Napisz opowiadanie o'tym jak spędziłeś wakacje
Szare, puste, a przede wszystkim smutne.. Polegał on na tym, że wszystkie dzieci z miejscowości w ostatni dzień lipca ,poszukiwały poroży jeleni na tutejszych polanach i łąkach oraz w lesie.Dalszą część wakacji także spędziłam bardzo ciekawie.. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.. bo ja pisze na głosowym i że ja nie mam pojęcia jak się robi kropki Moje wakacje 2017 nie zapowiadało się zbytnio ciekawie okazało się że moi rodzice nie mogą ze mną wyjechać a wszystkie .Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. (wymyślone.). W lipcu byłam na wsi, w Skomielnej, razem z moimi przyjaciółmi.. Te dni szybko mineły i musiałam wracać do szkoły .. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Przeczytaj i odpowiedz na pytania : 2021-01-18 20:10:38 Polski, przeczytaj i odpowiedz na pytania 2021-01-18 19:59:12; Odpowiedz na pytanie: Jakie wydarzenia w historii chciałabyś zobaczyć na własne oczy, w jakich czasach chciałabyś wylądować i dlaczego właśnie tam.. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?Starał się zawsze pomagać dziadkom w pracy na gospodarstwie, a kiedy miał wolny czas spotykał się z kolegami i opowiadał im jak wygląda jego życie w mieście.. Jeździłam do kina na ekscytujące filmy, rwałam owoce, a w sierpniu byłam także w górach Sudetach..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ( bylem u babci na wsi,chodzilem nad jezioro z kolegami, takze spedzalem z nimi duzo czasu grajac w pilke,bawilismy sie w podchody bylem pare dni nad morzem z rodzicami ,) daje naj na piatek lub poniedzialekNapisz jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Czytaliśmy wiele książek.. Pewnego dnia popłynelismy statkiem .. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Chodziłam na spacery i do kina.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Jak inaczej można byłoby zatytułować utwór?Zaś w pochmurne dni biegałam po plaży i zbierałam muszelki .. Trochę po zwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym świetne osoby.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie nt. jak spędziłeś wakacjeNapisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.. Na szczeście nie mam choroby morskiej .. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę..

Swoje wakacje spędziłam w górach.

Maja i Ania mają 16 lat.. 2012-01-06 18:58:26Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.. Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. Bez niej jego życie było by niczym.. Nagrody: dyplom, naj itd?. To były najlepsze wakacje w moim życiu.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą.. Pomóżcie !. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Wyjaśnij, jak rozumiesz przedostatnią zwrotkę wiersza.. Napisz w Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: agataa123 26.1.2011 (19:27) napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ~Ola Kudrawiec 7.2.2012 (14:39)Te wakacje były bardzo udane.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. poleca87% .. Letni czas.. poleca85% Geografia .Napisz opowiadanie po angielsku o wakacjach.. 1-22 2021-01-14 14:25:46Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje..

Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.

Są nieziemsko śliczne.. Kilka dni minęło bardzo szybko i Mateusz wracał do swojego domu, było mu smutno, że już musi wracać, ale obiecał babci i dziadkowi, że spędzi u nich całe wakacje i .Zadanie: napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ma być Rozwiązanie: witaj wacku warszawa 22 09 2010 na Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Moje wakacje.. tylko mam taką prośbę wstaw potem kropki i przecinki itd.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Pieszo weszłam na Śnieżkę , najwyższy szczyt Karkonoszy.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Autor: Proxma, 2011-09-06 15:38:21 Dodaj do: Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.. Myśle , ze za rok będą tak samo udane wakacje , jak tegoroczne .. na podstawie tekstu gry i zabawy stanislawa lema wykonaj notatke; Dlaczego wiersz Wisławy Szymborskiej jest "Pochwałą złego .Napisz opowiadanie na temat; Jak spędziłam wakacje.. Był to udany rejs .. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacjeMuszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje..

2011-09-16 21:00:04 Napisz opowiadanie na temat spędzonych świąt!

Przez cały rok szkolny siedzimy nad książkami i zeszytami, przyswajamy jak największą ilość wiedzy.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przeczytaj wiersz „Wyciągnięta ręka" Juliana Kornhausera.. Są wesołymi dziewczynami.. poleca83% .. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Ich bin mit den Sommerferien sehr .Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje Tylko te wakacje spedzilem w domy .. (wymyślone.). To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Codziennie chodziliśmy do lasu i opalaliśmy się.. Potem wróciłam do Krakowa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt