Opisz co masz na sobie po niemiecku
bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Ona nazywa się Emily.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Tłumacząc nieznane słowa na język polski / lub odwrotnie / postaraj się każdorazowo wypisać synonimy do tego.. Moja mma jest prawniczką, a mój tata nauczycielem.. Jak mnie odwiedzisz w moim domu zapraszam Cię do spania w pokoju moich rodziców, gdyż oni w styczniu wyjeżdżają do Zakopanego i będę miał wolny dom.. Mam także młodszą siostrę.. Po lewej stronie od drzwi stoi telewizor.. Wygląd po niemiecku .Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Na biurku stoi komputer.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ich bin ein Einzelkind.Brzmi bardzo tajemniczo, ale co ma na myśli?. Sie heißt Marika und ist sehr attraktiv.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Wszyscy razem mieszkamy w mieszkaniu w centrum miasta.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz 5 zdań po niemiecku co masz dzisiaj na sobie (chodzi mi o ubranie)Muszę opisać siebie w 15 zdaniach po niemiecku proszę to co napiszecie przetłumaczyć na język polski..

Opisz siebie po niemiecku.

Uczy matematyki.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Dam wskazówek jak to zrobić możecie zostawiać puste pola np na imie czy miejscowość Nazywam sie Marcin chodze do gimnazjum mam ciemne włosy, jestem wysoki ;) pod zdaniami po niemiecku prosze o przetłumaczenie na język polski .15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Polish Chemicznie, dokładniej można ją opisać jako nitroguanidyna chlornikotynilu.Opis siebie po angielsku: Adam, lat 15 (tłumaczenie) Cześć, mam na imię Adam i mam 15 lat.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.. Oboje moi rodzice są Polakami.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Pracodawca może o to zapytać.Składa się z 3 pokoi i ma 50m.Mój pokój ma ściany koloru niebieskiego, na wprost drzwi stoi biurko na którym jest komputer.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?.

... "sobie" po niemiecku.

będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Tłumaczenie słowa 'mieć na sobie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Na koniec mojego .Opis pokoju po Niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Obok biurka stoją dwie szafy.. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. Aby wziąć udział w konkursie i dać sobie możliwość zdobycia jednej z książek, należy w komentarzu pod wpisem opisać następującą sytuację: Moja największa wpadka językowa.. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. • mam zawroty głowy .Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. • to, co mam najlepsze • mieć kogoś na myśli • Mam kota.. BARDZO PILNE!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Przykłady użycia - "opisać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dlaczego?. Sytuacje.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opis osoby po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opisu osoby po niemiecku.XarXen..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.mieć na sobie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Nad biurkiem jest półka na książki.. - tragen, anhaben, aufhaben, überhaben, umhabenPytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. • matkować komuś • nie mieć na coś czasu • Nie mam pojęcia.. Czy kandydat wie o czym mówi, czy po prostu przygotował sobie listę wszelkich kompetencji miękkich?. - sichZobacz także: mieć coś na uwadze • mieć coś na oku • mieć coś w głowie • nie mieć na sobie • mieć na coś wpływ • mieć coś na celu • Mam osiemnaście lat.. Ponieważ prowadząc konwersację po niemiecku będziesz w stanie opisać, co masz na myśli, nawet gdy zdarzy Ci się zapomnieć dany wyraz.Wygląd zewnętrzny po niemiecku.. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Na zakończenie mały konkurs, gdzie 2 osoby mogą zupełnie za darmo otrzymać po 1 egzemplarzu książki Niemiecki w tłumaczeniach.. Co to właściwie znaczy Sozialkompetenz?. Polish Należy zawsze mieć przy sobie opakowanie zewnętrzne leku, nawet jeśli jest ono puste.sobie, się - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór..

Co znaczy i jak powiedzieć "mieć na sobie" po niemiecku?

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Tłumaczenie słowa 'sobie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Pochodzę z Polski i mieszkam w Gdynia..Komentarze

Brak komentarzy.