Napisz do kolegi e-mail w którym poinformujesz go że
W pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.MK.HD zapytał (a) 17.12.2016 o 12:02 Napisz e-maila do kolegi/koleżanki ze Szkocji (80-130 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową którą oglądałeś/oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś/uczestniczył aś.Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich .Napisz e-mail po angielsku do kolegi / koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Mam zadanie domowe , z polskiego .. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz, dlaczego biblijny opis stworzenia świata nie przeczy z teorii ewolucji.. Wczoraj byłam na zawodach sportowych w Letniej Szkole J. Angielskiego.. Kalisz , 14.. Warszawa, 14.03.2007 Drogi Martinie, Już zaczyna się wiosna, więc wypadałoby zaplanować nasze wspólne wakacje.Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich planach na niedzielę..

Napisz list do koleżanki w którym : 1.

Opowiesz , jak poznałaś chłopaka swojej siostry , 2.. Ale mama nie chce słyszeć, że nie chcę chodzić w mojej kurtce, bo nie jest jaskrawozielona.. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. Jest niską blondynką, ma ciemne oczy, jasne brwi i uśmiech, który sprawia, że sami mamy ochotę się uśmiechnąć, mówię Ci lekcje to czysta przyjemność!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Przydałaby mi się też nowa kurtka, moja już jest niemodna.. Napisz mi co u Ciebie jak Ci się wiedzie w nowej szkole, masz dużo nowych .Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Napisz list do koleżanki(po niemiecku) w którym poinformujesz, że jesteś chory, opiszesz swoje samopoczucie, objawy choroby, wizytę u lekarza.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować,Podobne teksty: 80% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy..

"E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Przykro mi, że nie napisałam tak dlugo, ale byłam bardzo zajęty.. Było dużo ludzi z Niemiec i Grecji.. Wyraź smutek, że nie możesz uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym tej koleżanki.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Otrzymuje jeszcze więcej i gdzieś w tym natłoku zapomina, że są pewne zasady, które obowiązują również w tego rodzaju korespondencji.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Wielu z nas wysyła kilka, kilkadziesiąt, a nawet setki e-maili dziennie.. Poinformujesz o rodzinnym posiłku zaplanowanym na najbliższy weekend .Każdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. Historia miłości Stanisława Wokulskiego do Izabeli Łęckiej która .Język Angielski : Twoja siostra spotyka się z nowym chłopakiem .. 3,146 wizyt.. Wszyscy byli nastolatkami.. Kalisz , 14.. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Jeśli w mailu wysyłamy podanie o pracę, niech tematem będzie „Podanie o pracę" a jeśli e mail jest skierowany do kolegi, może być on bardziej dowolny, np. „Moje wrażenia z wycieczki", albo zwyczajnie „Co tam?.

Szczególnie jeśli nasze wiadomości mają mieć charakter formalny.Napisz list do kolegi z Australii.

Opiszesz jego wygląd , 3.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Brałam udział w dwóch konkursach: bieg na dystans i skakanie w dal.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

E-mail po niemiecku - zasady pisaniaNapisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz nauczyciela +1 głos.

Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. Cześć Karolina!. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Napisz list do kolezanki(po niemiecku) w ktorym poinformujesz, że jestes chory.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Mieli około osiemnastu lat.. Cześć Mary!. Cześć Karolina!. Napisz do kolegi e-mail, w którym poinformujesz go, że: • mieszkasz w tradycyjnej polskiej rodzinie, • twoja rodzina mieszka w mieście, • mieszkaszwwieżowcu, • mieszkanie jest przestrzenne i ma duży balkon.Napisz e-mail do kolegi z Niemiec, w którym poinformujesz go, że: w twoim mieście odbyła się ostatnio duża impreza sportowa, wszyscy sportowcy byli bardzo dobrze przygotowani, najbardziej podobały ci się gry zespołowe, twoim zdaniem sport jednoczy ludzi.Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt