Opisz swoje plany na wakacje po angielsku
Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. To nic trudnego!. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Wypracowanie o twoich planach na wakacje.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Hello Max, 2.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Moje wakacje.. To jest bardzo ładne.. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. Słownictwo wykorzystane w quizie: buy souvenirs, go hiking, go skiing, play in water, sunbathe, take photos, visit places.Nazwy wakacyjnych czynności po angielsku.. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.. Były tam 2 baseny, duży ogród, siłownia i restauracja.. Gdzie byłeś?. Opis wakacji angielski.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Wystarczy kilka słów i zwrotów, które pomogą Waszemu rozmówcy zrozumieć, jakie macie plany na nadchodzący urlop - dokąd jedziecie i co będziecie tam robić.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. 2016-09-12 19:34:59Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Mama i tato poszli na zakupy.. Hotel był duży i piękny.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Jakie masz plany na wakacje po angielsku.. Babcie nie pozwalała .Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno..

Wzór listu do przyjaciela po angielsku.

Jeśli chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na egzaminatorze i przekonać go, że świetnie mówisz po angielsku, musisz nie tylko znać angielski, ale także techniki egzaminacyjne.To jest zawsze ładne.. Moi dziadkowie mają ogród.. Wreszcie po maturze w lipcu poleciałyśmy tam samolotem.. Ćwiczenie odpowiedzi na pytanie: "What do you do on holiday?". Mój brat kompał się w morzu.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Gdzie jedziesz, z kim, co będziesz robił .. 2017-03-26 14:04:16Opisz swoje wakacje Podobne tematy.. Pogoda była świetna.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Zatrzymaliśmy się w hotelu „zielona plaża".. Na początek warto umieć opowiedzieć o swoich wakacjach, właśnie po angielsku.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Będziesz mieć trzydzieści sekund na przygotowanie się, po czym będziesz musiał opisać, co widzisz na obrazku i odpowiedzieć na trzy pytania egzaminatora.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Kiedy wreszcie nadeszły okazało się, że w tym roku nie wyjeżdżamy z siostrą do cioci na Mazury..

Jak co roku czekałem na wakacje z utęsknieniem.

Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim.. Co robiłeś?. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu.. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Pracowałyśmy i długo na to oszczędzałyśmy.. Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży.. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.Dwa lata temu zdecydowałyśmy, że po maturze wyjedziemy razem na wakacje.. Mamy tam basen.. Utrwalenie nazw miejsc wypoczynku oraz czynności wykonywanych na wakacjach.. Zdecydowałyśmy się na Australię.. Czasami śpimy w ogrodzie w namiocie, ale noce są bardzo zimne.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. holidays - wakacje sea - morzeZobacz 5 odpowiedzi na zadanie: musze napisać moje wakacje po angielsku prosze 10 zdańWakacje spędziłam nad morzem.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Opisz w 3 zdaniach swoje ostatnie wakacje (np.gdzie byłeś)-po angielsku 2009-04-23 10:19:09 opisz kolege po angielsku 2014-09-29 15:34:52 Opisz swoje wakacje po angielsku ..

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

Podróż była długa, ale opłacało się.. gdy się obudziłam cała byłam czerwona.. Ale nie zmartwiłem się tym bardzo , przecież wakacje można spędzić ciekawie także w swojej.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Mieszkałyśmy u pewnego chłopaka.Przykłady użycia - "wakacje" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przykład opisu miasta Darłowo.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Wakacje rozpocząłem pobytem u dziadków na wsi.. Podróż po Ameryce Południowej.. Te 7 dni upływa bardzo szybko.. Tam bawię się często z moimi kuzynami.. Pojechaliśmy w lipcu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt