Napisz list z lektury ten obcy
Jetzt portofrei bestellen!Hej ;-) Jak napisac list zachęcający do przeczytania lektury "ten obcy " 2009-11-04 14:18:46 List do Uli z "ten obcy " 2010-11-14 19:42:15 Załóż nowy klubNapisz list zachęcający do przeczytania książki ,,Ten obcy''.. Ucieczka Zenka 7.. Odrzucenie pomocy 5.. Piszę do Ciebie ten list, bo chciałabym powspominać nasze stare czasy jak to się bardzo lubiliśmy.. Musze napisac sprawozdanie z lektury ten obcy tylko jej nie przeczytalem Książka, jest wspaniała, chciał bym ją polecić wszystkim którzy jej nie czytali, o przeczytanie jej jak najszybciej.napisz sprawozdanie z lektury ten obcy.. Od czasu, gdy się nie widzieliśmy bardzo mi Ciebie brakuje.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Cześć Zenku !. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Zachwyciła mnie chyba bardziej niż myślałam na początku.Obcy wewnątrz nas - odcinek 2 - Wakacje z piekła rodem .. Ten obcy Ireny Jurgielewiczowej streszczenie analiza .. Opracowanie : Ten obcy, Opowieść wigilijna, Mały książę /3 .Napisz charakterystykę Pestki z Ten Obcy.. Przytocz słowa świadków zdarzenia.. Skomentuj.. Sprawdź!Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.„Ten Obcy" to jednak z pierwszych książek, która zafascynowała mnie słowem pisanym, wciągnęła mnie w czytelniczy świat..

Czy rozpoznasz, z jakiej lektury pochodzi dany cytat?

Napisz list do siebie z przeszłości!. Spędzanie wakacji w Olszynach 2.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Moje wrażenie po przeczytaniu słynnej lektury "ten obcy", są fantastyczne, jest to wspaniała opowieść, życiu młodego zbuntowanego człowieka.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. Napisz scenariusz filmu fantasy, a ja powiem Ci, czy .Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Temat: Jakim chłopcem był Zenek - bohater książki pt. "Ten obcy" Cele lekcji: - zbierzesz informacje dotyczące Zenka, - zredagujesz notatkę, .. jeżeli zastosujesz odpowiednie cytaty z lektury na udokumentowanie podanych .Plan wydarzeń ,,Ten Obcy" (Irena Jurgielewiczowa): 1.. Z którym TikTokerem stworzyłbyś idealny duet?. Ten obcy - streszczenie, plan wydarzeń .. Przy rozstaniu Zenek wręcza Uli kopertę, w której znajdują się pieniądze, a także list z wyznaniem miłosnym.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nadzieja na odnalezienie wcześniej poszukiwanego wuja 9.. Proszę to jest bardzo ważne, bo w poniedziałek piszę z tego sprawdzian,a nie mam.Napisz list do afrykańskiego chłopca Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Panterka007 29.3.2010 (16:51) Napisz wymyślone dalsze losy Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: __Justyna__ 30.3.2010 (15:33)Zadanie: napisz list do zenka wójcika quot ten obcy quot w Rozwiązanie:drogi zenku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam nie gniewaj się na mnie, co poniżej przeczytasz myślę że nie powinieneś uciekać z domu nie chcę ci prawić morałów, ale no właśnie zawsze jest jakieś ,,ale 39 jesteś jeszcze młodym człowiekiem i twój ojciec w głebi serca napewno się o ciebie .Problematyka..

Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!

Prosze , bo mam to na .. Napiszę charakterystykę wybranej przez siebie postaci lekturowej "Ten obcy" która mi zaimponowała.Kim jesteś z lektury „Ten Obcy"?. Wizyta chłopaka u doktora 6.. W pierwszych słowach mojego listu chciałby Cię serdecznie pozdrowić i zapytać, czy wszystko u Ciebie w porządku.. Postanowiłam wrócić do swoich korzeni z lekką obawą czy po 8 latach lektura zachwyci mnie tak samo.. Ponowne spotkanie z czwórką przyjaciół 8. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]Lektury.. Udostępnij.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Ciekawostki o lekturze pl. ,, Ten obcy "Potrzebuje krutkie i dłudie streszczenie lektury ,,Ten obcy'' Kiedy rozgrywa się akcja w lekturze ,, Ten obcy" ?. Czytając Tą opowieść byłem poruszony, jego przygodami.. Nasza paczka już nie jest taka ja dawniej.Napisz list do mamy Uli od Uli że tęskni, lektura ,,Ten Obcy'' Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.. Skomentuj.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Żegnają się i obiecuję, że będą ze sobą w kontakcie.Napisz list do koleżanki w którym zachecisz ją do przeczytania lektury "Ten obcy" miczeqq Polski 2 0 Posted by miczeqq | Posted at Mar 26, 2015 | Categories: PolskiTest sprawdzający czytanie ze zrozumieniem i pisanie na podstawie fragmentu lektury „Ten obcy" Author: tomek Last modified by: Sławek Created Date: 9/7/2006 3:22:00 PM Other titles: Test sprawdzający czytanie ze zrozumieniem i pisanie na podstawie fragmentu lektury „Ten obcy"Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej..

Masz na to 40 minut ...Teraz napisz dokładną relację zdarzenia.

pytanie 1 z 10.. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. Polecane teksty: .. Uli do Zenka Ula zalewska pisze list List do Zenka od Uli Zalewskiej Napisz list w imieniu Uli do Zenka List od Uli do Zenka Napisz list Uli do Zenka Wójcika Ula Zalewska pisze list do tego obcego List Uli do tego obcego Ula .napisz list do zenka z lektury ten obcy daje 6. cukierek997; 24.01.2011 Cześć Zenku!. Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Na podstawie książki pt. "Spotkanie nad morzem" opis morza fragment .Napisz list oficjalny do mamy pestki z lektury pt. "Ten obcy" o jej zachowaniu zadanie dodane 4 listopada 2015 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] +1 głosDalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie.. 81% Miłość oraz słynne pary kochanków w literaturze.. koń .. Bartusra 5 lat temu.. Podsumuj ciekawą puentą.. Zgodnie z poleceniem, Ula po przeczytaniu pali list.. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań..

+0 (1) ... Muszę napisać Charektersytyka postaci Zenka lub Uli z lektury Ten Obcy !

Przyjaciele wspólnie odprowadzają Zenka na dworzec.. Czy dla obcokrajowców te polskie .. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .82% Streszczenie lektury ''Ten Obcy''.. Wyprawa na .Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci.. udowodnij przykładami cytatami że problemy w powieści TEN OBCY są bliskie dzisiejszej młodzieży..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt