Przyjrzyj się obrazkom i wklej właściwe podpisy
W części drugiej będziemy łączyć obrazki ze zdaniami.Przyjrzyj się obrazkom i wklej liczby w okienka zgodnie z kolejnością wydarzeń.. Na dużej ilustracji odszukaj wymienione tu zwierzęta.. Czy czytając używasz znaków interpunkcyjnych?. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. „„ Połącz obrazki z odpowiednimi .Przyjrzyj się zdjęciom i powiedz, jakie zwyczaje są przedstawione.. podstawki z wodą możemy wystawiać dla pszczół od wiosny do jesieni właściwie wszędzie -w domach, w ogrodach, na balkonach i w oknach, na wsi i w mieście.Czytam z Lokomotywą.. zaznacz wiosnĘ.. zzKtóre z roślin i zwierząt przedstawionych na rysunkach można już zobaczyć na łące?. Następnego dnia Mikser opowiedział swoją przygodę Azorowi.. małymi literami.. Do czego może być ona podobna?. pory roku wiosna lato jesieŃ zima.. Spróbuj odczytać zdanie, które powstało.. 8x=3000g .Przyjrzyj się obrazkom.. sowa piłka zegar kot Przeczytaj wyrazy.. Zacznijmy od zad.. Dokończ rysować baranki wielkanocne.. Oblicz środkową tabelkę.. „„ Otocz czerwoną pętlą wielkie litery „A" (najpierw po śladzie) w pierwszej ramce, a potem w ko-Przyjrzyj się rysunkom i podpisz je wyrazami dobranymi z ramki.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g..

Przyjrzyj się obrazkom i wklej właściwe podpisy... 4 Zadanie.

dopasuj do obrazkÓw i wklej obok nich wŁaŚciwe podpisy: eskimosi jedzĄ ryby, ktÓre ŁowiĄ w przerĘblach.. Otocz pętlami wyrazy pasujące do obrazków.. Uzupełniamy podpisy pod odpowiednimi rysunkami: Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Nie pytajcie się po co!. pewny start.. Oglądasz stare wydanie książki.. Zeszyt .. Spójrz na ćwiczenie 8 str. 25 wklej podpisy pod produktami otrzymywanymi z mleka.. Część 1.. „„ Połącz obrazek z pasującym do niego wyrazem.. Ćwiczenie 3 str. 49 (wykonane podczas zajęć online) Napisz zdanie, które powstanie z literek na bombkach.. Połącz sylaby i przeczytaj wyrazy.. Powiedz co robi papuga sylaba?. Podobne pytania.. Ćwiczenie 3 „„ Nazwij pierwszy obrazek.. przeczytaj tekst.. wytnij i wklej wyrazy w odpowiednie miejsce.. Analogicznie dzieci wykonują pozostałe przykłady.. „„ Odczytaj wyrazy znajdujące się pośrodku.. Powiedz, o czym powinniśmy pamiętać w śmigus-dyngus.. W części drugiej będziemy łączyć obrazki ze zdaniami.1 Przyjrzyj się obrazkom.. W każdym zdaniu są zbędne wyrazy.. Jak ten podpis wkleić w formularz.Czy ten podpis może być w jpg,czy trzeba zmienić rozszerzeniePrzeczytaj podpis.. Oglądasz stare wydanie książki..

... Pod obrazkami nalep właściwe podpisy.

.Zobacz 36 odpowiedzi na zadanie: 14 stacji drogi krzyżowej!. „„ Podziel wyraz motyl na sylaby.. Skreśl je.. Góry, morza, lasy tworzą krajobraz naturalny.. Uzupełnij zdania według wzoru.. Po każdym wysłuchanym fragmencie zatrzymuj nagranie, przyglądaj się kolejnemuPrzyklej właściwe podpisy z wyklejanki (w środku książki).. Średnia: 4.12.. Korzystaj1 przyjrzyj siĘ obrazkom.. Znajdź i zaznacz 5 różnic pomiędzy nimi.. Napisz w zeszycie literę ch, Ch samodzielnie i w łączeniach.~ Przyjrzyj się obrazkom na karcie pracy nr 32 i w odpowiednich miejscach przyklej naklejki z brakującymi elementami.. Wkrótce - i to jest wasze wkrótce - kiedy pokryje was wasza własna krew, wtedy Ja, jako Sędzia, przypomnę wam krew, jaką nosicie na rękach z powodu tego, że zabroniliście .Proszę, dodajcie tu jakieś obrazki ze znaków.. Pomocnik Dla 6-latków i nie tylko STRONY 4-5 Rozpoznawanie liter A, a; czytanie globalne Ćwiczenie 1 „„ Przyjrzyj się wielkiej literze „A" zamieszczonej w lewym górnym rogu.. Wysłuchaj odgłosów zwierząt mieszkających na wsi:1 przyjrzyj siĘ obrazkowi.. Ćwiczenie 2 str. 48 (wykonane podczas zajęć online) Wyrazy z ramki wpisz w odpowiednie miejsca.. (na ptaki wracające z ciepłych krajów) Do .Przyjrzyj się historyjce obrazkowej i przeczytaj uważnie zdania.. 3Przyjrzyj się obrazkowi..

3. Przyjrzyj się obrazkom na str. 71-72 w podręczniku.

Wskaż wazon, w którym jest najwięcej palm, i otocz go pętlą.. 2 wytnij obrazki.. Przyjrzyj się ilustracjom i wklej odpowiednie znaki drogowe.. wiosnĄ ludzie siejĄ i sadzĄ roŚliny.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. W części pierwszej popatrz uważnie na obrazki, kliknij w okienko i wybierz poprawną opcję.. 3 0 Odpowiedz.. powiedz, czego potrzebujĄ roŚliny, aby rosnĄĆ.Problem jak w temacie.Otóż mam formularz pdf do wypełnienia i odesłania z obowiązkowo własnoręcznym podpisem.Formularz otwieram przez FOXIT READER,jest interaktywny,moge też innym programem,i mam skan podpisu w jpg.No własnie,i co dalej?. Informacje o książce.Przyjrzyj się obrazkom.. Wklej potrawy do koszyczka wielkanocnego i ozdób go.. W części pierwszej popatrz uważnie na obrazki, kliknij w okienko i wybierz poprawną opcję.. Czytaj sylaby z obu węży.. złość zdziwienie smutek wściekłość radość zaciekawienie strach spokój znudzenie .. uŁÓŻ je i wklej w odpowiedniej kolejnoŚci, a dowiesz siĘ, jak wzrasta roŚlina.. Pokoloruj te rośliny i zwierzęta, o których jest mowa w wierszu „Wiosenna łąka" ze strony 14 w podręczniku.. Klikaj na podpisy pod nimi, żeby dowiedzieć się, co oznaczają.. Klikaj na podpisy pod nimi, żeby dowiedzieć się, co oznaczają..

Średnia: 4.12.Przyjrzyj się obrazkom i wklej właściwe podpisy... 4 Zadanie.

Przejdź do zadania: 2 Przyjrzyj się zdjęciom i wklej odpowiednie nazwy krajobrazów.. Wysłuchaj nagrania nr 39 i opowiedz historyjkę po polsku.. Połącz obrazek z odpowiednim podpisem.. Jakie produkty otrzymujemy od tych zwierzat?. Przyjrzyj się obrazkom i wklej właściwe podpisy.. 4 Zadanie.. Pokoloruj obrazki zgodnie ze wzorem, dopasuj podpisy.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Przejdź do zadania: Jezus skazany na śmierć przez Piłata (Mt 27,26; Mk 15,15; J 19,16) Noc jest już prawie nad wami, a tobie, pokolenie, tak daleko do nawrócenia!. Z elementów, które znajdziesz w wyklejance, ułóż wiosenny obrazek.Wklej wyrazy w odpowiednich miejscach.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Na kogo czekała papuga?. Pokoloruj obrazek przedstawiający krajobraz.. UWAGA!. Teraz wykonasz zadanie 2. Przyjrzyj się obrazkom.. Średnia: 4.72.. Podpisz obrazki.. Powiedz co przedstawiają obrazki?. Teraz powiedz, który obrazek nie pasuje do podpisu.. mieszkajĄ w domach zrobionych z blokÓw lodu.. lĘ Ę Ę to pwn wydawnictw szkolne karta 3 1 wpisz litery w odpowiednie ramki.. UWAGA!. STRONY 16-17 Czytanie wyrazów, uzupełnianie zdań Ćwiczenie 1 „„ Co jest na obrazkach?. wytnij je, wybierz i przyklej we wŁaŚciwym miejscu na karcie 2b. 2a przyjrzyj siĘ obrazkom wytnij wybierz przyklej przeczytaj chodzĘ na basen odwiedzam znajomych sŁucham muzyki gram na komputerze chodzĘ do teatru jeŻdŻĘ na wycieczki chodzĘ na spacery sprzĄtam jeŻdŻĘ na rowerzechodzĘ do sklepu malujĘ chodzĘJak nazywa się ich potomstwo?. jest tam jedenPrzeczytaj i wklej to zdanie do zeszytu.. Nazwij co widzisz na obrazku.. Połącz litery z pustymi miejscami tak aby powstały właściwe wyrazy.Przyjrzyj się obrazkom.. Kaligrafia matematyczna str. 28.. Wklej odpowiednie liczby z wyklejanki w puste okienka.. mj dobry rok.. 3 oceny | na tak 100%.. Proszę, no dalej!. Uzupełniamy podpisy pod odpowiednimi rysunkami: Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. „„ W sylabach pod obrazkami zaznacz tę, która ma literę „n".. Bardziej szczegółowo .przyjrzyj siĘ obrazkom.. Spróbuj rozwiązać krzyżówkę i wyjaśnij hasło.. lew słońce odczytaj wyraz.Wklej pod obrazkami podpisy.. Ponumeruj zdania zgodnie z kolejnością zdarzeń.. Przeczytaj podpisy.. 2 Chłopcy wybrali się na boisko do biblioteki.Wklej pod ilustracjami właściwe podpisy.. „„ Przeczytaj zdania.. 3 4 Wklej nazwy dyscyplin sportowych pod właściwymi obrazkami.. Istnieje także krajobraz stworzony przez człowieka, np. krajobraz miejski i rolniczy.. roŚlinom do Życia potrzebna jest ziemia, woda i sŁoŃce.. Wytnij etykiety i wklej w odpowiednie miejsce.. 7 w ćwiczeniach na str. 25. Przyjrzyj się obrazkom i umieść naklejki we właściwych miejscach.. 2011-06-20 16:00:37; Czy używasz znaków .1. Przyjrzyj się obrazkom na str. 71 w podręczniku i przeczytaj podpisy pod nimi.. Powiedz, co te osoby robią w szkole.. nazwij pory roku.. Wklej nazwy emocji pod odpowiednimi obrazkami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt