Opisz swój wymarzony pokój po angielsku
Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. 2016-02-01 15:57:40Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41 .Opis pokoju po angielsku.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. 🙂 źródło: Winners, Student's Book 3, Wyd.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Okna w pokoju sa duze.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Uwielbiasz podążać za najnowszymi trendami, zawsze dbasz o swój wygląd i świetnie wychodzisz na zdjęciach!Dom i pomieszczenia po angielsku.. tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Opis domu angielski.. W swoim pokoju mam balkon.. In der Ecke steht ein Schrank.Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneTrzeba w 8 zdaniach opisać swoją wymarzoną podróż, tzn. gdzie chciałbym pojechać, czym tam pojechać, co tam zwiedzić itp. Chciałbym by ktoś mógł napisać te 8 zdań w języku Angielskim o wymarzonej podróży do Egiptu, którą przeleciałbym samolotem.. I love flowers so I try to care about them.Po prawej stronie moich ciemno-brązowych drzwi wykonanych z dębu, jest długa szafa koloru przypominającego piasek morski..

... opisz swój pokój.

Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. przykład opisu .Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty .Opisz swój dom po angielsku 2009-11-26 10:22:37 Opisz w 10 zdaniach wymarzony pierwszy dzień w szkole .. pomocy ?. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Ogłoszenia o tematyce: opisz swój pokój po angielsku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.. Zwiedzałbym tam piramidy, sarkofagi itd.. Na tej szafie jest dwanaście plakatów z mojego ulubionego filmu "Zmierzch", natomiast naprzeciw tego mebla jest biurko kształtu trójkąta..

Mój pokój.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2016-02-01 15:57:40Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.opisz swój wymarzony pokój po angielsku który ma rzeczy : kino domowe , pianino lub fortepian , ps3 , jacuzi (dżakuzi ) dywan w kształcie gitary , biurko w kolorze niebieskim i kształcie piłki , poduszki w kształcie serca , szafy koloru zielonego , złoty sufit , kule disco , plakaty , łóżko wodne , wielki misiek , obrazy , komputer , laptopOpis mieszkania po angielsku: wstęp.. Opisz go w 10 zdaniach.. Udało Ci się stworzyć pokój dla prawdziwej tumblr girl, czyli dziewczyny, którą w głębi duszy jesteś!. The room is quite small but very cosy.kayako91: Skoro zadaje takie pytanie tzn.,że nie rozumie, lub nie umie zrobić tego zadania.A jeśli nawet umie ,a po prostu jej się nie chce, to już JEJ sprawa.Po to założono ten portal,nie?Więc nie odpowiadaj tak głupkowato tylko po to aby zbierać punkty..

2011-09-04 15:47:56 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.

Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. W moim wymarzonym domu znajdowałby się osobny pokój do nauki pełniący funkcję biblioteki, gabinetu i miejsca do wyciszenia, bawialnia, basen i oczko wodne, w którym w krystalicznie czystej wodzie pływały by kolorowe rybki.. wygląd mojego pokoju.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Gratulacje!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt