzie mój dwuletni brat, jestem ciekawa jak zareaguje na widok gór.. Kartka A4 Rozwiązania (0) .. Opisz kwiata (np. storczyka) Zastosuj przynajmniej 1 porównanie.. 2015-05-07 14:17:41 Ferie zimowe ?. .Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:()..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt