Napisz w zeszycie właściwe zdania have you got i my pencil
*wersja do wydruku: Lesson 23Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. I've got .1 zdania twierdzące P have got, has got (3os.he/she/it) D Mamy nowy samochód I have got a new car.. Przeczeniem do has got jest hasn't got.. My mum and dad / pop stars 3.Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pamiętajcie!. zdania zgodne z prawdą.. Przepisz je jak najładniej umiesz.. 5.Does Bob go .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz w zeszycie zdania z właściwą forma twierdząca lub przeczaca have got.. Teraz otwórz podręcznik na stronie 19.. 5 004-015_Repeta_SB_gimn_15_U1.indd 5 03.06.2015 15:24Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Napisz w zeszycie właściwe zdania 1)Have you got I/my pencil?

4 zdania przeczące P have, has not got D Jeżeli .Przeczeniem do have got jest haven't got.. My rat is black.Napisz dwa, trzy zdania o przedmiotach znajdujących się w twoim pokoju.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Exercise 4 - spójrz na rozkład jazdy a następnie odpowiedz na 4 poniższe pytania.. Następnie zróbcie ćw.. 5 Napisz w zeszycie trzy zdania o osobach z klasyrodzaje sklepów, w sklepie, towary, kupowanie ubrań, pieniądze, składanie reklamacji, usługi, reklama, zwroty zaimki one/ones, other/another wybór wielokrotny dobieranie w sklepie | wybór wielokrotny e-mail: prośba o przysługę zadania otwarte: tłumaczenie fragmentów zdań, słowotwórstwo, transformacja CULTURE & SKILLS: TheW zeszycie od dyktand napisz na środku „Syrenka" wybierz fragment z przeczytanej legendy, który Ci się podoba najbardziej i przepisz 3 zdania w zeszycie od dyktand .. - 2 (Mam dwa koty.). 4/68 (całe zdania w zeszycie).. Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. Napisz zdania , używając podanych wyrazów oraz odpowiedniej formy czasowników be i have got .. Obejrzyj ilustrację i przeczytaj opis rodziny.. Zdania należy uzupełnić odpowiednią formą konstrukcji "have got" - mieć, posiadać.. 2 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Mr Smith is a very rich businessman..

Zróbmy w zeszycie zadanie 6.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.6 Napisz w zeszycie krótkie ogłoszenie, w którym znajdą się co najmniej cztery wyrazy z zadań 1. i 2.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Konstrukcję tą tworzymy następująco: Twierdzenie: I/you/we/you/they + have got he/she/it + has gotOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij zdania wpisując formę twierdzącą (+) lub przeczącą (-) czasownika have got.. Wszystkie zadania wykonaj w zeszycie, sprawdzimy je na następnej lekcji.Have you got a cat?. 2 zdania pytające Have, has P got D Czy masz brata?. 2014-02-23 08:22:32 Angielski.. 1.Uzupełnij zdania wpisując formę twierdzącą (+) lub przeczącą (-) czasownika have got.. 6 My English teacher .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. This is the life!Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Korzystając z opisu w podręczniku napisz swój własny opis rodziny w zeszycie przedmiotowym..

2/68 (w zeszycie tylko odpowiedzi) i ćw.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. (proszę rodziców o zrobienie zdjęcia i przesłanie je do środy 13.05) Na eduelo.pl czekają zadania utrwalające ortografię.Exercise 2 - wysłuchaj dialogu 1.42(1).mp3 a następnie napisz instrukcje w odpowiedniej kolejności..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt