Opis ulubionego aktora po niemiecku
- beliebt, bevorzugt, liebster, heiß geliebt, heißgeliebt, Lieblings-Zawody po niemiecku: nauczyciel - Lehrer, aktor - Schauspieler, kierowca - Fahrer, dentysta - der Zahnarzt, pielęgniarka - die Krankenschwester i ćwiczeniaOpis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opis nauczyciela po niemiecku proszę o przetłumacznie .. Obojętnie jaki aktor, proszę o szybkie rozwiązanie tego zadania potrzebne na dziś.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule.Prosze o pomoc.po niemiecku ulubiony aktor,ulubiony film.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Przykładowe opisy osoby po niemiecku .. No i jakl ktos fajnie napisze to ma NAJ :) " Ta aktorka swoją rolą podbiła moje serce - charakterystyka z elementami uzasadniena wypowiedzi" Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-10-11 15:23:28 .Opis ulubionego aktora filmowego Moim ulubionym aktorem filmowym jest Amerykanin, Harrison Ford .. Prosze o napisanie opowiadania po niemiecku na temat ulubionego aktora oraz filmu.. Tak więc, w nocy z dnia 13 na 14 stycznia, każdy może sobie pozwolić "doświętować" ulubione święto.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa aktorzy w słowniku online PONS!. Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów..

Oczywiście po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. Hej:) Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Co znaczy i jak powiedzieć "ulubiony" po niemiecku?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Der erst 1889 geborene Charlie Chaplin taucht im Film auf.A to moje drugie ulubione święto, zaraz po Dniu Udawania, Że Nie Zauważasz Rasy Ludzi.. 6 posty(ów) • Strona 1 z 1. niemieckiisthebest » 30 Lis 2010, 18:48 .. Opis swojego pokoju.. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze sporty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.Zawód fotograf .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tu rozwiążesz swoje problemy związane z językiem niemieckim.. Może być zmyślone Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Ania25 24.5.2010 (21:26) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO .Sporty po niemiecku są dość łatwe do nauczenia, gdyż większość z ich nazw jest bardzo podobna do swojej angielskiej wersji.. Plany na przyszlość.. Czy ktoś mugłby napisać np. o brzyduli tzn o julii kamińskiej .. Możesz edytować ich elementy, .Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami..

Opis znanej osoby angielski.aktor po niemiecku .

Akteurklasse .. Dla niektórych elementów, takich jak na przykład aktorzy, możesz wybrać tylko kilka opcji, jak opis elementu, ale inne obiekty (np. klasy) mają ich więcej.. Lubię oglądać filmy z jego udziałem.. Darsteller der (PL die Darsteller) aktor, odtwórca roliOpisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Na jutro.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Jest on również reżyserem i scenarzystą, a jego filmy są bardzo popularne na całym świecie i nagradzane.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Przykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Polish Wiemy z naszego modelu formalnego, że struktura mózgu odbierająca komentarze Krytyka to Aktor .ulubiony aktor - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.

wygląd pomocnicze słownictwo: -schlank, gut aussehend, attraktiv, toll, -das Gesicht…Przykłady użycia - "aktor" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. prosze przetłumaczyć też na polski :) ok. 5 zdań Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-21 18:37:50Przykłady użycia - "nauczyciel" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być .1.. Podoba mi się to, jak bardzo angażuje się w swoje rolę, za co nominowany jest do wielu nagród.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.90% Ulubiona Gazeta; 85% Meine Zukunft Plane.. Definicja .. Lubię go i rozumiem.. czyli 2 lata po wydarzeniach przedstawionych w filmie.. Sprawdzone hasła: Zaimki dzierżawcze (Possessivpronomen) Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.ulubiony - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Wykonuje zdjęcia do dokumentów (legitymacyjne, paszportowe, do dowodu osobistego, do prawa jazdy), zdjęcia okolicznościowe (śluby, chrzciny, komunie, fotografie szkolne), zdjęcia portretowe, reklamowe czy reportażowe..

Mam opisać aktora ulubionego i zabardzo nie umiem .

z gory dziekuje To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćklasa aktora po niemiecku .. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.Opis znanej osoby po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Jest to aktor współczesnego kina.. - LieblingsschauspielerMoim ulubionym aktorem jest Vin Diesel.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis ulubionego aktora.. Bardzo proszę o sprawdzenie .Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. aktor [ˈaktɔr], .. Drugie imię - Ronaldo - otrzymał na cześć ulubionego aktora swojego ojca, amerykańskiego prezydenta Ronalda Reagana.. Przykład opisu aktora po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Uważam, iż jest on nie tylko wybitnym artystą, ale również niezwykle interesującą postacią.Mój ulubiony sport - opis..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt