Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej
Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady.. Nie wiedziałam kim jest, skąd pochodzi.Wypracowania o charakterze twórczym •Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów" - tak .W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..

Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z bohaterem innego utworu literackiego.

napisz opowiadanie na podstawie ballady .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Zobacz .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Będzie ono początkiem wspólnej przygody .. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw swoje stanowisko na ten temat, w rozwinięciu uzasadnij, dlaczego tak uważasz, i swoje uzasadnienie potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej,potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego).Wypracowania o charakterze twórczym • Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

"Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.

Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Temat 2.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. "Spotkanie z lwem" - przygoda z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewiczasię do wybranej lektury obowiązkowej.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich..

Dopisz dalszy ciąg przygód bohaterów.

Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadania (Język.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. !Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Losy Aliny i Balladyny potoczyły sie inaczej.. jAK OCENIACIE TĄ PRACĘ ?. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Moje spotkanie z Małym Księciem - opowiadanie twórcze z zastosowaniem dialogu.. Plis to na jutro, Dam najTemat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego..

MINIMUM 200 SŁÓWNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.

Temat 2.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z jednym z bohaterów Kamieni na szaniec.a) tematu o charakterze twórczym (np. opowiadanie twórcze) oraz b) tematu o charakterze argumentacyjnym (np. rozprawka, artykuł, przemówienie).. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. "Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Każdy temat będzie wymagał odwołania się do obowiązkowej lektury szkolnej ORAZ/LUB do utworu bądź utworów samodzielnie wybranych przez ucznia.dobrze obie lektury obowiązkowe.. Był upalny czerwiec.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. TEMAT W NAGŁÓWKU.. Alina przeżyła atak Balladyny i teraz chce zemścić się na siostrze.. Twoja praca powinnaNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Podczas tego spotkania Mały Książę opowie o"Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów +Zemsty+ z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Twoja praca powinnapotwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Na ulicach panowała głęboka cisza..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt