Opisz co robisz w wolnym czasie po niemiecku
W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. W zimie spędzamy weekendy trenując jazdę na nartach.Po długim, ciężkim trygodniu powinieneś się zrelaksować i zrobić coś interesującego, co pomoże Ci pracować czy uczyć się lepiej od następnego poniedziałku do piątku.. po niemiecku.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. rozpocznij naukę .Co robisz w czasie wolnym 20 zdań?. - in der FreizeitChociaż często mam wolny czas, staram się go nie marnować.. Jakie jest twoje hobby?. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Przykłady użycia - "co robisz?". 84% Opis dnia w czasie .Sprawdź tłumaczenia 'Co robisz w wolnym czasie?'. Zjadłam obiad.. Jaka jest twoja rodzina ?. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Zrobiłam zadanie domowe.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Co robisz w wolnym czasie?.

KLUB - Co robisz w wolnym czasie?

Wspólnie jeździmy na rowery, gramy w tenisa czy badmintona.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Czas wolny - słownictwo w języku niemieckim 7 maja 2010 Odsłon: 71 145 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailPrzykłady użycia - "wolny czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Chętnie chodzę na dyskoteki.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz w 8-10 zdaniach co robisz w wolnym czasie.. Anna Jędrzejczyk; 22/12/2019; Słownictwo.. Chętnie jeżdżę rowerem.. Po zajeciach wracam o domu.. Ten artykułu dostępny jest dla członków klubu.Język Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań .. Co robisz ze swoją rodziną w czasie wolnym ?. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Co robię w wolnym czasie?. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. na 1 str z zeszytu Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Opis przyjaciółki / meine Freundin.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. .Hobby po angielsku: wstęp.. Jacy są twoi rodzice i rodzeństwo ?.

A co ty robisz w swoim czasie wolnym?

Jeździsz na rowerze?. Czas Wolny po niemiecku 0 65 fiszek VanmerX.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Gram chętnie na komputerze.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jeśli nachodzą cię myśli, że mogłeś w tym czasie zrobić coś innego, poszukać sobie .w wolnym czasie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. W czasie wolnym oglądam telewizje.. [przykł.]. Proszę opisac kilka czynności.. Zwykle wolne chwile poświęcam na własne przyjemności.. Przeważnie przed 12 idę spać.> KLUB - Co robisz w wolnym czasie?. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.. Słuchaj i powtarzaj.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Czas Wolny po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Najważniejsze jednak, by nie mieć przy okazji wyrzutów sumienia, że zrobiło się coś, co sprawiło przyjemność, ale mieć przy tym poczucie straconego czasu.. Mam wiele pomysłów.. Nie może też to być krótkie , z góry DziękiZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Polish I tak następne 10 lat spędziłem na czytaniu o wronach w wolnym czasie .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest..

Co znaczy i jak powiedzieć "w wolnym czasie" po niemiecku?

forma spędzania wolnego czasu, czynności wykonywane w wolnym czasie .. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Nie musicie opisywać swoich rodziców można po zmyślać .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Co robisz w wolnym czasie?'. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Moje hobby są samochody.. Jednym z moich ulubionych zajęć jest uprawianie sportu razem z rodzicami.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Mój wolny czas spędzam na tym, co naprawdę lubię i co mnie interesuje.. Przykłady użycia.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Szczególnie w weekend mogę robić to wszystko, co sprawia mi przyjemność.. na język Niemiecki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W wolnym czasie można też po prostu poleżeć bezczynnie i w ten sposób odpoczywać.. Ja nie chodzę do teatru.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi ..

Z góry dzieki.Co robię w wolnym czasie?

Z góry Dzięki !~Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. W czasie wolnym gram w piłkę.. Spotykam się z przyjaciółmi.. Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. Określ apostrofy.. Hobby po angielsku?. Strony: 1 2. co robisz w wolnym czasie angielski what do you do in your free time « Bogurodzica - Kompozycja Bogurodzicy.. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.Opisz po niemiecku , rozwiń zdania .. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.O 7.45 ide do szkoły.. Jestem zwolennikiem sportu.Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. W czasie wolnym serfuję w .potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DCo robisz zazwyczaj w wolnym czasie?. W między czasie znajduję czas na naukę.. ( po niemiecku )?. Po południu poszłam do domu.. Najczęściej spędzam czas wolny na powietrzu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt