Napisz po niemiecku plan dnia
Niemcy pytają, co z ochroną klimatu.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. "Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. O 7:20 ubieram sie .. Po południu poszłam do domu.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Budzę się o 6:00 2.. 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku swój plan dnia 2010-05-24 21:06:39Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Zachcialo mi sie na starosc uczyc jezyka niemieckiego.. O 18:15 wracam do domu 10.opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Plan tygodnia po niemiecku pline..

... Dni tygodnia po niemiecku Krzyżówka.

84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i .Napisz swój plan dnia po niemiecku.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły.. wg Piotrr18.. W domu odpoczywałam.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Liczby 1-20 po niemiecku - Liczby po niemiecku - Losujemy liczby żeby napisać je po niemiecku - liczby 1-12 - liczebniki od 0-12 po niemiecku.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Potem poszłam do szkoły.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim.. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga..

Nazwij te zwroty po niemiecku Samolot.plan dnia po niemiecku.

Szykuję się do szkoły od 6:10-6:25 4.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Po zajeciach wracam o domu.. Angela Merkel i jej następczyni pokłóciły się o samolot.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jednak mam klopoty z wymowa .. Jem śniadanie o 6:30 5.. Korzystam tez z innych portali np.Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.. W Resursa Obywatelska spędzam czas do godziny 18:00 9.. Trwam w tym postanowieniu juz 6 miesiecy.. Czegoś zapomniałem… o tak!. W szkole jestem od 7:10-15:00 7. der Stundenplan - plan lekcji.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. O 7.45 ide do szkoły.. Napisz do adminia;Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz plan dnia po niemiecku Podobne tematy.

Choć zmieściłyby .. Potem idę się ubrać i umyć.. 0 głosów.. 8 marca bezinteresowna pomoc Bezinteresowność codzienność Dzień kobiet Kartka z pamiętnika miłość mój pamiętnik nieszczęście opis dniaWitam serdecznie!. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. 3,597 wizyt.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 .. Bartosz T. Wieliński, Frankfurt nad Menem.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Kilka dni po ogłoszeniu planów niemieckiego rządu co do redukcji emisji CO2 do atmosfery kanclerz i minister obrony Niemiec ruszyły w podróż do USA.. Jadę autobusem do szkoły o 6:50 6.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. O 15:15 jadę autobusem do "Resursa Obywatelska" 8.. Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.. Przez ten okres nauczylam sie wiecej niz w Technikum.. 84% Opis dnia w czasie .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Tłumaczenie słowa 'miłego dnia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

Napisz swój plan dnia na wikend po Niemiecku 2010-02-07 21:35:31 Plan dnia po niemiecku !

Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Bardzo duzo pisze po niemiecku, potem przy pomocy slownika staram sie przetlumaczy ten tekst na jezyk polski.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Prawie ciągle mam 6 lekcji.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt