Opisz swoj typowy dzien
Wersja angielska I wake up at .. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opisz swój najciekawszy dzień wakacji Podobne tematy.. czas wolny kolonia nauka odpoczynek Podróżowanie relaks Szkoła twórczość własna wakacje Wakacje zysk czy strata.. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. Skomentuj.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs).Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. To ma byc taki typowy dzien dla 20-latka, typu : poranna toaleta, praca,potem powrót do domu w 20 zdaniach.. co dzieje się w szkole felieton o szkole jak wygąda jeden dzień w szkole Jeden dzień w szkole jeden dzień z życia ucznia mój dzień w szkole opisz jeden dzień w szkole przebieg dnia w szkole Szkoła felieton.. Rozwiązania.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. 0 głosów.. zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski;Mein Alltag..

... Opisz swój typowy dzień tygodnia.

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Pracuję w poniedziałki i środy w tych samych godzinach, w pozostałe dni daję korepetycje w domu, w zależności, o której kończę.. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. Pamiętajcie, praktyka czyni mistrzem.Opisz swój typowy dzień w pracy ,napisz co robisz i o jakiej porze napisz opinie o swojej pracy dośc długie prosze Zgłoś nadużycie.. 1621 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W czwartki spędzam przyjemne popołudnie z chłopakiem, spacer, kino, kolacja.. O godz. 23 zasypiam.. Napisz do nas.. Regeneruję .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Wstalam i te szalone plany .. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Skomentuj.. O 18 oglądam TV.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ.. To nasz dzień.. At half-past seven I eat my breakfast.Przydatność 70% Typowy dzień w skrócie, godziny, 1)..

Codziennie wstaję o6rano.

30 magicznych fryzur od artystki-samouka, którą pokochałaby każda Roszpunka!. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. proszę nie pisac zbyt skomplikowanie i nie uzywac nietypowych wyrazow.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Zwykle 1-2 godziny zegarowe.. O 17:30 jem obiad.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. W weekendy odpoczywam, w domu lub w Poznaniu.. Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!. O 17 kończę pracę.. Niemniej jednak da radę opowiedzieć o moim/nie moim dniu bez mówienia, że „w sumie to nic nie robiłem".. .Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17 opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz typowy listopadowy pejzaż.. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. Zadanie jest zamknięte.. Bardzo proszę o pomoc.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:opisz swój typowy dzień po angielsku (dzien ucznia czyli rano pobudka, potem sniadanie, na godzine ósmą lekcje, itd.).. Polub nas → Wyślij znajomemu ..

prosze napisac to samemu a nie ...Opisz swój typowy dzień tygodnia.

Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. O godz. 23 zasypiam.. Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. O 18 oglądam TV.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. O 17:30 jem obiad.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Jak opisać swój dzień po angielsku?. Przynajmniej literalnie.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. poleca81% Język polski .To była typowa środa.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. O 17 kończę pracę.. 0 .Opisany powyżej dzień nie ma kompletnie nic wspólnego z prawdą, jeśli chodzi o mnie.. Podobne zadania.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Reforma 2019opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

proszę nie pisac zbyt skomplikowanie i nie uzywac nietypowych wyrazow.

Udostępnij.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. saypainn 5 lat temu.. prosze napisac to samemu a nie .Opisz swój dzień w szkole Podobne tematy.. Obudzilam sie i chcialam zrobic cos innego niz zawsze.. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. oglądam ulubione seriale .🎓 Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy opis typowego dnia.. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.Przykładowy opis dnia po angielsku.. zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii.. Ten którys z kolei nudny dzien zaczal sie dla mnie przyplywem energii.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03Opisz swój dzień Podobne tematy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt