Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem innej lektury
napisz opowiadanie na podstawie ballady .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Zobacz .Napisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów syzyfowyw orać i innej lektury w którym jeden; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.<i>Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić.</i> Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do małego miasteczka leżącego niedaleko Panamy - Aspinwall.. Pilot jest postacią, o której także wiemy więcej, m.in. o tym, jak wyglądało jego dzieciństwo i próby narysowania węża trawiącego słonia.W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. To ostatnie Mały Książę uczynił z lisem, po czym zostali porzyjaciółmi.. jAK OCENIACIE TĄ PRACĘ ?. Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z bohaterem innego utworu literackiego.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; Napisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej W pustyni i w puszczy.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mały Książę zawsze nosił szalik o złocistym kolorze i często miał na sobie zielony kombinezon.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Napisz do nas.. TEMAT W NAGŁÓWKU.. Chętnie je opublikujemy.. Bohater zamieszkiwał asteroidę B-612.Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PLS jak .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. 2011-01-15 16:37:46 Uczucia Małego Księcia wobec Róży 2009-09-12 13:03:11 zadanie z małego ksiecia pomocy!. MINIMUM 200 SŁÓWZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Gdy tak chodził po Ziemi znalazł ogród z pięcioma tysiącami róż, tak bardzo podobnych do tej jego jedynej, lecz żadna z nich nie przypadła do serca Księciu.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mały Książę to główny bohater książki Antoine Saint-Exupery'ego.. Podługiej podróży Mały Książę trafił na jeszcze jedną planetę.Planeta było dość dziwna, ponieważ cała była z piernika i innych słodkich rzeczy.Ten widok bardzo zdziwił Małego Księcia, lecz był już tak zmęczony, że położył sią na dość duzym kawałku.Opowiadania (Język.. Podczas tego spotkania Mały Książę opowie o swej wizycie na Ziemi.. "Jeśli mnie oswoisz, będziemy siebie nawzajem potrzebować"- te słowa wypowiedziane przez lisa dają nam do zrozumienia, że przyjaźnie .Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Jeden z; napisz opowiadanie o moim spotkaniu z jednym z bohaterow powiesci; Temat: Napisz opowiadanie o spotkaniu chilona chilonidesa z innym bohaterem literackim z .Rozmawiał z nim o polowaniach i oswajaniu.. To właśnie jest sensem ludzkiego życia, decyduje o jego wartości.Charakterystyka porównawcza bohaterów "Małego Księcia" ~~~~~ 1.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej..

Ma; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.

Lecz jeŜeli im powiecie, Ŝe przybył z planety B-612, uwierzą i nie będą zadawaćMały Książę (fr.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Autor przedstawia go jako chłopca o jasnych włosach i poważnych oczach.. Zrób test i się przekonaj!. 14.Charakterystyka Małego Księcia.. Le Petit Prince) - powiastka filozoficzna dla dzieci, autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, wydana w 1943 w Nowym Jorku w wydawnictwie „Reynal & Hitchcock"; przetłumaczona na ponad 300 języków bądź dialektów, sprzedana w ponad 140 milionach egzemplarzy, należy do klasyki światowej literatury.. Mały Książę jest pozycją szczególną również w ..

2009-11-28 12:24:56Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Udostępnij.. Skomentuj.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, którazmieni losy jednego z nich.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.. Kiedy samolot wylądował na płycie lotniska, to poszłam prosto do taksówki, którą pojechałam do hotelu.Lis wyjaśnił Małemu Księciu, co to jest przyjaźń i dał mu do zrozumienia, że nie spada tak sobie z nieba, trzeba o nią dbać i zapobiegać o nią niczym o małą roślinkę lub zwierzątko.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybranąlekturę obowiązkową.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. MAŁY KSIĄŻĘ: uparty, ciekawy świata, dorośli w jego mniemaniu się dziwni i śmieszni, opiekuńczy, dba o porządek, troskliwy, pragnął przyjaźni, uczył się miłości do Róży, dostrzega dobro, zło i piękno, tolerancyjny, szanuje poglądy innych, dążył do swojego celu, miał bujną wyobraźnię; inteligentny .przygód bohaterów.. Nie wiedziałam kim jest, skąd pochodzi.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohatereminnego utworu literackiego.. Jak znajdziecie jakiekolwiek błedy piszcie ; )) Małego Księcia spotkałam, kiedy przechadzał się smutny po boisku.. Zaczął się zastanawiać, dlaczego inni ludzie podejrzliwie na niego .Opowiedz o spotkaniu Malego Ksiecia z lisem?. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Na Ziemi Mały Książę spotyka także innych ludzi, m.in. pilota, z którym się zaprzyjaźnia, dzięki ich rozmowom poznajemy historię Małego Księcia.. Jest podobne do streszczenia.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka przyjaźńMiędzy innymi z rozmowy Małego Księcia z lisem wynika, że mieć przyjaciela to znaczy wiele mu poświęcić, czuć się za niego odpowiedzialnym, opiekować się nim.. !Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. .Jeżeli uważasz, że twoje wypracowanie, rozprawka, dialog, własna kontynuacja historii, list na temat "Małego Księcia" są interesujące, jeżeli zostały wysoko ocenione lub nagrodzone i chciałbyś pokazać je innym - napisz do nas.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt