Uzupełnij luki w tekście niektóre litery brakujących wyrazów zostały podane
Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Pamiętaj, że ilość figur we wzorze musi być taka sama, jak ilość wyrazów .Uzupełnij luki (1 4) w tekście odpowiednimi zdaniami (A E), tak aby był on spójny i logiczny.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. 8x=3000g .Uzupełnij luki w podanych w zdaniach jednym wyrazem.Dla ułatwienia w nawiasach zostały podane części mowy .. 2012-09-19 16:34:35 Wpisz brakujące nazwy zawodów.. 4 I've just got married.Wpisz brakujące nazwy zawodów.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uzupełnij dialogi.. niektóre litery szukanych wyrazów zostały podaneJedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. obok których stoją wyrazy uzupełnione literą h. 1. .. WYRÓŻNIANIE WYRAZÓW W ZDANIU Przykładowe ćwiczenia 1.. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij zdania odpowiednimi przymiotnikami.. niektóre litery szukanych wyrazów zostały podane 2011-09-11 16:20:56; Uzupełnij odpowiedź na poniższą wiadomość, wpisując w każdą lukę wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Plis pomóżcie:) 2010-01 .Przeczytaj tekst..

Uzupełnij luki w tekście niektóre litery brakujących wyrazów zostały podane.

Uwaga!. wpisanie DAG[KAS]I powoduje wyszukanie jedynie słów KASA i KAS, ponieważ tylko te zawierają wyraz umieszczony w nawiasach kwadratowych.Jeśli chcesz zrobić "dostawkę" do jakiejś litery na planszy po prostu dopisz tą literę na końcu.Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. My favourite3 Uzupełnij luki w tekście.. Pierwsze litery zostały podane.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Uzupełnij poniższe zdania wpisując jedno słowo w lukę.. Could .Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Pierwsze litery zostały podane - Dinner's almost ready.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Pierwsze litery zostały podane .. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Podkreśl w tekście wyrazy z „ą" i „ę".. Znajdź je i podkreśl.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Wykorzystaj do tego podane określenia.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij ponizsze zdania,wpisujac jedno słowo w kazda luke.Pierwsze litery brakujących słów zostały podane..

Niektóre litery brakujących wyrazów zostały podane.

(Zadania o fotosyntezie) 2012-02-24 18:35:55; Uzupełnij podane zadania w taki sposób aby wzbogacić ich .1.. Last year I did a (2) _ _ u _ s _ in short story writing.. W zdaniu tego typu należy uzupełnić luki w ciągłym tekście, wstawiając w każdą z nich jeden wyraz.. Pierwsze litery brakujących wyrazów zostały podane.. Uzupełnij brakujące litery w nazwach zawodów - A (flight attendant) serves passengers on a plane.. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. 2013-02-13 19:41:01; Wstaw brakujące słowa.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) dla każdej luki.. Ta część egzaminu wymaga dużego obycia z językiem angielskim.2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 5.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Posłuchaj uważnie zdania, wyróżnij w nim poszczególne wyrazy i wskaż odpowiedni wzór.. Niektóre litery brakujących wyrazów zostały podane.. Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. Wstaw brakujące słowa.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

Pierwsze litery brakujących wyrazów zostały podane.

Uwaga!. Of course, I am occasionally ill.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką , tak aby zachować Zad 3, 4, i 5 z anglika w załaczniku Po długiej i męczącej podróży dotarłeś do miejsca w którym zamierzasz spędzić wakacje w PolsceW tym artykule bierzemy na ruszt jedno z zadań, które z całą pewnością pojawi się w sekcji Reading & Use of English, czyli Open Cloze.. Stopniowo będziemy uzupełniali materiały w tym dziale o kolejne teksty.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst, z .Przeczytaj głośno i starannie podane niżej zdanie, a następnie przepisz je do zeszytu.. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, strząsa skrzydła z dżdżu, a trzmiel w puszczy, tuż przy Pszczynie, straszny wszczyna szum.W każdą lukę (8.1-8.4) wpisz literę, którą oznaczone jest brakujące zdanie (A-F).. (3 zdania) 2010-04-12 15:41:08; Uzupełnij zdania.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Pierwsze litery zostały podane.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij luki (1-4) w tekście odpowiednimi zdaniami (A-E), tak aby był on spójny i logiczny.. Niektóre litery brakujących wyrazów zostały podane.. Kilka głosek zapisano tu za pomocą dwóch liter..

4.3 Uzupełnij luki w tekście brakującymi wyrazami.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt