Opisz krótko swój pokój po niemiecku
Dywan jest niebieskiego koloru.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Po przejściu przez nie znajdujemy sie w dużym pomieszczeniu, potocznie nazywanym salonem.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: do Mikołaja - Nikolauspost to czwarta część serii Kalendarz adwentowy.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Na biurku stoi komputer.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) gaciu1 gaciu1 08.04.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer.. ściany są białego koloru.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Po prawej stronie stoji szafa, na niej .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Opis pokoju po Niemiecku.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Poprzednie odcinki możesz przeczytać, posłuchać i obejrzeć zaglądając do wpisów ADVENTSKALENDER - TAG 1 - REVOLVERHELD, ADVENTSKALENDER - TAG 2 - LEBKUCHEN oraz ZAKUPY PRZEZ INTERNET.. Dzisiaj dowiesz się, jak napisać i wysłać list do Mikołaja oraz gdzie Mikołaj .W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykładowy opis domu po niemiecku.. takie coś.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis pokoju po angielsku: wstęp.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Zgłoś nadużycie.. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jak opisać pokój po niemiecku?. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Poza tym uznałam, że jeśli mogę powiedzieć po polsku "Mój wymarzony pokój wyglądałby..

Z góry dziękuję !Opisz swój pokój po niemiecku.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Z góry dziękuję !. !Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. nie nadużywaj tego "würde" i zauważ, że nie .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Zadanie jest zamknięte.. Meine Mutter heißt Eva.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 455 180 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailPrzykładowy opis pokoju po niemiecku.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. 1,159 wizyt..

na stole stoi telewizor ...Opis pokoju po niemiecku.

Ściany tego pokoju są koloru zielonego, pod prawą scianą stoi zielona kanapa, a pod lewą telewizor.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Opisz swój pokój po niemiecku.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. .Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie .. Opisz swój pokój po niemiecku.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

mój pokój jest duży i ładny.

Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. na szafce leżą książki.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.. popatrz i przerób swoje na coś koło tego.. PILNE!. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. 24 dni niespodzianek.. Naprzeciw wejscia, pod duzym oknem, stoi stół przy ktorym moja zapracowana rodzina zjada swoj jedyny wspolny posilek w ciagu dnia - obiad.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..Komentarze

Brak komentarzy.