Napisz pocztówkę po angielsku do kolegi z wakacji
Pisząc ją do znajomych, rodziny, bądź przyjaciela, z pewnością nie będziemy chcieli używać stylu oficjalnego, tak więc słownictwo potoczne , formy skrócone oraz czasowniki frazowe są tu jak najbardziej do zaakceptowania.Hi Przemek, Having a wonderful time here in London.. Napisz pocztówke do przyjaciela z wakacji (j.angielski) w czasie przeszłym.. To nic trudnego!. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.Pocztówka po angielsku przykład 1 Pocztówka z wakacji w Brazylii: Hi Josh, I'm on holiday in Brazil.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Wiem ze to troche dziecinnie brzmi ale z angielskiego jestem noga jak nic.. Ma być najlepiej 10 zdań .. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. co można tam robić 3).. bo to na jutro :]Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.List formalny po angielsku - wstęp.. powitanie, gdzie jesteś, jaka jest pogoda 2).. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.Opis wakacji po angielsku: wstęp..

Jak napisać pocztówkę po angielsku.

zadanie dodane 29 września 2010 w Język angielski przez użytkownika matiroz (-900) [Szkoła średnia] .. Pewnego dnia zobaczyłem okręt .Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. Prosiłbym takze o przetłumaczenie tej pocztówki.. It was the first time I've flown.74% Pocztówka po angielsku; 85% Pocztówka; 85% Pocztówka z wakacji; Polecane teksty: 81% Zaproszenie; 84% Starasz się o pracę w Anglii w czasie wakacji na podstawie ogłoszenia w gazecie..

Napisz krótki list do kolegi po angielsku.

Tomorow going to bitch , ist very sunny .Przykładowy opis wakacji po angielsku.. W pocztówce ma byc z 2-3 zdania o pogodzie i czynnosci wykonywane do kazdej osoby (czyli tylko do 2 osob mama i tata).. Napisz LIST do kolegi po Angielsku ;D!Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.List do kolegi z wakacji.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Poszedłem do restauracji i zamówiłem obiad.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. Charakteryzuje się nieformalnym tonem wypowiedzi.. Co robiłeś?. zadanie dodane 3 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika .List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Zawiera zazwyczaj pozdrowienia lub relację z pobytu poza miejscem .Pocztówka po angielsku Pod względem stylu, pocztówkę możemy potraktować dość „luźno".. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Cześć Robert Pozdrowienia z Brighton !. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Dyskusja na temat email do kolegi z wakacji na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczne ..

Jest to 6 klasa podstawówki.Pocztówka z wakacji.

"Nie Znajomy" napisał:napisz list do kolegi z wakacji po angielsku zamieść w nim następujące informacje: - co robisz codziennie - jaka jest pogoda - co robiłeś kilka dni temu - co zamierzasz robić i kiedy wracasz.. Wieczorem poszedłem na plażę zobaczyć zachód słońca.. List do kolegi z wakacji Prace domowe, problemy lingwistyczne .. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Write a postcard from your holidays - Napisz pocztówkę z wakacji - angielski.. Napisz pocztówkę do kolegi, u którego gościłes - poinformuj, jak minęła powrotna podróz - podziekuj za wspolnie spedzone wakacje - napisz co zrobiło na tobie najwieksze wrazenie - popros o przekazanie pozdrowien rodzinie BARDZO PROSZE O POMOC!. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. 33,076 wizyt.. Cześć Miłosz, .. miasto.. Pisząc pocztówkę na egzaminie nie zapomnij podać danych nadawcy oraz daty.. Opis pamiatki z wakacji po angielsku.. Uczymy się trzech języków : angielski,polski,niemiecki.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Gestern haben wir den Turm in Pisa besichtigt, heute fahren wir nach Rom wo wir dann 2 Tage bleiben werden.Napisz pocztówkę po angielsku wymagania: Napisz gdzie i z kim jesteś na wakacjach Opisz jaka jest pogoda Napisz co teraz robisz Opisz co już zdążyłeś zobaczyć ..

Więc mam napisac pocztówke z wakacji do kolegi.

Określ, o jaką pracę się ubiegasz i skąd o niej wiesz, opisz swoje doświadczenia i .Wróciłes z wakacji spedzonych w Wielkiej Brytanii.. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza.. wakacje +4 głosów.. Napisz 1).. Gdzie byłeś?. W pocztówce mają być odpowiedzi na te pytania : where you ?. Po zachodzi wróciłem do mojego hotelu.. Z góry .Pozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem.. Organizowane są różne konkursy po szkolne, zawody sportowe a także różne zabawyw czasie wolnym.. Mam fantastyczny widok z okna na miasto!. co robiłem gdzie byłem wczoraj 4).. 3 odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt