Napisz krotki list do kolegi o swoich wakacjach
Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. W swoim liście:W czasie pobytu na wakacjach w Londynie wynajmujesz pokój z kolegą lub koleżanką.. Napisz notatkę dla niej/niego • Napisz o swoich planach na wieczór • Poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór • Podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu.. 82% List Małego Księcia do największego przyjaciela z Ziemi, tłumaczący nagłe odejście.. Postanowiłem do Ciebie napisać ponieważ zbliżają się wakacje.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. • Poproś o zrobienie zakupów Podpisz się .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec ( -1,570 ) [Szkoła średnia] niemieckiNapisz list do przyjaciela zachęcający do przyjazdu do twojej miejscowości.. Napisz list do koleżanki z Niemiec..

Okazało się, że nie było tak źle.Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.

Mam nadzieję, że uda nam się spotkać w czerwcu.. • Poinformuj o zgubieniu dokumentów.. Jak wiesz od 1 września jestem ucznnicą 1 klasy gimnazjum.. 80% List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miastaNapisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!. Mam nadzieję, że nie masz jeszcze żadnych planów, ponieważ mam dla Ciebie propozycję.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Drogi Wojtku!. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 .. W każdej występuje jakiś bohater - negatywny albo pozytywny, budzący w nas odrazę lub podziw, dlatego prawie zawsze w książce znajdziemy postać godną naśladowania - swój autorytet.Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..

Napisz o swoich dolegliwościach, wizycie u lekarza i sposobie leczenia.

Błyskotliwy biskup-poeta Ignacy Krasicki w satyrze „Żona modna" wykpił .Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.80% List do przyjaciela- straszna historia; 70% List do Przyjaciela; 69% List do przyjaciela z wakacji.. - Wspomnisz swoje ostatnie wakacje w Wielkiej Brytanii.Napisz do niego wiadomość.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem..

Dłuższy tekst użytkowy Napisz list do kolegi z Anglii, który wkrótce zamierza ię odwiedzić.

Wiem, że nie lubisz czytać.. Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci o mojej nowej szkole i klasie.. List W zależności od adresata (tzn. osoby, do której list jest kierowany) lub sytuacji życiowej nadawcy, list może przybierać różne formy.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. - Wyjaśnisz jacy są typowi Polacy i jaki styl życia prowadzą.. Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Książki rozwijają też wyobraźnię, zmuszają do myślenia poprzez skomplikowaną często fabułę.. Chodzę do gimnazjum w moim mieście (do tego, które pokazywałam Ci w ubiegłe wakacje).. Trzeba było również napisać list do kolegi w Anglii o zakładanym przez nas klubie.Bardzo bym prosiła o napisanie listu.. Atmosfera jest w niej bardzo przyjemna.list do kolegi w którym opiszesz swoje plany na przyszłość .. Chcę podzielić się z Tobą swoimi planami na przyszłe wakacje.. Parę dni po zakończeniu roku szkolnego mam w planach krótki wyjazd nad morze razem ze swoimi przyjaciółmi z sąsiedztwa..

NApisz list do kolegi po ...E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

List nie musi być długi.. Mam nadzieje, że mi pomożecie, z góry dzięki;DPlanujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Napisz krótki email do kolegi który pożyczył ci odtwarzacz DVD niestety sprzęt przestał działać w e mailu poinformuj kolegę o sytuacji Zaproponuj rozwiązanie tego problemu i zaproś kolegę aby cię odwiedził 1 Zobacz odpowiedź KarolinaKsiazek .Na początku mego listu pozdrawiam Cię mile i serdecznie.. W swoich założeniach odwołuje się on do .Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. - Zapytasz jakie miejsca w Polsce chciałby zwiedzić i poradzisz jakie Twoim zdaniem powinien zobaczyć.. • Zapytaj o możliwość przyjazdu w innym terminie.. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .Napisz list do kolegi lub koleżanki o swoich wakacjach -powitanie -gdzie byłeś (nazwa panstwa ,kierunek swiata ) -z kim byłem -co tam robiłem (przynajmiej 2 przykóady ) -spytaj o wakacie kolegi (gdzie spędził ) - porzegnanie PS WSZYSTKO MA BYC PO ROSYJSKU NP IMIE MIEJSCOWOŚĆ ITP .Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Sprawdź jak napisać list, czym się różni list prywatny od listu oficjalnego, zapoznaj się ze wzorami i przykładami.. • Napisz, ile czasu będziesz czekać na nowe dokumenty.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt