Przeczytaj tekst i wpisz brakujące litery w wyrazach
2013-03-12 19:18:52 Wpisz w _ brakujące litery 2009-02-27 17:00:21 Wpisz brakujące litery a nastepnie uzupełnij afisz tytułami , w których występują wyrazy pisane przez ó i rz 2013-01-22 13:26:26Przeczytaj wyrazy tak, jak pokazują strzałki.. Strona główna;3.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Przeczytaj wyrazy, podkreślając sylaby.. (0 - 2 punkty) laska patyk sowa lis Ela ósma wujek A i L k r I d T Y D J a K y e W E t w l R jDokończ, pokoloruj i wytnij kwadraciki z obrazkami.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Teraz cicho jest na świecie, póki liter nie znajdziecie.Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U.. Uwaga!. "Ch" piszemy, gdy: - wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: sz - Ch piszemy po literze s np.: schab, schody, wschód.Zadanie: bierzemy czas present continuous i simple oraz wyrażenia z have dopisz brakujące litery w wyrazach 1 this means not real i_ _ _ _ _ _ _ _ 2 Rozwiązanie: 3 neighbour 4 adults 2 normal 1 incredible 5 characterWisz brakujące litery w wyrazach, a dowiesz się w jaki sosób okolorować rysunek..

Przeczytaj teksty i wpisz brakujace litery w wyrazach.

Jest tu całkiem wesoło.. Pokoloruj jednym kolorem te same małe i wielkie litery.. Test, który napiszesz ma sprawdzić, czy umiesz czytać tekst ze zrozumieniem, czy potrafisz redagować krótkie wypowiedzi, czy pamiętasz zasady ortograficzne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. RAINING POETRYBrakujące liczby - Brakujące słowa - brakujące wyrazy - Brakujące słowa - Brakujące wyrazy - Uzupełnij brakujące słowa - graniastosłupy - Brakujące słowa.. nr 90, poz. 631 z późn.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. wg Uorkiszzsp1Wpisz brakujące litery wyrazach i uzasadnij ich pisownię.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzuełnij zdania wyrazami z ramki.. Wpisz do kratek literę wskazaną przez liczbę stojącą obok rysunku.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Zamaluj na czerwono w wyrazach samogłoski.. Wpisz do rymowanki brakujące samogłoski.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Wypełnij luki 1-6 .Liczba wyników dla zapytania 'wstaw brakujące litery': 6887. przetwory warzywne przetwory owocowe 7.. Połącz obrazki z napisami.Przeczytaj dokładnie tekst oraz polecenia.. Zastanów się, które części są jadalne.. Dokończ zdanie poniżej.. wpisz do tabeli brakujące liczby…Następnie przeczytaj zrosty literowe i wyrazy w ćw.. zebrane informacje przedstawiono w poniższej tabeli ..

...Zad.1 Przeczytaj teksty i wpisz brakujące litery w wyrazach.

Policz, ile ich jest i wpisz odpow-iednią liczbę.. Podkreśl wyrazy, w których wystęuje litera b.🎓 Wpisz brakujące wyrazy.. (0 - 2 punkty) 4.. Przepisz podane wyrazy i podziel je na sylaby.. Przeczytaj wyrazy i napisz je w krzyżówce w kolejności alfabetycznej.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. licze na naj miałam to w sql wczoraj pozdro.. dzięki uratowała mnie♡♡ A to drugie thankyou so much.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. do-mi-no Do-ro-ta de-se-czka da-ro-wać da-le-ko do-bra-nocNaukowiec omawia w nim tezę postawioną w swojej pracy doktorskiej, mówiącą, że tekst będzie zrozumiały, jeśli pozostawimy w spokoju dwie pierwsze i dwie ostatnie litery każdego słowa.. Zad.2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Okazało się jednak, że kłopotu nie sprawia też czytanie tekstu, w którym na miejscu pozostawiono tylko pierwsze i ostatnie litery każdego ze słów.Teksty Piosenek (39697) Teledyski (8785) Telewizja i Seriale (251565 .. Uzupełnij wyrazy, wpisując brakujące litery z "ch" i "h" .. PRACA DOMOWA Z HISTORII na podstawie podrecznika od str 160 do 197 ulóż kalendarium wojen Rzeczpospolitej w XVII W.Oddzielne tabelki dla wojen rzeczpospolitej ze szwecja z rosja z turcja i z kozakami.kazda .Uzupełnij dialogi..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli; Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.W h 46 Wyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 1.. W ów piękny letni wieczór, gdy Pippi po raz pierwszy przestąpiła próg Willi Śmiesznotki, Tommy'ego i Anniki nie było w domu.przeprowadzono badania , jakie pojazdy przejeżdżają szosą łączącą Bukowo z Lipnem i w jakim kierunku jadą .. Podkreśl kolejno litery b, d, p w wyrazach z ćwicz.. Podkreśl w przeczytanym wcześniej tekście wyrazy z literą ń.Uzupełnij w wyrazach brakujące litery ó lub u. Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami z ó wy-miennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach -uje, a na zielo-no - pola z pozostałymi wyrazami z u. Rozwiąż rebusy i napisz rozwiązania.. Pokoloruj w tabelce odpowiednią literę i odczytaj hasło.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 1 zgodnie z instrukcją.. literę .wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw..

zm.).Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Brakujące litery Połącz w pary.. W podanych wyrazach wpisz brakujące litery: rz, ż, ó, u, h, ch Wpisz we właściwe miejsca cząstkę: -uje uczeń - mal turysta .Nowy Pytanie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij tekst, wpisując ż, rz lub sz. Zaznacz kolorem h. Hubert chciał uciszyć słowa, więc literki im pochował.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Poprawnośd pisowni sprawdź w słowniku ortograficznym Wró……ka wzr….szyła ramionami.Wpisz brakujące wyrazy w tekście.. Zastanawiaj się nad każdą odpowiedzią.. [email protected] i [email protected]ś na matematycznej wyspie materiały dla ucznia, klasa II, pakiet 16, s. 1 1 Sprzątanie świata Podkreśl w tekście dowolnym kolorem .Przeczytaj uważnie tekst.. Wpisz brakujące litery wyrazach i uzasadnij ich pisownię.. Podręcznik polonistyczno - społeczny str. 28 ćw.. Pierwsze litery zostały podane.. Zapisz je.. Przeczytaj poniższe zdania, a następnie podkreśl w nich czasowniki i zapisz je pod spodem w formie bezokoliczników (według przykładu): .. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania poniżej.. zesp ół bo nó żka bowpisz brakujące literki • ĆWICZENIA WSPOMAGAJĄCE NAUKĘ CZYTANIA • pliki użytkownika tygrysekjola przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 46.JPG, 3(2).JPG- Ó piszemy w wyrazach zakończonych na: -ówna - Ó piszemy na początku wyrazów: ósemka, ósmy, ów, ówczesny, ówcześnie, ówdzie.. Zad.3 Wybierz najodpowiedniejsze reakcje.. Podkreśl w tekście zdanie, które mówi o tym, co babcia kupiła.. Przeczytaj głośno tekst, o tym jak Cezary spędził dzień w domu i odpowiedz ustnie na pytania zamieszczone pod tekstem.. Uwaga!. Przepisz 10 sylab z literami b, p, d, zgodnie z kierunkiem strzałek..Komentarze

Brak komentarzy.