Napisz list do kolegi i opisz swoje wakacje
Bardzo bym się ucieszył gdybyś mi jak najprędzej odpisał i opisał .. Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec .. Wielką pasją Anieli jest teatr, więc kłamstwo jest przez nią świetnie odgrywane.. List do przyjaciela z wakacji.. Czas czytania: 1 minuta.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Potrzebuję to zadanie na jutro - za pomoc serdecznie dziękuje.. Hello Paul,E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. List napisz bardzo starannie (mile widziany wydruk komputerowy).. 2010-09-20 14:33:45Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozrdrawiam i dziękuję za poprzedni list.Dawno się nie odzywałeś.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Zadanie: napisz list do kolegi , koleżanki przedstawiając w nim Rozwiązanie: droga olu chciałabym ci opowiedzieć swoje plany na wakacje mam zamier wymieniasz gdzie Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.List do koleżanki lub kolegi na temat wakacji (akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę..

Napisz list do kolegi z zagranicy i opisz w nim swoje wakacje.

zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec (-1,570) .Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.. Cześć Ed!. Trzymaj się podstawowych zasad obowiązujących przy tejE mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoChciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.Przebywasz na wakacjach u swojej rodziny na wsi.Napisz list do kolegi/koleżanki w ktorym:-napisz w jaki sposob spedzasz wakacje.-opisz swoja pierwotna niecheć do spedzania wakacji na wsi i co szułeś jak sie ci to odmieniło.-w jaki sposób spedzasz czas z rodziną i jak jej pomagasz.-poinformuj o braku dostepu do internetu i fakcie iz nie masz mozliwosci komunikacji droga internetową.Wszystkie opisane w powieści obyczajowej sytuacje rzogrywają się w Łebie i Poznaniu w latach siedemdziesiątych..

Opisz swoje ostatnie wakacje.

At first I would like for you to describe how I spent my holidays.Napisz do swojego kolegi list(Po angielsku) w formie e-maila, w którym opiszesz wydarzenie.. Powiedz gdzie jesteś na wakacjach i z kim Powiedz co robiłeś ostatnio-Opisz przygodę która ci się przydarzyła Zapytaj o jego plany wakacyjne i zaproś go do polski.. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do kolegi z zagranicy i opisz w nim swoje wakacj - rozwiązanie zadania .. Was gemacht?Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .napisz list do przyjaciela.. Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej… Napisz list do .Napisz list do swojego przyjaciela (przyjaciółki, koleżanki lub kolegi)..

... opisz w liście do przyjaciela swoje wakacje.

2011-03-10 14:03:43List do przyjaciela z wakacji List przyjaciel z wakacji wakacje List do przyjaciela napisz list do przyjaciela opis wakacji w liście do przyjaciela Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz list do kolegi z Australii.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Zwróć uwagę na kolejność informacji w zdaniach.. 0 głosów.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. W liście opisz swoje wspomnienia z wakacji, ciekawą przygodę lub marzenia, których nie udało ci się zrealizować.. napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter..

Napisz do kolegi list, w którym polecisz mu Krzyżaków.

Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!. Opis wakacji angielski.Napisz list do kolegi z Australii.. Napisz e-mail do swojej koleżanki z Niemiec na temat zakupów.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .List do kolegi z niemiec zapraszam na wakacje do polski opisz miasto jako atrakcja turystyczna.. (akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. opis wakacji.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Nie wiem co u Ciebie słychać i jak .Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz list do znajomej/ego z Anglii z prośbą o pomoc.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie.Napisz krótki list do mamy?. Mam na imię Magda i jestem Polką..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt