Napisz opowiadanie moja wakacyjna przygoda
Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Daję naj ♥ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPotrzebuje opowiadania pod tytułem Moja wakacyjna przygoda w domu .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Szybko przypadliśmy sobie do gustu.. 2010-12-19 14:52:03 Załóż nowy klubMusze napisać opowiadanie "moja wakacyjna przygoda " 2012-04-01 12:55:06 Krótkie opowiadanie pt. " Moja wakacyjna przygoda " 2010-09-05 12:26:24 Napisz opowiadanie z dialogiem na temat : "Spotkanie z wróżką" 2010-08-03 22:07:07Chciałem odpocząć i wybrałem się na łąkę.. Przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi.. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Jedynie co robiłam na wakacjach to jeździłam do koleżanki która ma konie co prawda nie jeździłam na nich ale je polubiłam i też kompałyśmy się u mnie w basenie było mnóstwo zabawy bardzo was prosze napiszcie do tego opowiadanieMoja mama zaczęła panikować, ale tata poszedł do kasy i zapytał, dokąd pojechał ten pociąg.. Okazał się być świetnym przyjacielem.Mam napisać opowiadanie pt. ,, Moja wakacyjna przygoda z muzyką " POMÓŻCIE PROSZĘ 2008-09-04 19:21:50; Pomózcie mi napisać opowiadanie na temat : ,, Moje wakacyjna przygoda z muzyka "2008-09-03 17:04:24; Hej potrzebuję pomocy !. Wybrałem się razem z rodzicami nad morze..

Nie zważając na...Wakacyjna przygoda - opowiadanie.

Pracownicy stacji od razu zawiadomili obsługę pociągu, że jedzie z nimi „na gapę" moja siostra.. Nikt oprócz mnie nie wiedział o jej istnieniu.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Moja przygoda wakacyjna Tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach - byłam nad morzem, na wsi i w Beskidach.. To podczas nich miałem okazję przeżyć naprawdę ciekawą przygodę.. Było fantastycznie.. Mam napisać opowiadanie tytuł ,, Moja wakacyjna przygoda" ale totalnie nie mam pomysłu 2018-09-04 17:29:24Wakacyjna przygoda - opowiadanie.. Nie mam twardo wyznaczonej inwencji twórczej ani kierunku, w którym ma iść historia.. było nas siedmioro (3 dziewczyny i 4 chłopców) i często odwiedzała mnie Gosia, 16-nasto letnia kuzynka (była adoptowana w wieku jednego roku przez siostrę mojej mamy ) mieszkająca z rodzicami w okolicy.Zadanie: napisz opowiadanie pt moja przygoda w domu nawiedzonym przez duchy prosze o syzbkie rozwoazanie i ma byc min na 4 str prosze o rozwiazanie na jutro lub na Rozwiązanie: akapit pewnego jesiennego dnia rodzice wybrali się na imieniny do kuzynkiWakacyjna Przygoda Cz.5 (Witam wszystkich czytelników..

2012-02-06 10:39:08 Napisz opowiadanie o przygodzie .

Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczyopowiadanie moja przygoda przygoda opowiadanie autorskie moja przygoda opowiadanie opowiedz o ciekawej przygodzie opisz ciekawą przygodę ratunek strach Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''.. Zaloguj się .Swoją najwiekrzą przygodę przeżyłem podczas wakacji wyjeżdzając wraz z rodzicami na dwu tygodniowy urlop do Tunezji, do miasta Susse.Pewnego słonecznego dnia wraz z całą grupa wyruszyliśmy na najwiekrzą pustynię świata-Saharę.Podczas drogi zwiedzaliśmy wydrążone w skale domy mieszkających tam ludzi-Berberów.Oglądaliśmy ich .Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''.. Postanowiliśmy pojechać w grupie na wakacje nad morze, gdzie kolega miał domek z widokiem na plaże.. W lecie jest to miejsce cudowne - pełne błękitnych, czerwonych i żółtych kwiatów, nad którymi latają przepyszne, tęczowe motyle i złociste pszczoły.Cele lekcji - przypomnisz sobie, jak się pisze opowiadanie, - sprawdzisz, jak zapisujemy dialog..

2010-10-27 20:20:21Napisz opowiadanie z dialogiem na temat: Moja wakacyjna przygoda.

Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Napisz opowiadanie na temat "Moja wakacyjna przygoda" Opowiadanie z elementami przeżyć wewnętrznych [z góry dzięki :)]Przygoda Stasia i Nel "Trudne Morderstwo" na podst. obrazu Paula Cezanne ".. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą.. Było fantastycznie.. Opowiedz historię prawdziwą lub wymyślona.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Jeśli chcielibyście coś podpowiedzieć, zmienić albo coś w tym stylu to piszcie na priv, albo komentujcie.. Temat: Moja przygoda wakacyjna - opowiadanie z dialogiem - mojelekcje1 Strona głównaPrzydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Mama poprosiła, aby jej przekazali, że po nią przyjedziemy, żeby się nie martwiła..

Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Napisz opowiadanie "moja wakacyjna przygoda" z djalogami !!

2012-10-31 16:59:30 Napisz poważne albo wesołe opowiadanie pt.Przygoda w górach 2012-06-25 17:07:04 Pomóżcie, napiszcie opowiadanie na temat " Przygoda w górach ".. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot.. Widzę, że opowiadania cieszą się jakimś tam zainteresowaniem.. opisu sytuacji i opisu postaci.. Tegoroczne wakacje będą dla mnie niezapomniane.. Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Opowiadanie o zgubionej , tajemniczej rzeczy, którą .. 13 praca heraklesa,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Opowiadanie z el.. Razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska.Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych.. Akcja dzieje się w wakacje.. poleca 68 % .. 74% Moja wakacyjna przygoda; .. Wakacyjna przygoda opowiadanie tekst własny Wakacyjna przygoda własna twórczość Opowiadanie tekst własny wakacje napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie.. Przykłady tematów: Opowiedz treść wybranego przez siebie filmu/książki/sztuki; Moja wakacyjna przygodaPrzydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.. Po.Mam 17-naście lat..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt