Uzupełnij dialog wyrazami z ramki następnie odegraj dialog z kolegą koleżanką
Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dla każdego dialogu dwa wyrazy podano dodatkowo.. Przeczytaj dialogi ponownie na głos.. Potrafi poprawnie uzupełnić dialogi wyrażeniami .Ułóżcie w parach krótki dialog na dowolny temat (3-4 linijki tekstu).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 1Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Yes, of course.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Następnie napisz krótko, gdzie pracują członkowie twojej rodziny.. 3, str. 44 w podręczniku oraz wybrać prawidłową odpowiedź - zad.. Następnie usłyszysz dwukrotnie rozmowę telefoniczną.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog Wyrażeniami z ramki.. Przeprowadź wywiad z kolegą/koleżanką o osobie z jego/jej rodziny.. Wykonaj zad.. Ułóż zdania ze wszystkimi wyrazami, np.. Język ANGIELSKI 2011-05-11 18:07:01; Uzupełnij zdania używając wyrazów z ramki 2012-09-25 15:00:00; Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00; Uzupełnij rozmowę, używając wyrazów z ramki: cup, course,much,ready,here,I .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Odegraj dialog z kolegą/koleżanką.

Pamiętaj aby zmienić niebieskie wyrażenia.. : ) (30.04-czwartek) I've got a skateboard - rozpoznawanie i nazywanie zabawek Otwórz podręcznik na stronie 44, wskazuj zabawki pod zadaniem 1, wypowiadaj zdanie, odpowiedź na pytanie What have you Got ( co masz?. Proszę zadać pytania z ćwiczenia 10b, zapisać odpowiedzi, a następnie przeczytać je w klasie.• potrafi odegrać z kolegą/koleżanką dialog w sklepie, wykorzystując zwroty z podręcznika; czasem zagląda jednak do książki • potrafi odegrać z kolegą/koleżanką dialog w sklepie, wykorzystując zwroty z podręcznika; wykazuje wyraźną umiejętność improwizacji Czytanie / PisanieUzupełnij zdania przyimkami z ramki.. 51 z podręcznika.. Użyj fraz z ramki.. , z kolegą/koleżanką z zagranicy, z którym/którą wybierasz się na .Następnie, bardzo proszę wpisać dialog wyrażający prośbę z tłumaczeniem do zeszytu (fioletowa ramka) - zad.. Przykład: Czego nie lubisz?. B: Opisz swoje plany zawodowe na przyszłośc A: Wyraz i uzasadnij swoje zdziwienie planami kolegi / koleżanki BZnajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Mam nadzieję, że dacie radę, ponieważ super pracowaliście na lekcji .powitalnymi oraz odegrać z kolegą/koleżanką podobne dialogi..

39 - uzupełnij dialog poprawnymi wyrazami, skorzystajcie z modelowego dialogu ze strony .

Napisz w zeszycie dialog korzystając z zad.1.. Następnie odegrajcie scenkę przed kolegami z .Proszę napisać w zeszycie pytania z ćwiczenia 10a tak, aby zadać je koledze / koleżance.. 2012-05-22 19:06:46 Angielski : Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki i przetłumacz je.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami.. 4 Przepisz dialogi do zeszytu i uzupełnij je wyrazami z ramki.. Czasowniki wpisz we właściwej formie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2011-09-18 14:12:03 Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki junior Explorer angielski pls pomocy !. Następnie napisz o sobie i swojej koleżance/swoim koledze.. Następnie odegraj go z kolegą koleżankąOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie 5 Zadanie 6 b a k e r c l e a n e r f .- odpowiada na pytania do dialogu, - rozmawia z kolegą/koleżanką na zadany temat, - w parach układa prawdziwe zdania na podstawie tabeli, - rozmawia z kolegą/koleżanką, używając wyrazów z ramki, - opowiada koledze/koleżance o swoim ulubionym filmie na podstawie pytań, - odpowiada na pytania podczas gry z kolegą/koleżanką w Maxi Game.II..

... Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.

English to go Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Ex 13 - popatrz na obrazki i narysuj brakujące elementy, następnie przeczytaj opis jednego z tych zwierząt i postaw tick þ przy odpowiednim obrazku.Następnie dopasuj wyrazy z ramki do obrazków.. Z podanych możliwości A, B lub C wybierz jedną Zadanie 2 (1-5) Zapoznaj się z treścią zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie z Angielskiego.. 5/8 Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. 39 - wpisz zaimki dzierżawcze.. Posłuchaj nagrania z zadania poprzedniego i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2, str. 44 oraz słownictwo do podrozdziału 3.4.. 39 - porównaj zwierzęta w tabeli i wpisz przymiotniki w stopniu wyższym lub najwyższym.. Częściowo poprawnie, ale w prosty sposób, potrafi rozmawiać z kolegą/koleżanką na temat: czynności codziennych, czynności wykonywanych w czasie wolnym oraz swoich nawyków żywieniowych (używając określeń ilości).. A : Zapytaj , co twój kolega / koleżanka chciałby / chciałaby robic w przyszłości .. Wraz z kolegami i koleżankami z klasy przeczytajcie tekst z .Przeczytaj dialog.. 2013-01-13 09:18:28; Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ex 11 - uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Hier ist aber noch frei.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Uzupełnij treść dialogów wyrazami z ramki.

Następnie uzupełnij tekst o Zacu i Millie.. Ex 12 -przeczytaj opisy zwierząt, uzupełnij je brakującymi wyrazami i dopasuj do obrazków.. 2009-09-07 18:46:02Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz dialog z kolezanka lub kolegomZadanie język angielski - Uzupełnij wyrażenia z ramki.. 1 Wybierz osobę, o której chcesz się więcej dowiedzieć .4 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki z ćwiczenia 3.. Poćwicz niemiecki lub hiszpański razem z nami!Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. )Z kolegą lub koleżanką ułóż dialog według podanych wskazówek .. Sprawdź również pomoce naukowe z innych języków.. Jakie zawody kojarzą ci się z podanymi przymiotnikami?. Wykonaj zad.. 1 Uzupełnij dialog podanymi zwrotmi/wyrażeniami.. Proszę dopasować pytania 1-3 do odpowiedzi a-c w zad.. 2018-04-15 21:23:35 Angielskie dialogi .umiecie?. Następnie przećwiczcie go razem .. Usłyszysz dwukrotnie cztery dialogi (1-4)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt