Przeczytaj teksty w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstów
B. journalists.Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0−4) Przeczytaj teksty.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Teksty do zadania 9.. Zakreśl literę: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Strona 6 z 9 GN-P1 Zadanie 8.. Wpisz w luki 5.1.-5.4 .Strona 10 z 17 Zadanie 10.. Zakreśl A, B, C albo D.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C), zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. (0-5) Przeczytaj tekst.. (6 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. C .Zadanie 7.. 🎓 Przeczytaj tekst.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zadanie 5.. Przeczytaj teksty 1. i 2.. Zakreśl literę A, B, C albo D. According to his flatmate,Strona 6 z 13 MJN-1P Zadanie 6.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (3 pkt) Przeczytaj trzy teksty dotyczące pracy.. In 3 StundenW zadaniach 1.1-1.4, na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 🎓 Przeczytaj teksty A-D.. Zakreśl literę A, B albo C. litery.. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C), zgodną z treścią tekstu.Zadanie 7.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C. But I forgot .Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Przeczytaj teksty A-D.. 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

W zadaniach 9.1.-9.3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Prezentujemy Wam arkusze CKE oraz odpowiedzi z klucza odpowiedzi, czyli te, których zdaniem komisji egzaminacyjnej .Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. 🎓 Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym .Strona 8 z 18 OJAP-100 Zadanie 7.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C.. Zadanie 7 (0 -4 pkt.). B In the .Próbny egzamin gimnazjalny z Nowź Erź ńzyk angielski - poziom podstawowy 6 z 10 Zadanie 8.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (4 pkt) Przeczytaj teksty.. Zadanie 9a (0 -3 pkt.). Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Strona 8 z 18 OJNP-100 Zadanie 7..

W zadaniach 7.1-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

W środę uczniowie walczyli z językami obcymi.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt