Opisz co robiłeś w zeszły weekend po angielsku
Zjadłam obiad.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. 2014-07-08 12:10:20napisz opowiadanie co robiłeś i czego nie robiłeś w zeszły weekend PO ANGIELSKU!. I drank milk.Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19W emailu do kolegi/ koleżanki opisz po angielsku jak wyglądał Twój zeszły weekend.. To nic trudnego!. Zawsze to robiłeś w soboty, gdy byliśmy małżeństwem?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zrobiłam zadanie domowe .Przykłady użycia - "weekend" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Siedziałam w domu, słuchałam trochę muzyki i oglądałam telewizję.. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

!1+wytłumaczenie 2013-04-07 10:40:01 Napisz 15 zdań na temat " Jak spędziłaś weekend " 2013-12-11 15:13:14Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZNapisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Bardzo ważne.. W domu odpoczywałam.. Co robiłeś?. TŁUMACZENIE: Nie robiłam nic specjalnego w zeszły weekend.. Podpowiadamy!. Gdzie byłeś?. Potem poszłam do szkoły.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Pól do dwunastej w sobot .. W wypowiedzi zawrzyj wszystkie poniższe informacje/ elementy: opisz co robiłeś w sobotę i w niedzielę podaj z kim się potkałeś lub kogo odwiedziłeś wyraź swoją opinię na temat minionego weekendu oraz zapytaj koleżankę kolegę o to jak minął .Sprawdź tłumaczenia 'w zeszły weekend' na język Angielski.. Zamieść Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kotek56 6.4.2010 (22:49)Hobby po angielsku: wstęp.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćweekend zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Szpila_Figielek ( -1,520 ) [Gimnazjum] edycja 12 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Opis ferii po angielsku: na nartach i snowboardzie z rodzicami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Tłumaczenia w kontekście hasła "w weekend" z polskiego na angielski od Reverso Context: w ten weekend, w każdy weekend, w następny weekend, w zeszły weekend, w ostatni weekendPrzykłady użycia - "w weekend" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Sytuacja zmienia się cały czas i w piątek lub w weekend pojawi się kolejny projekt.opis-ferii-zimowych-po-angielsku lulkalala 2011-01-29 08:45:58 UTC #1 Bardzo prosze zeby ktoś mi opisał po angielsku kilka dni spędzonych podczas ferii zimowych .Przydatność 75% My Weekend.. W międzyczasie ja zrobiłam pracę domową i uczyłam się do szkoły.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata(po angielsku).. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku..

Oto przykładowe opisy ferii po angielsku.

Po południu poszłam do domu.. W wieczorem wyszłam na dwór, aby spotkać z moimi przyjaciółkami.Opisz swój wymarzony dzień w kilku zdaniach.. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt