Opisz swojego przyjaciela po hiszpańsku
w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy dzień!. jestem całkowitą dupą z tego języka,niedawno zaczęłam się go uczyć,i mam prośbę mógłby ktoś rzucić okiem na ten tekst (opis dziewczyny) czy jest w miare poprawnie itp: Se llama Anna Smith,es modela.. Minęło sporo czasu od naszego ostatniego kontaktu.. Słówka na maturę: rodzina.. 2017-03-26 14:04:16; Opisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08Słownictwo z języka hiszpańskiego.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i .Opis przyjaciela po angielsku czyli jak opisać drugą osobę.. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę.Po występie Lopez zwróciła się do zgromadzonych po hiszpańsku - wypowiedziała w tym języku część formuły deklaracji lojalności wobec flagi Stanów Zjednoczonych.. 2012-03-21 18:16:51 Opis przyjaciela po niemiecku 2013-03-21 20:48:31 Napisz opis przyjaciela po Angielsku : wygląd, jaki jest, co lubi\nie lubi robić, czym się różnimi 2018-12-12 20:23:57pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50Mój dzień..

muszę napisać opis koleżanki/przyjaciółki po hiszpańsku.

2012-06-16 08:17:52Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz e-maila po Hiszpańsku do swojej koleżanki w którym opiszesz swojego nowego przyjacielaśniadanie.. Ale jak każdy człowiek posiadam również wady.. Jedną z nich jest niestety lenistwo.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Bardzo lubię tam przebywać.Gdy zawsze wracam do domu ze szkoły to najpierw wchodzę do swojego pokoju,zostawiam tornister, a potem idę na dół aby zjeść obiad .. Używane, gdy chcemy, by znajomy dodał cię do listy swoich znajomych na danym komunikatorze, byście mogli się częściej kontaktować .el amigo - przyjaciel; .. stronka naprawde fajna,tylko brakuje mi tu cytatów po hiszpańsku:),ALE RESZTA SUPER!. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. 01 maj 2006. potrzebuje opisany caly dzien -co robię od rana do wieczora po hiszpansku:D. od ewa.. O 20 wzięłam prysznic.. "Una nación, bajo Dios, indivisible, con libertad y justicia para todos", co oznacza "jeden naród, niepodzielny przed Bogiem, oferujący każdemu wolność i .Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty..

Jest do dość duza ale ladna ...OPis przyjaciela po francusku.POmocy!

2011-04-07 15:17:03; Opis osoby po hiszpańsku 2016-11-09 15:23:44; Napisz kilka zdań po angielsku o tym co Cie różni z członkiem rodziny 2012-06-14 17:39:38; Napisz 10 zdań o najbliższym przyjacielu lub o kimś z rodziny?. Przykładowe opisy, przydatne wyrażenia.. 80% Opis pokoju po hiszpańsku; 79% Opisy domu po hiszpańsku; 85% Rozmówki na wakacjach lub feriach zimowych po hiszpańsku; 85% Ciało ludzkie i narządy po hiszpańsku (również w załączniku) 85% Tworzenie trybu łączącegoopis koleżanki/przyjaciółki po hiszpańsku.. proszę niech mi ktoś pomoże, bo ucze sie od września tego jezyka i nic nie umiem, a muszę napisać ten opis ;./ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis Twojej rodziny hiszpańskim znajomym wcale nie musi być skomplikowany.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Hola!. Na godzinę trzynastą poszłam na tańce..

Poczytałam książkę i o 23 położyłam się spać.Sprawdzi ktoś opis osoby po hiszpańsku?

Fajna strona szkoda ze nie ma slownika.. 11 kwi 2006. ja .Sprawdź tłumaczenia 'przyjaciel' na język Hiszpański.. Czasowniki regularne w języku hiszpańskim.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opis przyjaciela po niemiecku.. Justyna.. | Hiszpański online: gramatyka, ćwiczenia, słownictwo.Odmiana czasowników w języku hiszpańskim .. Wieczorem wróciłam, zjadłam kolacje.. Mieszkam w dzielnicy bugaj.. 10 cze 2006. dzieki za pomoc.. Przygotowujemy właśnie prezentację na kolejne spotkanie z młodzieżą, tym razem w liceum i za każdym razem w takich sytuacjach aktualizujemy naszą listę polecanych filmów i seriali po hiszpańsku :) Wiemy, że hasło „filmy i seriale po hiszpańsku, Netflix" jest bardzo popularne, więc sprawdzajcie sami, co przypadnie Wam do gustu :)Cześć, mialem ostatnio na hiszpańskim napisac opis mojej dzielnicy.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Jednym z pierwszych zagadnień gramatycznych, jakie napotkamy kiedy rozpoczynamy naukę języka hiszpańskiego jest odmiana czasowników przez osoby.Opis przyjaciela scharakteryzuj swojego przyjaciela charakterystyka mojego przyjaciela napisz charakterystykę swojego przyjaciela opisz swojego przyjaciela opis mojego przyjaciela przedstaw swojego przyjaciela..

Po niemeicku;d ...Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.

Z góry dzieki i pozdrawiam.. Napisalem kilka prostaackich zdan po polsku i staralem sie z pomoca slownika tlumaczyc.. Opis siebie samego .. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić.. Po śniadaniu pouczyłam się.. Potem wróciłam do domu i zjadłam obiad.Popołudniu spotkałam się z przyjaciółmi, poszliśmy do teatru.. Anna tiene el pelo largo,es rubia y alta.Używane, gdy piszemy do starego przyjaciela, z którym nie mieliśmy kontaktu przez dłuższy czas.. Prosilbym o sprawdzneie tego, co nasmazyłem :) Dla ulatwienia, dolaczam rowniez tekst po polsku.. Aby to zrobić pomyślnie, potrzebujesz czterech rzeczy: członka rodziny lub krewnego, którego chcesz opisać, odpowiedni przymiotnik dzierżawczy, nieregularny czasownik SER oraz przymiotniki określające wygląd zewnętrzny i osobowość po hiszpańsku.Napisz 5 zdań o członak swojej rodziny..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt