Napisz opinie na dowolny temat
Można zadać sobie pytanie czy sport jest wart wielkich poświęceń?. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Pytania .. Odpowiedz.. Zadanie jest zamknięte.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Nieważne czy to będzie ciekawostka czy tez bardziej poważny temat, ważne byle było związane z fizyką.. Najlepsze rozwiązanie.. Agnieszka co ma peszka.. Napisz swoja opinie na dowolny temat korzystając z podanych słów: według mnie .sadze aby.. Jest miłą osobą, z którą można miło spędzać czas.Napisz opowiadanie z sześcioma dialogami na dowolny temat na 30 linijek.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW zamyśleniu doszlam na drugie piętro,gdzie z zadumy wyrwal mnie głos pewnej pani, która , zdaje mi się nie byla w dobrym humorze.. 2010-10-10 10:02:32; Wymyślicie opowiadanie na dowolny temat?. Co sprawia, że sportowcy z zapałem wylewają litry potu na treningach?Napisz wiersz na dowolny temat.. Chciałem z kumplami z klasy napisać petycje do dyrektora z prośbą o udostępnienie siłowni szkolnej po za zajęciami szkolnymi - bo po co mam wydawać 50zł na miesiąc skoro moge mieć siłek za free.. Na trzecim i czwartym bylo w miare spokojnie.Charakterystyka Amelii Thermopolis "Pamiętnika księżniczki" Meg Cabot (oparta na tomach 8 i 9) chodzi za nią jej ochroniarz - Lars, z którym się zaprzyjaźniła.. Krzyczala na swojego Kubusia, aby "nie wyżerał" chrupek, bo nie starczy dla gości(biedne dziecko!po co gosciom chrupki?)..

Są u nas wywiady, opinie i felietony.

Esej na temat muzyki.Przydatność 65% Napisz przemówienie na dowolny temat.. Napisz coś wiecej o tym, masz jakies materiały na ten temat?. Wybrałam/łem, tę postać, ponieważ przeszła wiele w swoim życiu, więc na pewno mielibyśmy o czym rozmawiać.. 0 0. bozkoz 6.10.2010 (13:40)Napisz opowiadanie kryminalne na dowolny temat 2016-10-16 21:51:20; O czym można napisać opowiadanie (dowolny temat)?. Czasem przeczytanie jakiejś książki stanowi o losie człowieka".. Moim zdaniem.. "Człowiek kochający książki jest bogatszy od innych.. Napisz tekst w formie dialogu.Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. No więc zgadzam się z regulaminem , i uważam iż bardzo dobrze wpływa na funkcjonowanie szkoły .. (bla bla bla) Potrzebne na jak najszybciej błagam!. 2014-10-27 22:33:54; Napisz mi opowiadanie na dowolny temat?. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Napisz przemówienie (minimum 20 zdań) na dowolny temat (tylko taki który mógłbym do klasy powiedzieć) 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 2.11.2014 (12:16) - przydatność: 75% - głosów: 4Zadanie: napisz krótki dialog na dowolny temat wykorzystaj w nim Rozwiązanie:cześć wam wy jesteście podobne jak dwie krople wody dosłownie cześć no niestety trudno nas rozróżnić, ale to ma swą drugą stronę medalu jak coś przeskrobiemy nie dostaniemy żadnej kary bo nikt nas nie rozpoznaje to super też bym tak chciała chodźmy dziewczyny coś ugotować no coś ty, nie .2 klasa technikum..

Więcej informacji.Napisz mi opowiadanie na dowolny temat ?

2011-06-08 14:29:48Napisze mi ktoś opowiadanie na dowolny temat z dialogiem co najmniej na jedną stronę 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 5.11.2014 (19:41) - przydatność: 64% - głosów: 60Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie na dowolny temat na jutro na polski.. Weź trzecią, czystą kartkę i zapisz na niej zdanie, które połączy (z sensem) wcześniej zapisane dwa zdania.. ⛧Obsequey⛧ 5 .Napisz list do kolegi, wcielając się w rolę „cierpiącego Wertera".. Posłuchajcie moi mili słuchacze,widzicie oto tę moją koleżankę,czy jest ,,Tę opinię zostawiam wam.Jednak przed pojęciem wywodów i krytyki zastanówcie się jakie ma wartości.Dla mnie to dziewczyna wartościowa,uzdolniona,pełna temperamentu,dobra,zawsze każdemu pomoże,nigdy nikomu nie odmówi pomocy .Weź dwie książki, otwórz na dowolnych stronach, a następnie z każdej pozycji wybierz jedno zdanie i zapisz je na oddzielnych, małych kartkach.. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.. Napisz w dowolnej formie wypracowania, jak według Ciebie będzie wyglądać Polska w 2050 roku?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. przykładowe przemówienie czy sport jest wart wielkich poświęceń poświęcenie dla sportu marzenia sportowców Napisz przemówienie na dowolny temat..

2011-11-12 09:54:53 napisz reportaż na dowolny temat.

0 ocen | na tak 0%.. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź mam to na poniedziałek !. Co sprawia, że sportowcy z zapałem wylewają litry potu na treningach?Napisz mowę na dowolny temat, zatytułuj.. - rozwiązanie zadania.. naj Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-01-19 13:54:45.. Jak widzisz, to nie jest skomplikowane zadanie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Można zadać sobie pytanie czy sport jest wart wielkich poświęceń?. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .Napisz podanie na dowolny temat.. !Recenzja filmu Folwark zwierzęcy opartego na motywach noweli Georga Orwella: Film opowiada o zwierzętach, które wpadły na pomysł utworzenia nowego państwa.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. Dziś gadałem z nauczycielem W-Fu i powiedział mi, że jest taka możliwość (nawet się ucieszył), .Napisz wiersz na dowolny temat.. Proszę o szybką pomoc.Napisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie.. Temat referatu nie musi byc związany z tym co aktualnie przerabiam na lekcjach.. Nie wydaje mi się .by Zgłoś nadużycie.. Biznes i Finanse (35013) Biznes i Finanse (35013) Wszystkie (35013) Banki (7638) Bankowość Elektroniczna (100) E-biznes (3893) Ekonomia (1860) Fundusze .Witam..

2010-11-03 16:58:44; Napisz opowiadanie na dowolny temat!?

jestem w VI klasie a więc coś normalnego i dosyć długiego tak na całą kartkę dużego zeszytu To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Można zadać sobie pytanie czy sport jest wart wielkich poświęceń?. Ten temat o komecie, który podałes podoba mi sie.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .napisz dowolną recenzje na jakikolwiek temat plis] Zgłoś nadużycie.. 0 0 12.03.2016 o 19:07 rozwiązań: 1.. Reportaż o niesprawiedliwość w szkole.. Zadanie jest zamknięte.. ~Przyjaciel_koteczek.. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.. 2009-12-08 16:56:42 Napisz humoreskę na dowolny temat .. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Co sprawia, że sportowcy z zapałem wylewają litry potu na treningach?Napisz swoją opinie na temat regulaminu szkolnego.Rozwiń w około 10 zdaniach.. 2011-03-10 18:48:28 NAPISZ PLOTKĘ NA DOWOLNY TEMAT 2012-09-26 20:54:3971% Napisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie; Polecane teksty: 85% Amore mio; 86% "Czekolada" recenzja filmu; Sprawdzone hasła: dowolny kazanie mowa jakikolwiek coś jest hitem.. "Na dachu świata" - reportaż z przemówienia na temat Tybetu; Napisz artykuł na temat " Czy warto przebaczać" Reportaż o niesprawiedliwość w szkole.. Rozwiązania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt