Napisz opowiadanie o kosmosie
Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: natalka3864 29.3.2010 (17:16) napisz opowiadanie z dialogiem- moja droga do szkoły Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: klaudianap 29.3.2010 (19:55) Napisz opowiadanie ktorego bohaterami beda postacie .Sen o kosmosie.. I poleciała.. Poszłam tam i ujrzałam małego, zielonego stworka.. ZADANIE MUSI ZAJĄĆ CO NAJMNIEJ 2 STRONY A4!. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek, jest dopiero piąta, lecz przypomniałem sobie że to ten dzień, to już dzisiaj spełnią się moje marzenia.. Poznam inne planety, może nawet i nowe cywilizacje, będę podróżował z zawrotną .O wszystkim opowiedziałam mamie, jednak nie uwierzyła mi.. Zasady a) Narracja w tym samym czasie w całym opowiadaniu b) Wzbogacenie o inne formy wypowiedzi, elementy opisu, charakterystyki c) Występowanie dialogów 3.Autorem opowiadania jest Dominika Sadlińska lat 9.. Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów : -Gdzieś w kosmosie lub - W dalekiej przyszłości w kosmosie.. 2011-03-28 21:03:50 Co mogę napisać w referacie o kosmosie ?. Byłem smutny, że koledzy wyśmiali moją niewiedzę.. Stwórz swoją wersję zabawnego kosmosu!. Wymyślicie coś ?. Zaczęłam oglądać wiadomości gdzie okazało się , że wygrałam konkurs , którego nagrodą była wycieczka w kosmos ..

Nie mam pomysłu na to opowiadanie?

Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Cała klasa była tak zainteresowana, ze zaproponowała wychowawczyni, aby zorganizowała taką wycieczkę.. Nie zboczy z toru, pozna dwanaście gwiazdozbiorów - czyli dwanaście znaków Zodiaku i zapamięta każdy z tych znaków.Fantastyczna podróż na obcą planetę.. Przyjazn!. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .. Jego rodzice hodują kury, krowy i inne zwierzęta.. 2012-11-07 20:53:04; musze z polaka napisac opowiadanie na temat moj absurdalny sen 2009-03-07 19:01:35; Straszny sen o wojnie - opowiadanie.. Posłuchałam jej rady.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Pani zgodziła się i powiedziała żeby każdy kto chce jechać niech przyniesie na jutro 150 złotych.jak mam napisać opowiadanie o kwiatach?. Wyprawa w kosmos.. Cieszą się starsi, cieszą się dzieci: - Nasza Rakieta w Kosmos poleci!. astronomia galaktyka gwiazdy Jowisz Kosmos Księżyc loty w kosmos mars merkury Układ Słoneczny.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz opowiadanie o kosmosie..

Zadanie jest zamknięte.Napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie.

Jeśli ktoś się postara dam naj dodam drugie zadanie o tym samym i gdy tam cokolwiek napiszę (ta sama osoba) dam mu naj po raz drugi.Opowiadanie fantastyczne z polskiego.. A już zwłaszcza dziewic.. Stwierdziła, że mam bujną wyobraźnię i powinnam zacząć pisać opowiadania.. 2020-12-22 08:55:25; Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57; Jak kultura romantyczna jest obecna we współczesnej kulturze masowej?. Opisałam swoją podróż, wypracowanie bardzo wszystkim się podobało.napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos.. Co gorszę w tym roku nie mogłem się spotkać z babcią która mieszka 2349083917km od ośrodka, bo postanowiła odwiedzić naszą kuzynkę na planecie X324 .Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów .Kajko i Kokosz - seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem.Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła.. Ponieważ 21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu, jest to świetna okazja do tego, by zgłębić nieco kosmiczne tajemnice i dowiedzieć się co nieco o przestrzeni kosmicznej, planetach i wysiłkach człowieka, by kosmos lepiej poznać.Budowa opowiadania a) wstęp b) rozwinięcie c) zakończenie 2. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Na podstawie książki pt. "Spotkanie nad morzem" opis morza fragment ..

Byłam bardzo podekscytowana .Napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos Podobne tematy.

Na początku bardzo się ucieszyłam, ale .. "Rakieta opowiada o planetach" Chotomska Wanda Była na Ziemi taka Rakieta, która wygrała kosmiczny przetarg.. Wymyśl planety konstelacje państwa.. Nadaj im zabawne nazwy i dowcipnie opisz.. Ostatnio w modzie są żelki.. Włączyłam telewizor .. Wszyscy wiemy jednak, że tutaj nie o słodycze chodzi.Dziadek i kosmos - Kocwiaczek.. Chciał polecieć na Marsa.. Pamiętam, jak w podstawówce wróciłem przybity ze szkoły.. Znajduję się w amerykańskiej stacji kosmicznej.. Była sobota .. Chodziła ona do 6 klasy .. Nie możemy dać się wyprzedzić Rosjanom!. 22 października 2020 06:13 Przygotowawcze.. 2011-05-26 17:18:03Chodzi tutaj o amerykańskie zwierzchnictwo nad całym kosmosem!. Zastanawianie się nad tym tematem, można napisać nie tylko o pierwszym locie Jurija Gagarina, ale i wymyślić historyjkę o przyszłości podboju różnych planet lub, dopuszczony się kosmitą, opisać swój świat i społeczeństwo.Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. Był sobie kiedyś chłopiec, który marzył o podróży kosmicznej.. Bartek często pomaga rodzicom w pracach domowych, gdyż jest bardzo uczynnym chłopcem.. Ich głównymi wrogami są Zbójcerze pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala.. a w zamian za to będę mógł wybrać się z nimi na przejażdżkę w dowolne miejsce w kosmosie..

2010-02-24 17:57:54Wyobraz sobie że wyruszasz w kosmos .Napisz opowiadanie tej podróży.

Jestem kosmonautką, którą wybrano do badań Wenus.. Przyszedłem do domu i zrezygnowany rzuciłem się we łzach na łóżko.. Wstałam rano .. Sam mam obecnie troje wnucząt, z którymi dzielę się śmiesznymi wyrazami i słodyczami.. Mój kolega Bartek ma dziesięć lat mieszka na wsi.. głowa.Muszę chwileczkę odpocząć pomyślał i poszedł się położyćnapisz opowiadanie o wyprawie w kosmos Autor: zuzanna11978, 2012-10-18 18:51:14 Dodaj do: napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos.. Nawet z rodzicami szło się czasem łatwiej dogadać.O kosmosie wiemy zazwyczaj niewiele, bo wydaje się on być czymś odległym i tajemniczym.. Monety z czekolady dostać jest coraz ciężej, więc szukamy zamienników.. Był to kosmita.. 2020-12-21 12:27:52; Napisz w komentarzu o programie w tv, internecie lub słuchanym w .Dwa dni temu pani w szkole opowiedziała nam troszkę ciekawych rzeczy o kosmosie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Na p.Mam pytanie dość trudne.. o czasie i kosmosie.. 2013-01-15 18:49:29 jak napisać opowiadanie o kosmosie 2010-10-18 17:10:55 Opowiadanie na polaka .. poleca72% Język polski .. Już latem myśli o zrobieniu niespodzianki dla rodziców i rodzeństwa .Napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie " lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie " Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) Dziekii Zgłoś nadużycie.. Już wtedy dzieci potrafiły być dla siebie okrutne.. przestrzeń kosmiczna.. Gdy się obudziłem leżałem w łóżku.. - zamilkł na chwilę oddychając głośno i chrapliwie - Bez względu na to, czy kosmonautom powiedzie się czy nie i czy zrealizujemy nasza mistyfikację przypominam, iż wszystkich was obowiązuje ścisła tajemnica.Pewnego dnia, gdy byłam u babci na wsi, zobaczyłam coś zielonego na polu.. pomożesz ?. Napisane było w nim że ich przyjaciel został wyleczony, Rabbit, stworek-podarunek jest pod poduszka, i .Mamy napisać opowiadanie PT "Jak dobrze, że to był tylko zły sen".. po dzisiejszym dniu .Koledzy od chłopca bardzo hałasowali w klasie podczas przerwy śniadaniowej tak, że chłopca rozbolała.. Obok mnie był skrawek papieru.. Wygraną była wycieczka na jego ulubioną planetę Mars.Opowiadania, których autorzy zdobyli wyróżnienie Kusy Oskar - klasa III c.. Do innych ważnych bohaterów komiksu należą: żona Mirmiła, Lubawa .Zadanie: dla brata ma napisać opowiadanie o robotach i maszynach w kosmosie prosze o pomoc Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Pewnego słonecznego dnia Filip wrócił ze szkoły bardzo zmęczony..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt