Opisz swój tygodniowy plan zajęć po niemiecku
Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po południu poszłam do domu.. 0 głosów.. Proszę pomóżcie mi w zadaniu !. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planOpis mamy po niemiecku - wzór.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. W domu odpoczywałam.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Cele zajęć: - uczeń potrafi tworzyć czas przeszły Perfekt od czasowników regularnych -uczeń zna formy czasowników nieregularnych w czasie przeszłym perfekt.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jak te wakacje szybko śmignęły!. Przeważnie ludzie chcą zmienić swoje życie i np. rzucić nałogi, schudnąć, uprawiać sport, spędzać więcej czasu z rodziną, studiować, zmienić pracę, więcej czytać itp.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

!plan zajęć po niemiecku .

Es ist aus Stein gebaut.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoj caly tydzien po niemiecku min.10 zad !. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. Od jutra w autobusie będę spotykała więcej dzieci, które będą w drodze do szkoły.. Nawet nie zauważyłam kiedy.. 13,352 wizyt.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Czy mógłbyś tak dostosować swój plan zajęć, by wyruszać do służby wtedy, gdy możesz spotkać najwięcej ludzi?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 0 ocen .. 19 po 19 wchodzę na kompa .. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Zrobiłam zadanie domowe.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. 3,609 wizyt.. Zjadłam obiad.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Już jutro rozpocznie się nowy rok szkolny.. Zadanie jest zamknięte..

Plan tygodnia po niemiecku pline.

Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia]Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Ich esse Brot mit Marmelade und trinke ich Milch.Meine Mutter mach mir das zweite Fruhstuck.Pogoda po niemiecku Bez podstawowej znajomości słów związanych z pogodą nie zrozumiesz prognozy pogody, sąsiada w Niemczech mówiącego Ci o przyszłej ulewie, a koniec końców wylądujesz bez parasolki na deszczu i cały zmokniesz.jak spędziłam wakacje po niemiecku Przydatność 75% Opisz swój jeden dzień po niemiecku zyczenia z okazji emerytury; Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz: Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz tak ok. półtora strony w zeszycie czekam na szybką odpowiedz że nie przesiedzę całego dnia przed komputerem.Opisz po niemiecku swój plan dnia minimum 130 słów, nie z google translator.. 23 myję się .. Mam zadanie z Przyrody pomóżcie lepsza odpowiedz !. Po zajeciach wracam o domu.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz swój dzienny plan zajęć !. O 22 poszłam spać.. Co wiąże się z mniejszą ilością miejsca dla mnie..

jw2019 jw2019 .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.. O 7.45 ide do szkoły.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. plan zajęć .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis domu po niemiecku - wzór.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Opisz swój dzień po niemiecku.. Jak to wszystko powiedzieć po niemiecku?Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. O szkole pisałam już na Sofie w poprzednich latach.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. np. o 7 wstaję, o 7.30 jem sniadanie .itp Proszę też tekst po polsku Zgłoś nadużycie.. Pomóżcie !. Podałam Ci ciekawe słownictwo związane ze szkołą […]Plany noworoczne po niemiecku określają cele, które zmierzamy zrealizować w przyszłym roku..

2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?

24 wchodzę na kompa na poł godziny .. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt