Niedawno wróciłeś z wakacji napisz e mail do koleżanki z anglii
Kalisz , 14.. 2 Niedawno wynajmowałeś/aś mieszkanie w Londynie.Wróciłeś z wakacji, chcesz podzielić się wrażeniami z koleżanką z Niemiec, którą poznałes podczas wymiany szkolnej.. At first I would like for you to describe how I spent my holidays.W czasie wakacji poznałeś niezwykłą osobę napisz e-mail do koleżanki z Anglii w którym: *opiszesz okoliczności w których się poznaliście *opiszesz wygląd tej osoby *ciekawe hobby tej osoby *wyjaśnisz jak te spotkanie wpłynęło na zmianę twoich wakacyjnych planówNapisz list do kolegi z Anglii, w którym: • napisz, że zmieniłeś/łaś pracę i podaj powód, • poinformuj, gdzie teraz pracujesz i jakie są twoje obowiązki, • napisz, jak się czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałeś/łaś w nowym miejscu pracy, • podaj swój nowy adres e-mail i poproś, aby wkrótce do ciebie napisał.List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży.. Cześć Karolina!. - Wyraź swoje zaniepokojenie i przypuszczenie , że cos musiało się stać .. 2010-11-23 20:59:26szkolnej.. Napisz e-mail, w którym: -przeprosisz, że długo nie pisałaś, i wyjaśnisz dlaczego, - poinformujesz z kim oraz gdzie spędziłaś wakacje -opowiesz co robiłaś w czasie wakacji i o swoich wrażeniachNapisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż..

Niedawno wróciłeś z najgorszych wakacji w życiu.

• Przedstaw wady i zalety tej pracy.. Może to negatywnie odbić się nie tylko na naszej psychice, lecz także na zdrowiu.Napisz zaproszenie, w którym: a. Podasz dzień i godzinę rozpoczęcia przyjęcia.. W wiadomości e-mail do kolegi z Anglii: -napisz,gdzie byłeś i jak spędziłeś czas -napisz, co ci się najbardziej podobało -opowiedz o planach na kolejne wakacje.. c. Poprosisz gości o przyniesienie ze sobą ulubionych płyt lub kaset.. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz e mail do koleżanki po angielsku.. • Opisz rodzaj pracy, którą chciał(a)byś podjąć.. Co zwiedziłeś i jakie masz plany na przyszły rok.. Mam w tym mailu napisac: -opisz swoje samopoczucie-opisz zdarzenie-zaproponuj spotkanie gdy wrócisz do kraju Mam to na jutro więc proszę o szybką odpowiedź.. W e-mailu trzeba uwzględnić:-jaka jest pogoda-co zwiedzałem-kiedy wracam.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy..

e-mail do koleżanki z wakacji!

W .napisz do kolezanki z USA e-mail, w ktorym opiszesz niedawne uroczyste wydarzenie, ktore maiło miejsce w twojej szkole.. Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: napisz, że zmieniłeś/łaś pracę i podaj powód, poinformuj, gdzie teraz pracujesz i jakie są twoje obowiązki, napisz, jak się czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałeś w nowym miejscu pracy, podaj swój nowy adres i poproś, aby wkrótce do ciebie napisał.Mam napisać e-maila do kolegi/koleżanki że 2 tygodnie temu zostałam napadniętalub okradziona.. Czekacie na spóźniającego się kolegę , który ma bilety .. Gdy byliśmy już na miejscu od razu poszliśmy na spacer.Po powrocie z wakacji piszesz do swojej koleżanki z Niemiec e-mail, w którym opowiadasz jej o swojej sympatii.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. (Angielski)Napisz e-mail w 100 słowach do koleżanki lub kolegi z Anglii, w którym napiszesz, że: a) poznałeś kolege/koleżanke b) w jakich okolicznościach c) jak wygląda d) jakie macie plany na weekend potrzebuje na teraz:) z góry dziękuje;***wróciłaś z wakacji i chcesz podzielić się wrażeniami z koleżanką z Niemiec..

Napisz list do kolegi/koleżanki, którego/którą poznałeś/aś w czasie wakacji.

d. Zaznaczysz, jak można się z tobą skontaktować.. 2013-10-23 20:32:44Język angielski !. POMOCY PROSZĘ.Napisz e-maila do koleżanki z Austrii, podając informacje-przeproś, że dlugo sie nie odzywałeś (podaj powód)-poinformuj po przebytej chorobie, przebieg, czas trwania-opisz jakie zalecenia otrzymałeś od lekarza-prześlij pozdrowienia dla waszych wspólnych znajomych limit 20 zdań List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Napisze e-mail do koleżanki z Anglii, w którym: - opiszesz okoliczności, w których się poznaliście, -.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z wakacji.. od 50-100 słów oraz proszę o przetłumaczenie.W e-mailu do kolegi lub koleżanki: - napisz, w jakich okolicznościach spotkaliście / spotkałyście się z ciotką, - opisz, co ci się w niej n 2011-09-24 21:43:46; Napisz e maila do kolegi po angielsku 2018-11-18 21:23:22; Napisz list do kolegi z Anglii ( Po polsku) 2012-06-16 13:40:00; Napisz e-mail po Angielsku do kolegi.. (i jeśli da radę to od razu na polski proszę dziękuje bardzo)W czasie wakacji poznałeś/poznałaś niezwykłą osobę.. Informujesz o tym na swoim blogu.. b. Opiszesz, gdzie znajduje się twój dom.. Ciężko mi idzie z angielskim więc proszę o pomoc - :) niżej napisze co robiłam w te wakacje :) Pojechałam na kolonię do Hiszpanii, było cudownie .Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56 Napisz do swojego kolegi / koleżanki e - mail , w którym krótko opiszesz swoją rodzinę..

Również z tego powodu specjaliści nie radzą planować powrotu do pracy dzień po przyjeździe z wakacji.

poleca 64 % .. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.. • Wspomnij o swoim doświadczeniu zawodowym.. • Napisz jak ta praca wpłynie na Twoją dalszą edukację.. Napisz;-gdzie i w jakich o kolicznosciach sie poznaliscie-jak dlugo sie znacie i od kiedy jestescie parą-jakie cechy charakteru cenisz u niej i jakie dostrzegasz wady-czym zajmuje sie twoja sympatia i jakie macie plany na przyszlosc Sympatia chłopak :dWraz z kolegami / koleżankami , wśród których jest osoba z Anglii , znajdujesz się przed kinem .. Z góry dzięki.Napisz e-maila do koleżanki, w którym opiszesz imprezę urodzinową, co podarowałeś jubilatowi, co robiłeś na imprezie.. Napisz: - co to była za uroczystość i kiedy miała miejsce - jak przebiegały przygotowania do niej, - jakie wrażenia towarzyszyły ci podczas tego wydarzenia .Właśnie wrócileś z wakacji.. Proszę o pomoc :) Napisz krótki e-mail do koleżanki (50-100 słów) podając: * gdzie i z kim byłeś/aś na wakacjach * co robiłeś/aś na wakacjach * co planujesz robić w weekend?. W wiadomości e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii:-napisz, gdzie byłeś,-napisz, co Ci sięnie podobało,-Wpomnij któtko o ciekawej przygodzie, która Ci się przytrafiła.Niedawno wróciłeś z bardzo udanych wakacji.. Napisz do niej e-mali, w którym: * przeprosisz że tak długo nie pisałaś, i wyjaśnisz z jakiego powodu, * poinformujesz o tym, gdzie i z kim spędziłaś wakacje, * opisz co robiłaś w czasie wakacji i o swoich wrażeniach, * zapytasz o jej wrażenia wakacyjne i wyrazisz nadzieję spotkaniaWyjście z niego zajmuje nawet kilka dni, dlatego warto zawczasu, zarówno na urlopie, jak i po powrocie z niego, zadbać o dobry sen..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt