Opisz swoj szczesliwy dzien po niemiecku
Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Cechy charakteru po niemiecku Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony.. Zrobiłam zadanie domowe.. Polish Bądź ciekawy drugiej osoby, chętny do rozmowy, szczery .. to opowiadanie musi byc na 9 zdan.. Polish Sacharoza Silikonowana celuloza mikrokrystaliczna Sztuczny sproszkowany aromat wołowy Kroskarmeloza sodowa bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. z óry dzięki.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Dzisiejszy wykład chciałabym rozpocząć tam, gdzie Zeray skończył swój wykład wczoraj.Przykłady użycia - "swoja" po niemiecku.. 14,162 wizyt.. Po południu poszłam do domu.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Po zajeciach wracam o domu.. Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język niemiecki.. 2011-06-02 15:21:51 Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08 Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.Opisz swój dzień po niemiecku.. czesc.. O 22 poszłam spać.. Polish Jeśli na przykład wpiszesz zapytanie [ pizza, Szczecin , Zachodniopomorskie ], na mapie zostaną wyświetlone lokalizacje i numery telefonów odpowiednich firm.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Napisałam ale nie jestem pewna czy dobrze.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Elementy składające się na opis po niemiecku.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia]Opisz swój dzień po niemiecku 1 Zobacz odpowiedź adrian192812 adrian192812 Ich stehe um 7 Uhr auf.. Po śniadaniu idę do szkoły.. Polish Spuścizną tego projektu jest całkowicie szczelny system hodowli roślin na Marsie.- Naucz się najważniejszych słów po niemiecku!. BEZ KORZYSTANIA Z TRANSLATORA Wstaję o 7 Ubieram się Pakuję się o 7:15 Jem śniadanie o 7:20 Myję się o 7:30 Zakładam.Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. mam dopiero 1 rok ten przedmiot.. Potem jem śniadanie.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". musze na jutro napisac opowiadanie o moim dniu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż do Niemiec.Przykłady użycia - "sztuczny" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

...Opisz swój dzień po niemiecku.

Jak coś jest źle to prosiłabym żeby ktoś napisał jak powinno być.. Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Polish Ktoś z dostępem do dokumentu zmienił swoj ą nazwę .Przykłady użycia - "Szczecin" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wstęp - najważniejsze informacje na temat opisywanej osoby oraz informacja o tym, jak ją poznaliśmy, ewentualnie dlaczego opisujemy właśnie tę osobę.. Thomas ist mein Freund seit dem Kindergarten.. to mam opisać swój dzień po niemiecku ale to maja byc takie proste zdania typu Ich steche un 7 auf.. odpłacę się .. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Załóż nowy klubOpisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.

Mam opisać swój dzień po niemiecku.

zwroty proszę takie proste, zeby sie pani nie kapła.. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Biorę prysznic i czeszę się.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Przeważnie przed 12 idę spać.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. W domu odpoczywałam.. Zjadłam obiad.. 2017-11-07 15:18:33 Opisz swój pokój po angielsku minimum 60 zdań max 120 2011-11-21 19:36:18Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój dzień po niemiecku.. tylko prosze nie z translatora google i nagrodze obiecuje ;)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój dzień, po niemieckuMein tag.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. jestem w 1 gim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt