Napisz po niemiecku o swojej rodzinie
2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. W skrócie chodzi o to, że każda litera ma przypisane imię.. Czy nadajesz się na MORSA?. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Jest świetną gospodynią domową.. Jak sama nazwa nam mówi, nie ma potrzeby używania w nim języka formalnego, można więc spokojne posługiwać się mową potoczną oraz skrótami.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. Ich bin Sylwia Koch.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz po niemiecku o sobie, swojej rodzinie, swojej szkole, swojej klasie, swoich zainteresowaniach, upodobaniach oraz o czynnościach, które chętnie wykonujesz w wolnym czasie.. Milionerzy: Among Us!. Około 20 zdań Proszę o pomoc.. D.Z.I.Ę.K.U.J.E.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Żurek to po niemiecku: die Mehlsuppe.

A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Poland_123 4 miesiące temu.. o której grze jest mowa?. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania .. napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku pilnee.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Lubi pracować i sprzątać.. Ma na imie Alicja.. Skomentuj.. I prosze zebyscie napisali O mojej mamie tacie siostra i brat.Quiz o rodzinie po niemiecku.. Ponadto ładnie rysuje.PS.. .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Wtedy tata siada w swoim fotelu i czyta .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..

Przedstawianie się po niemiecku: literowanie.

Musze opisac 5 osob z mojej rodziny po Niemiecku.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Zadanie: napisz coś o swojej rodzinie please help me Rozwiązanie: nazywam się klara i mam fajną rodzinkę mama ewa jest nauczycielką w podstawówce o ciepłym Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Bardzo lubi malować.. W Niemczech bardzo często proszeni będziemy o przeliterowanie imienia czy nazwiska.. Pochodzi z Płocka .. Tata jest policjantem.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04Sprawdź swój poziom niemieckiego; Jak spędziłeś wakacje (urlop)?.

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku .. Ma hobby jazda na rowerze.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaMusze ułożyć zdania o swojej rodzinie po Niemiecku.. Meine Mutter heißt Eva.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. Bardzo dobrze gotuje.. Dialog w sklepie; Zwierzęta po niemiecku; Warzywa po niemiecku; Jaka dziś pogoda?Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt