Napisz do kolegi email w którym opowiesz o swoich wakacjach
- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Nagle kiedy zostałyśmy same coś zaczęło ruszać się w .List do przyjaciela z wakacji.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napiszesz e-mail do kolegi o wakacjach?. Cześć Karolina!. Ma swoje problemy, które przypominają te, jakie mamy i my .Napisz do koleżanki e-mail o wakacjach : * napisz dlaczego do niej piszesz * opisz swoje wakacje * zaproponuj spotkanie z nią * praca od 50-100 znakow 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. długośc tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słówZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Twoja serdeczna koleżanka Iza P.S. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!.

Napisz do kolegi e-mail w którym opowiesz o swoich wakacjach .

Gdy spałam w moim pokoju miałam widok na skały, z których najprawdopodobniej ktoś .Napisz list do kolegi z Australii.. Miałam wiele przygód, ale najlepiej wspominam tą.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Email * Witryna internetowa.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. 81% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.List do kolegi z zagranicy, w którym zachęcam go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Niedawno byłem u babci na wsi.Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. 82% Wczuj się w postać syna marnotrawnego i napisz list do swoich rodziców, w którym przyznasz się do popełnionych błędów, opiszesz własne odczucia i poprosisz o wybaczenie.. Kalisz , 14.. Jeśli nie ma, to zwykle wrzucamy "zastępczy"; it, albo czasem they .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Bawiliśmy się w podchody.. Ja trafiłam do grupy 4 dziewczyn, których w ogóle nie znałam!. w e-mailu : - przepros kolegę za brak kontaktu podczas wakacji ( podaj powód ) < - opisz, jak spędziłeś \ spędziłaś wakacje , - popros kolegę o opisanie jego wakacji ..

Mam napisać e-mail o wakacjach do kolegi.

W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole.. Tydzień przed wyjazdem skradziono ci dokumenty i nie możesz wyjechać za granicę.. w e-mailu : - przepros kolegę za brak kontaktu podczas wakacji ( podaj powód ) < - opisz, jak spędziłeś \ spędziłaś wakacje , - popros kolegę o opisanie jego wakacji .. Rozwiń swoją wypowiedz w każdym z tych pod punktów.. Ja sam przeczytałem ją jednym tchem.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.Napisz list do kolegi z Wielkiej Brytanii w którym: a)zapytasz o jego samopoczucie i wyrazisz nadzieję że wszystko jest w porządku; b)poinformujesz że jesteś w Nowym Jorku na kursie językowym i że mieszkasz z amerykańską rodziną; c)napiszesz co wolno ci robić w domu swoich gospodarzy a czego nie;Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki ..

Z góry dziękuje .Napisz list do kolegi z Australii.

długośc tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów pisze chlopak jak cos i oczywiscie po angiesku Byłam przerażona.. Słów od 50 do 100 Czas; teraźniejszy Pisz jako dziewczyna Z góry dziękuje ;)Napisz po angielsku e-mail do kolegi w którym opowiesz o swoich planach na wakacje .. Przede wszystkim opowiada ona o chłopcu, który jest dokładnie taki jak my.. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Napisz do kolegi e-mail w którym opowiesz o swoich wakacjach .. Wraz z moim kolegą Marcelem pływaliśmy i nurkowaliśmy w morzu.. Planowałeś/aś odwiedzić przyjaciela w Londynie.. że opowiem wam o w streszczeniu.. Na koloni podzieliliśmy się na grupy.. Napisz pocztówkę do kolegi ze Szwecji, w której: • poinformujesz go, gdzie jesteś na wakacjach, • napiszesz, z kim spędzasz wakacje, • opiszesz, jak spędzacie czas, • wyrazisz żal, że nie ma go teraz z wami.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o ostatnio obejrzanym filmie - angielski.. Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No Comments.. Napisz list do Antygony, w którym wyrazisz swoją opi..

Czy spodobał Ci się prezent od św. Mikołaja?Przebywasz na wakacjach w USA.

- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Napisz e-mail do przyjaciela, w którym: - poinformujesz go o sytuacji i przeprosisz za zmianę planów,64% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.List do kolegi - opis nowej, wybranej szkoły.. Budynek jest duży i ładny.. Temperatura powietrza nie spadała poniżej trzydziestu stopni Celsjusza.W tym roku moje wakacje były wspaniałe !. więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania.. napisz też, co u Ciebie słychać i jak długo będziesz ciągle odmawiał mi swojej wizyty.. Cześć Szymon Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje.. 2018-01-30 22:42:16; napisz list do koleżanki w którym opiszesz swoje największe marzenie 2013-09-04 17:01:59; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy,wktórym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2010-09-16 15:18:21Napisz krótki email do kolegi który pożyczył ci odtwarzacz DVD niestety sprzęt przestał działać w e mailu poinformuj kolegę o sytuacji Zaproponuj rozwiązanie tego problemu i zaproś kolegę aby cię odwiedził 1 Zobacz odpowiedź KarolinaKsiazek .Po wakacjach piszesz e-mail do kolegi z Anglii, w którym informujesz go o swoim wyjeździe wakacyjnym Napisz: *Gdzie byłeś i jak długo *Opisz poznanego kolegę na wakacjach *Napisz jak spędzałeś ten czas.. Na tej wyspie znajdowała się tylko latarnia morska.. Chciałabym ci o nich opowiedzieć..Komentarze

Brak komentarzy.