Opisz swoją koleżankę po niemiecku
Dann bin ich in die Schule gegangen.Zobacz 41 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją koleżankę.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Ona czyli moja koleżanka ma 13 lat , ma na imię Agnieszka , i mieszka w Kaliszu .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Po zajeciach wracam o domu.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Jak sie okazuje język niemiecki nie jest taki trudny, jak przyjadę to wszystko opowiem.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?.

Opis po niemiecku .

Polish Nasza koleżanka , Betty Edwards, pokazuje te dwa stoły na swoich lekcjach rysunków.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Ma 13 lat, na imię Natalia, długie blond włosy, zielone oczy, pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, lubi rysować i przyjaźnimy się od początku roku szkolnego.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)opisz koleżankę lub kolege po Niemiecku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

Serdecznie pozdrawiam Cie z berlina Okolica jest ładna i spokojna wybrałam sie tam na kurs języka niemieckiego i jest ze mną dwanaście osób jesteśmy zgrana grupą.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.. Moja koleżanka ma na imię Klaudia.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.opisz w 10 zdanach swoja kolezanke {po niemiecku} - rozwiązanie zadania.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. - Co robisz w wolnym czasie?Codziennie wstaje o 7.00.. Opiści ją po niemiecku proszę Za dobre odpowiedzi będzie NAJ ' POMOCY .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swojego kolegę ..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po obiedzie spotykam się z .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. ma imie Tomasz mieszka na wsi ,maja gospodarstwo, ma 12 lat brązowe oczy, włosy bląd, interesuj esie komputerem .. Opisz swojego kolegę /koleżankę z klasy z nr.5?. O 7.45 ide do szkoły.. Ma brąz włosy sięgające jej do ramion, Klaudia jest nie co nie zaniedbana przez rodziców .Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku..

Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Proszę żeby to było na poziomie 1 kl Gim.Zadanie: opisz swoja kolezanke kolege po niemiecku Rozwiązanie: meine freund hat auf einen vornamen xyz, ich freundschaften sich mit ihr seit den viele jahren Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam opisać po Niemiecku koleżankę ale nie wiem jak ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt