Opisz swój weekend po angielsku
Zaproszenie na urodziny.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Co robiłeś?. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opis osoby.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Po obiedzie mam czas wolny.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Obiad mam o 15:15..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

To nic trudnego!. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Wymarzone wakacje.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Po tym, zamierzam odrobić moją pracę domową, ale nie mam wielu rzeczy do zrobienia.. Kim chcę zostać w przyszłości.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Gdzie byłeś?. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Mój dzień.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. Niedzielny wieczór jest zarezerwowany na moją ulubioną powieść.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Hobby po angielsku: wstęp..

Hobby po angielsku?

2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. To może troche o mnie dla ułatwienia.Wstaje ok 9 ide spać ok 23 gram dużo w kompa i oglądam telewizje.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. I drank milk.Jak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 lut 2020 O pracy zdalnej, czyli nieoczekiwany test osobowości.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Opisz swój wymarzony dzień w kilku zdaniach.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. Rozprawka.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.Opisz swój ostatni weekend.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polski Autor edytował treść zadania 14.11.2011 (22:15), dodano Opisz swój ostatni weekend mając rodzine.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polskiOpis siebie po angielsku: podsumowanie..

Mój typowy weekend.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Mój pokój.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt