Napisz po niemiecku co robisz w ciągu tygodnia
W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Z poniższego artykułu dowiecie się jak podawać i pytać o datę w języku niemieckim.. Takie proste np. wstaję o 7:00, później jem śniadanie itp. tylko żeby nie zawsze zaczynało się od ich.. Proszę pomóżcie, jestem w 2 klasie.. Śpię w nocy.. Uczę się przed południem.. 2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.. Potem umyłam .Proszę o pomoc !. Opis dnia angielski.. Jem dużo warzyw i owoców.. Czytam wieczorem komiksy i czatuje.. Zobacz również: Miesiące po niemiecku i Dni tygodnia po niemiecku.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. 0 .Podawanie daty, to ostatnia po liczbach, godzinach, dniach tygodnia i miesiącach przydatna umiejętność do określania czasu po niemiecku.. more_vert .Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Am Abend lese ich Comics und chatte.Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1.. 2 Zobacz odpowiedzi guzikprawda guzikprawda In der Woche gehe ich normalerweise zur Schule.. W domu odpoczywałam.. Polish W poczcie Hotmail napisz wiadomość, wybierz zdjęcia i wyślij.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. po niemiecku Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-10-02 22:06:48 0 ocen | na tak 0%..

Napisz co robisz zazwyczaj w ciągu tygodnia!

Po południu poszłam do domu.. i oczywiście naaj ;* zróbcie taki przykladowy tekst ;) aa i dodam ze w środy mam dodatkowy angielski codziennie chodze do szkoly xddCo robisz w wolnym czasie?. - Jesienią liście opadają.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Gram w południe w gry komputerowe.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Plan tygodnia po niemiecku pline.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Co znaczy i jak powiedzieć "w ciągu tygodnia" po niemiecku?. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Pocztówka niemiecki.- W lato chodzę na basen.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: „Kim tak .Przykłady użycia - "w ciągu dnia" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W piątki mam fizyke, technike , polskii matematyke.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Robię po południu prace domowe.. Zobacz więcej: Dni tygodnia po niemiecku; Miesiące po niemieckuPrzykłady użycia - "napisać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu..

6 zdań po niemiecku.

Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Po polsku: Jem rano.. 0 głosów.. Idziemy gdzieś albo siedzimy w domu i sobie rozmawiamy.. Po dwóch godzinach idę coś przegryźć.. Później idę się spotkać z przyjaciółką.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. po niemiecku.. Potem poszłam do szkoły.. Ruszam się prawie zawszę.. .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Polish Na przykład niektóre motywy z widokami są słoneczne w ciągu dnia oraz ciemne nocą.Napisz 10 zadań o tym co robisz w poszczególne dni tygodnia i w weekend - po angielsku dajcie jakiś przykład tego zadania ;)) Dam kazdemu pkt.. 2009-12-15 16:10:25 Załóż nowy klubw ciągu tygodnia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. 3.Prawie ciągle mam 6 lekcji.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Napisz 10 zdań o sobie co robisz w ciągu dnia?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 3,609 wizyt.. Potem idę odprowadzić kawałek przyjaciółkę z moim psem.Przykłady użycia - "w tygodniu" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

po niemiecku.

Koniecznie na jutro!Jak napisać po niemiecku: W ciągu tygodnia mam 31 lekcji.. Po obiedzie oglądam telewizję albo robie coś na komputerze.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Polish Tabela 6 Średnie zmiany w badaniu radiologicznym w 52.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 .. Napisz do adminia;Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. - W lecie jest dużo słońca..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt