Napisz 10 zdań jak spędziłeś wakacje po angielsku
Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Napisz gdzie spędziłeś wakacje .. Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź wpis opis ferii po angielsku .Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. poleca74% Język polski .. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. Już z lotu ptaka zobaczyliśmy olbrzymie wieżowce w centrum miasta.. W te wakacje jak co roku wyjechałem w nieznane miejsce.. Mój brat kompał się w morzu.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zOpis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Poznaliśmy rodzinę mojej mamy.. holidays - wakacje sea - morzePoniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. 10,416 .. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. PILNE!. opisz; swój; tydzień; 0 głosów.. Letni czas .Zadanie: napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w czasie przeszłym pliss pomóżcie na dzisiaj Rozwiązanie: miss latino trip was bad from the beginning organized it was clear that no one on this routePrzykłady użycia - "wakacje" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Napisz 10 zdań po angielsku jak spędziłeś wakacje.

Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Jak spędziłeś ostatnie wakacje Podobne tematy.. [na jutro] Autor edytował treść zadania 29.4.2010 (16:15), dodano Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.Zadanie: napisz speecha po angielsku , opowiedz o swoich wakacjach pomóżcie nie za długie 10 zdań Rozwiązanie: the first month of holidays i spent at home often i went out with friends at the disco or toOpis dnia po angielsku: spójniki.. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?Napisz jak spędzasz swój wolny czas po angielsku.. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy.. 6,949 wizyt.. Adam Mickiewicz Antygona Antygona przemawia do ludu napisz przemówienie Grecja nauka odpoczynek opowiadanie autorskie Ostatnie przemówienie Antygony Szkoła wakacje.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

1 odpowiedź.. ujżyj wybranych zaimków 2010-12-21 20:42:53 Napisz odpowiedzi po angielsku - 4-5 zdań na każdy temat 2018-05-29 17:00:10Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. 2010-03-10 22:43:26; Jak to napisać po angielsku w czasie Past Simple?. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. "Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Te wakacje były bardzo udane.. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. Każdy wpis zawiera wytłumaczone słownictwo, wiele z nich ma dodatkowo filmy czy nagrania wymowy.. 2013-04-16 17:45:12; Pomuzcie mi opisac wakacje po angielsku w czasie w past simple 2008-11-15 16:23:42; Na podstawie podanych zdań ułóż pytania w czasie Past Simple?. Tym razem wraz z bratem polecieliśmy do Chicago.. Warunek konieczny.. Moje wakacje po angielsku .napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po.. - rozwiązanie zadania .. napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku .. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim..

To były najlepsze wakacje w moim życiu.

Jak mi powiesz jaki poziom to ci na PW napisze o ile brat mi .Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04 Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25 napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14Jak spędziłeś wakacje .. Podróż po Ameryce Południowej.. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.. czyli bez czasów itp.15 Zdań po Angielsku o Wakacjach :( Temat został przeniesiony do archiwum.. Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach, dużo zwiedzaliśmy i byliśmy w AquaParku .Przykładowy opis wakacji po angielsku.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. Natalia - moje jedyne oraz najlepsze przyjaciółki.. 2012-02-08 18:05:59Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. napisz 12 zdań z przewidywaniami dotyczącymi przyszłości.Pamiętajcie, aby zastosować czas przyszły Future Simple i modale may/might..

Jeden z nich...Przykładowe dialogi angielsku!

Pr - rozwiązanie zadania.. Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. Pojechaliśmy w lipcu.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. 15 zadan po angielsku o wakacjach,wyrazy musza zawierac przynajmniej 6 wyrazow A ja jestem z Angielskiego cienki i bylem zagrozony w tamtym roku,prosze o pomoc .. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. +1 głos.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. Moje wakacje.. Witamy w dziale Dialogi po angielsku, gdzie zamieszczone są rozmówki angielskie oraz towarzyszące im zwroty i wyrażenia angielskie.Znajdują się tu ciekawe tematyczne dialogi, przykładowe rozmowy w języku angielskim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt