Napisz email do kolegi z anglii
85% List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. 1,184 wizyt.. Opisz swoje przygotowania do udziału w tym biegu.. Napisz e-mail do swojej koleżanki/kolegi z innej szkoły , w którym: a) opiszesz trasę wycieczki, b) opiszesz najciekawsze miejsce które zwiedziłeś c) wyrazisz swoją opinię o ludziach i zwyczajach które poznałeś.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz email do kolegi z Anglii.. Mówi, że on po prostu nie zdał egzaminu na prawo jazdy i zaprasza również do odwiedzenia go w Anglii latem przyszłego roku.. Postaraj się rozwinąć swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować,E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

Napisz e-mail do kolegi z Anglii.

Od niedawna masz nowe hobby.. Podpisz się na końcu.. W formie emailu napisz do znajomego z Anglii napisz ze : - nowe hobby daje ci duzo satysfakcji [present simple] - poznales dzieki niemu znajomych [present simple] - wybierasz sie na przyjecie na ktore zaprosila cie jedna z poznanych osob.. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ.. W e-mailu * poinformuj na jakie zajęcia się zdecydowałeś, * opisz czym się zajmujecie na tych zajęciach, * wyraź swoją opinię o tych zajęciach i ją uzasadnij, *napisz jakie są ( twoim zdaniem) pozytywne skutki uczestniczenia w dodatkowych zajęciachNapisz list do kolegi z Anglii, w którym: podasz powód swojej decyzji o udziale w kursie; opiszesz wygląd sali lekcyjnej i wyrazisz swoją opinią na temat zajęć; zrelacjonujesz wydarzenie, które miało miejsce w trakcie jednej z lekcji; przedstawisz problem związany z udziałem w kursie i poprosisz o radę, jak go rozwiązać.Strona 5 z 17 Wypowiedź pisemna Zadanie 10.. Napisz list do swojego kolegi z Anglii w którym: - opiszesz rodzaj kataklizmu i miejsce które nawiedził - napisz jakie skutki spowodował kataklizm - wyjaśnisz jak ty i twoja rodzina radzi sobie z tą sytuacją - zapytasz kolegę jaka jest teraz pogoda w Anglii.Pocztówka z wakacji w Grecji: Hi Jared I'm on holiday in Greece and I'm having great time..

Napisz e-maila do kolegi z Anglii.

Otrzymałaś list od Twojego znajomego z Anglii.. Brałeś ostatnio udział w biegu ulicznym.. Napisz do nich e-mail.-wyjaśnij, jaki rodzaj pracy interesuje cię szczególnie, i zapytaj o szanse jej znalezienia-opisz swoje zainteresowania i umiejętności -dowiedz się czy będą potrzebne referencjeWłaśnie wprowadziłeś się do nowego domu.. Napisz list do znajomej/ego z Anglii z prośbą o pomoc.. .Właśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.. W e-mailu do niej: napisz, z kim mieszkasz opisz ostatnia uroczystość rodzinną zaproponuj, ze wyślesz koleżance zdjęcia/dodatkowe materiały do wykorzystania w projekcie od 50 do 200 słówList do właściciela restauracji; List do przyjaciela; List do znajomego (zadanie maturalne) Znajoma rodzina przyjeżdża z Anglii na wakacje do Polski.. Odpowiedź Guest.. !Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz odpowiedź, w której uwzględnisz informacje takie jak:napisz właśnie wróciłeś z 4-dniowej wycieczki do Londynu.. Przedstaw zalety organizowania biegów ulicznych.80% List do swojego kolegi z Anglii.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: -Opiszesz, jak zmieniła się spotkana osoba; -Jak czujesz się po spotkaniu; -zaproponujesz wspólne spotkanie z twoim dawnym kolegą/dawną koleżanką, żeby mogli się poznać..

E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

w e-mailu do kolegi z Anglii po angielsku: -opisz podróż do Londynu -opisz miejsca które odwiedziliście -napisz co ci się szczególnie podobało w Londynie i wyjaśnij dlaczego W swojej wypowiedzi rozwin kazdy z trzech podpunktów ,tak by całość składała sie 50 do 120 słow .podpisz sie jako xyzZapisałeś / aś się ostatnio na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Napisz email do kolegi z angli w ktorym opiszesz gdzie mieszkales podczas wakacji, co ta m robiłes i co tam kupiles.. Email *: Zapisanie na listę oznacza akceptację polityki prywatności.Niedawno region w którym mieszkasz nawiedziła klęska żywiołowa.. 85% Napisz list do kolegi z Anglii; 83% List do kolegi; 80% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Maksymalnie moga uzyskać Państwo 50 pkt/100%, do zdania wystarczy 15 pkt/30% Proszę o wykonywanie zadań z arkuszy,które przesyłam samodzielnie /termin do 22.01/E-mail koleżanka z Anglii, która opracowuje projekt dotyczący zycia rodzin w Europie, poprosiła cie o informacje o twojej rodzinie..

Pilne, proszę o szybką odpowiedź.Napisz list do kolegi z Anglii .

Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. poleca 85 % .. Bardzo prosze o pomoc .. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *dlaczego się przeprowadziłeś, *jak wygląda twój nowy pokój, *że chcesz go/ją zaprosić do siebie.. W e-mailu: opisz swoje przygotowania do udziału w tym biegu napisz o trudnym momencie, który miał miejsce w czasie bieguList nieformalny do przyjaciela z Anglii.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.List do kolegi z Anglii.. 0 głosów.. The most I liked the Vatican.Rodzice kolegi/koleżanki z Wielkiej Brytanii zaproponowali, że pomogą ci znaleźć pracę w Anglii w czasie wakacji.. Napisz wiadomość e-mail (80-130 słów, nie licząc słów w zadaniu już podanych) do kolegi z Anglii, w której: - opiszesz dom należący do rodziny, u której mieszkałeś w AngliiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przykład pocztówki nr 2 Pocztówka z wycieczki do .zad 10 pisanie / email, list nieformalny,wpis na blogu,forum/ 80-130 słów.. Zaproponuj im co mogą zwiedzać i zaproś ich do siebie; List do redakcji gazety w sprawie artykułu o pijanym kierowcyEmail: Właśnie wróciłeś/aś z wymiany międzynarodowej w Menchesterze.. (Matura, Longman 55/8)Napisz email do kolegi z Anglii w ktorym -opiszesz dom nalezacy do rodziny u ktorej mieszkalas w Anglii-zrelacjonujesz przebieg najciekawszego wieczoru ktory spedzilas z gospodarzem -przedstawisz plusy i minusy mieszkania u angielskiej rodziny -zaprosisz kolege do Polski oraz zaproponujesz w jaki sposob moglibyscie spedzac razem czas Od 80 do .List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz e-mail Nie chce mi się.. od 50 do 100 słów błagam o pomoc potrzebne mi to na już!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt