Opisz swoje przyjęcie urodzinowe niemiecki
Kupujemy wszystko co potrzebne do przygotowania dań.. zapytać innych o zainteresowania.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Mama zajmuje się gotowaniem ale ja piekę tort.. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Ułóż opis przyjęcia urodzinowego w 10 zdaniach po niemiecku mam urodziny 4 lutego a to przykładowy opis: Ich habe am dritten Juni Geburtstag.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.84% Opisz swój pokój.. Napisz do ogłoszeniodawcy e-mail.opisać szczegółowo przygotowania do przyjęcia urodzinowego.. Przygotowania zaczynam od wypisywania i wysyłania zaproszeń.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'przyjęcie urodzinowe' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenie słowa 'urodziny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Napisz koledze/koleżance z Niemiec życzenia z okazji urodzin 3.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiejO autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.1.Zaproś koleżanke/kolege z Niemiec na swoje przyjęcie urodzinowe..

opisać sposób spędzania przyjęcia urodzinowego.

tato z bratem stroją pokój.der Geburtstag - urodziny Geburtstag feiern - świętować urodziny Glückwünsche zum Geburtstag - życzenia urodzinowe z okazji urodzin seinen Geburtstag feiern - swoje urodziny świętować zum Geburtstag gratulieren - składać życzenia z okazji urodzin, złożyć życzenia z okazji urodzin alles Beste zum Geburtstag - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin alles Gute zum Geburtstag .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Pomocy !. Jedliśmy pyszny truskawkowy tort.. Możecie se je wymyślać xD możecie napisać o tym że jest wiele przekąsek chipsy itp. że jest karaoke , dwór , pizza i takie różne zabawy dodajcie coś od siebie !Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Poinformuj ją/go: - o terminie przyjęcia - zaproszonych gościach - wyraź nadzieję, że koleżanka/kolega przyjdą 2. przyjecie jest u mnei w domu..

podać swoje ulubione zajęcia.

Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. opisz dzisiejszy dzień po niemiecku w 12 zdaniach 2012-03-06 21:24:07; Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 .Język niemiecki Liceum/Technikum Po niemicku Opisz swoje przyjęcie urodzinowe w czasie przeszłym Perfekt ( 10 zdań!). 2013-09-23 23:44:19; Daję naj i łapkę w górę!. zapraszam cie serdecznie an moja impreze urodzinowa ktora zaczyna sie w sobote o 16. bede swietowac 16 urodziny.. Ułóż zdania z podanych wyrazów i wyrażeń .Każdemu zdarza się zapomnieć o urodzinach.. Opisz swoją imprezę urodzinową ?. Opisz swoją imprezę urodzinową w 10 zdaniach .. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. Dostałam/dostałem dużo fajnych prezentów.. czytać ze zrozumieniem, stosując nienaganną wymowę i intonację ROZDZIAŁ II: INTERESSEN, PFLICHTEN, TRÄUME.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. na razie/do zobaczenia nie jestem pewna na 100pro czy dorbze xd jak ktos bardziej doswiadczony zobaczy blad, poprawic ;)Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. nazwać możliwości spędzania wolnego czasuPrzykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór..

Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki.

2010-06-07 18:43:07; Opisz w kilku zdaniach.. czesc ktos tam.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Na przyjęciu byli moi najlepsi przyjaciele.. mam nadzieje ze przyjdziesz.. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. bedzie dobra muzyka i jedzenie.. Przyjaciele powiedzieli mi że to było .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoje przyjęcie urodzinowe w czasie przeszłym Perfekt ( 5-10 zdań)Tłumaczenie słowa 'przyjęcie urodzinowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju; 85% Przeczytałeś ogłoszenie mieszkaniowe.. filbo596 czeka na Twoją pomoc.. Moje przyjęcie urodzinowe było miesiąc temu , ale pamiętam wszystko bardzo dobrze.. Niemiecki.. na jutro ;/ Opisz przyjęcie urodzinoweNiemiecki słówka urodziny .. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium..

To było wspaniałe przyjęcie!Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt