Wstaw brakujące litery i was truly
1 Dopisz litery: dwie, które rymują się z J; cztery, które rymują się z D; jedną .Wstaw brakujące w wyrazach litery: u - ó.. Patrzy Tosia na sw_ mam_: Te_ tak płyn_ć, te_ tak chc_!. (10pkt) szukać harmonii walczyć w zbroi bohater „Odysei.". Tosia marzycielka Płynie okr_t oceanem, Pi_knych _agli widać cień.. Przeczytaj wyrazy które powstały, zaznaczając w nich sylaby: 8.. Pokoloruj na ilustracji rzedmioty, które w swojej nazwie zawierają głoskę d.Zadanie jest ukierunkowane na rozwój umiejętności czytania i pisania.. Rozwiązania zadań.. Dopasuj i wstaw brakujące słowa w odpowiednie miejsce.. Copy of Klasa 1f stolarz: Ryzyko zawodowe .. Uzupełnij brakujące litery Brakujące słowo.. 5 Are you m _ _ r _ _ _ or single?Wstaw brakujące litery.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Zabawa polega na uzupełnieniu wyrazu brakującymi literami i podanie własnej.10 Short Test A Unit 2 Lesson 7 Short Test B Unit 2 Lesson 7 1 Wstaw brakujące litery, a następnie dopasuj zdania do obrazków.. Połącz pasujące do siebie wyrazy.. Dok_d płyniesz, m_j okr_cie?. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdziany zintegrowane dla klas I-III Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- semestr IPrzeczytaj tekst.. Wyraz Liczba sylab Liczba głosek Liczba liter samogłoski rozpoczęcie szkolnego roku nowego tornister pędzelki zeszyty Wpisz w okienko brakujące litery b lub d. Pokoloruj na czerwono okienka z samogłoskami..

2 Wstaw brakujące litery.

regionów, małą literą, kontynentów, wielką literą, miast .Wstaw brakujące litery w wyrazach.. małą literą, wielką literą Nazwy oceanów, mórz, gór, szczytów górskich, rzek, jezior, nizin, wyżyn .. 19Człowiek.. wg Dariapiechowiak.. Fabryka wyrazów!. JESIEscenariusz zajĘĆ zintegrowanych dla klasy Ł Ączonej: ii - iii opracowała: elżbieta mateusiak osrodek tematyczny: zima w peŁni temat dnia: w krainie lodu32 © Wydawnictwo JEDNOĘŻ | Materiały do pracy zdalnej 15. wymiana baterii pozbyć się obsesji być w łaźni jad żmii kotlety z soi zabłądzić w kniei owoce z Gruzji VIII.. Połącz wyrazy z odowiednią ilustracją.. My_li dama z pierwszej c.wpisz brakujące literki • ĆWICZENIA WSPOMAGAJĄCE NAUKĘ CZYTANIA • pliki użytkownika tygrysekjola przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 46.JPG, 3(2).JPGWstaw brakujące litery.. Pisz po śladzie sylaby i głośno je odczytuj 9..

1 Wstaw brakujące litery.

Wyrazy nieczytelne bądź zapisane w sposób niejednoznaczny będą rozstrzygane na niekorzyść piszącego.karty pracy - połącz obrazek z wyrazem, podpisz obrazek, wstaw brakujące litery, zakreśl odpowiedni wyraz gra memory.. 9 Indywidualne.. Teraz przyjrzyj się poniżej napisanym wyrazom.. Materiały dydaktyczne - język angielski.. Wstaw brakujące w wyrazach litery: ż - rz. Dwuznak „rz" wpisuj jak „ż" - do jednego okienka!. (0-50) Uzupełnij luki w poniższym tekście i wstaw brakujące przecinki.. 2014-09-30 08:41:06 Wstaw brakujące litery , tak by powstało przysłowie .. This is a p r c r. 1 Wstaw brakujące litery, a następnie dopasuj zdania do obrazków.. 10 Zadanie.. 2011-03-31 17:44:27Wstaw brakujące litery, tak by powstało przysłowie .. CZĘŚĆ B - zadania za 2 punkty .. 2011-03-31 17:44:27 Wstaw brakujące czasowniki w dialogach.. Uzupełnij tabelę.. Zestaw zawiera: 20 kart obrazkowych z podpisem (np. a cow, a horse, a duck, a pig );Różnicowanie głosek opozycyjnych s-sz Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci w wieku szkolnym Układ narządów artykulacyjnych przy realizacji w/w głosek:Oznaczmy brakujące liczby kolejno literami alfabetu , , i ..

2012-05-05 14:16:07Wstaw brakujące litery.

Unit 1 Lesson 1 Short Test B Unit 1 Lesson 1 Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ 1 Dopisz litery: dwie, które rymują się z A; cztery, które rymują się z B; jedną, która rymuje się z I.. Usuń kreski i zamiast nich wstaw brakujące litery.. Klasa 1.Przeczytaj zdanie i wstaw brakujące wyrazy.. Rozwiążmy tą równość: Mamy zatem, że iloraz tego ciągu geometrycznego jest równy 3.Podziel wyrazy na sylaby, głoski i litery.. Brakujące słowo.. 2.Dyktando uzupełnij luki literą loprez.pl: Uzupełnij luki małą lub wielką literą: (r,R) ynek (s,S) tarego (m,M) iasta (p,p) omnik (b,B) ohaterów(W) arszawy (p,P) ark III POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA GIMNAZJALISTÓW.. 2011-12-25 21:20:16 Wstaw brakujące przecinki.. Wstaw brakujące litery i odczytaj, gdzie .Uzupełnij związki wyrazowe brakującymi zakończeniami: -i, -ji, -ii.. 13 Zadanie (Brakujące litery zaznaczone są tłustym drukiem i podkreśleniem) .w G w w E w w I w w W w N Ł W w w W Y w I ww w W w N B I W N Y W w w E O dodatek do 1. numeru „Głosu Tyczyna", 23(1)/2013Brakujące słowa - Brakujące słowa - Brakujące słowa - Brakujące słowa - Brakujące słowa - Wybierz brakujące słowa.. Zapisz brakujące w nich litery.- Zadania należy wykonywać starannie, tj. pisać czytelnie, nie wolno pisać „drukowanymi literami".. Przeczytaj uważnie tekst i wstaw brakujące słowa..

Pytania i odpowiedzi ... Wstaw brakujące litery.

Uzupełnij wyrazy brakującą literą i przeczytaj je.. wg Smigieliza1988.. Pamiętaj, że wszystkie te litery mają kropki, kreseczki lub ogonki.. This is a p .Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Wypisz samogłoski.. : Dyktando Zadanie 1.. Potem przeczytaj całą regułę ortograficzną.. 12 Zadanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt