Napisz wrażenia po przeczytaniu lektury felix net i nika
Podaj przykłady bohaterów literackich, którzy przyję.. Książka sama w sobie ma potencjał , ale wplatanie w niej niepotrzebnych wątków jest po prostu nie potrzebne .. W ramach aktywności pozalekcyjnej może polecić przeczytanie całości książki lub serii „Felix Net i Nika" oraz obejrzenie filmu „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" (2012), który powstał na podstawie drugiego tomu cyklu DANSE MACABRE (TANIEC ŚMIERCI)Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie - 2015 r. Tytułowych bohaterów poznajemy pierwszego dnia w ich nowej szkole, kiedy to jeszcze przed pierwszą lekcją wpadają w tarapaty.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Wygląd 6.. Te zdolności połączone ze .Napisz wrażenia po przeczytaniu lektury "Przygody Od.. 9 godzin temu; Wyobraź sobie, że jako gospodarz Soplicowa zapraszas.. 2 dni temu; .. Znajdziemu tu wszystko to co ciekawe i .Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście)..

Napisz wrażenia po przeczytaniu lektury "Przygody Od... Czym różni się mesjanizm od mistycyzmu.

Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) 6.. Napisz do nas.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005) 3.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 zł1.. Omów na kon.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tym razem chodzi o uratowanie całego miasta, a może i świata (a jakże) przed dziwnym zjawi1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury!. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Felix, Net i Nika wracają do..

Cechy charakteruZachęca do lektury polskich powieści młodzieżowych.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) 2.. Nie ma prądu, internetu, zaczyna brakować wody, jedzenSą oczywiście dzieci, które nigdy nie sięgną po książkę, nawet najlepszą, ale więcej jest takich, które przeczytają coś, jeśli tylko to coś będzie wystarczająco ciekawe.. Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang .. proszę o pomoc .. Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności (2007) 5.. "Felix, Net i Nika" nie aspiruje do miana powieści ambitnej.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów (2006) 4.. Rodzina 5.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Jak można przeczytać w innych recenzjach, książka Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów jest trzecim tomem fantastycznych przygód tytułowych bohaterów.. Poniżej zamieszczam fragment.. Miałam nieco ułatwione zadanie, bo pierwsza książka z serii - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - to szkolna lektura w klasach IV - VI.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Napisz list zachecajacy do przeczytania lektury alchemik !. Napisz wypowiedź na temat: „III cz.Felix, Net i Nika oraz GNL to pierwsza część przygód o trójce przyjaciół z warszawskiego gimnazjum..

...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Mała armia (2009) 7.Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi.. Ikigai 11 miesięcy temu.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.. Miejsce zamieszkania 3.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Jak się później okazuje, przeróżne dziwne zdarzenia i kłopoty będą im nieustannie towarzyszyć przez kolejne tomy.Tak jak Felix, odziedziczył talent po ojcu - jest bardzo dobrym informatykiem.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. 2011-01-19 20:09:12Ale jak eksperymentować, to na całego.. Imię, nazwisko, wiek 2.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Myślę, że Felix Net i Nika by się ze mną zgodzili!. Nie napisałam jeszcze dużo.. Quiz w Poczekalni.. Spotkanie w nowej szkole i .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Wszyscy będą musieli sobie poradzić z czymś, co wygląda na koniec świata, jaki znamy.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. W internecie jest więc sporo ściąg i można poznać wcześniejsze losy trójki bohaterów.Lektury , lektury , lektury - różne już czytałam , ale żadna nie była aż tak nie logiczna ..

Wybierz jeden z punktów planu wydarzeń i napisz o tych wydarzeniach ( jedna strona zeszytu).

Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Wiedza.. Rozwiąż test!Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Kłopoty z reorganizacją szkoły to nie jedyne, z którymi muszą się zmierzyć.. Zainteresowania, inne informacje 7.. Plan ramowy 1.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Net jest doskonałym informatykiem.. 2011-02-20 19:35:49 chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum półtora strona.. Dzięki tym właśnie wątkom czytelnik gubi się i treść zaczyna mu się plątać .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Szkoła 4.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Jest to książka którą czyta sie z przyjemnością, od której często nie można się wręcz oderwać i przy któerej można śmiać się aż do łez.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Można by ją raczej określić mianem przygodowej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt