Opisz wynalazek po niemiecku
Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.wynalazek - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Często te same wynalazki powstawały równolegle w różnych krajach, ale nie wszystkie zyskały popularność.. Lodówka (rok 1876) Wyobrażacie sobie życie bez niej?Opis wynalazku po niemiecku np. telefon komórkowy.. pl polsko .. Wygląd po niemiecku .Opisz wynalazek po niemiecku.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuJak jest wynalazca po niemiecku?. de niemiecki .. - Erfindung, ErfundeneOpis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 .Opis wynalazku po niemiecku.. 5,962 wizyt.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. numer patentu podstawowego i nazwę wynalazku.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. około 5 zdańNiemieckie wynalazki w skrócie - deutsche Erfindungen 10 października 2012 Odsłon: 73 529 10 komentarzy.. nazwa wynalazku.. Co znaczy i jak powiedzieć "wynalazek" po niemiecku?.

wynalazek po niemiecku .

Opis niemiecki wzór.nazwa wynalazku po niemiecku .. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: środki stylistyczne do marka aurelegośrodki stylistyczne do marka aurelego opium w rosole plan wydarzen szczegółowy wizyta w czarnolesie fragment streszczenie widzenia ksiedza piotra interpretacjaWygląd zewnętrzny po niemiecku.. 0 głosów.. Rower, lodówka, aspiryna, telefon .Muszę znaleźć NIEMIECKIEGO wynalazce, i opisać jego wynalazek po niemiecku.. Niektórym wystarczy, żeby wynalazca miał korzenie niemieckie, żeby wynalazek uznać za niemiecki.Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wynalazek' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. Reis był nauczycielem matematyki i to on jako pierwszy przekształcił dźwięki i głos ludzki w prąd elektryczny, po czym odtworzył to w zupełnie innym miejscu.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Polish To jedyny hiszpański technologiczny wynalazek XX wieku - tak a propos.Krótki opis siebie po niemiecku 2013-03-04 23:16:40; Mein tag.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Pogoda po niemiecku: zwroty..

Oprócz: Opisz wynalazek po niemiecku.

Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Brytyjski.. Część nowatorskich pomysłów powstała pod wpływem genialnego impulsu, a inne przez wieki dojrzewały do ostatecznej formy, któraPrzykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Będę bardzo wdzięczna , :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Ma być napisane prostymi zdaniami i tak żeby można było się łatwo nauczyć.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. wynalazek /ˌvɨ̃naˈlazɛk/ rzeczownik r. męski gramatyka .. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa wynalazek i dodaj je do swoich fiszek.. Vor 2 Jahren haben wir beschlossen, dass wir nach dem Abitur, in den Sommerferien zusammen fahren.Opis wynalazku po niemiecku np. telefon komórkowy zadanie dodane 2 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] niemieckiOpis mieszkania po niemiecku - wzór.. Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1..

1 ...Opisz wybrany wynalazek po niemiecku.

Niemcy to kraj wynalazców i innowacyjnych rozwiązań.. pl. innowacja, usprawnienie, udogodnienie +19 definicje .. Wynalazku dokonał w roku 1861 Philipp Reis (ur. 1834, zm. 1874).. Za wynalazcę telefonu uważa się jednak Aleksandra Bella.. Tłumaczenia w słowniku .Przykłady użycia - "wynalazek" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Lubię go i rozumiem.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa wynalazca i dodaj je do swoich fiszek.. 2010-03-30 17:32:18; potrzebuje krótki opis brata po niemiecku z tlumaczeniem 2014-08-07 16:02:52Wiele odkryć nieodwracalnie zmieniło życie mieszkańców Ziemi, ale tylko niektóre wynalazki można nazwać punktem zwrotnym w dziejach ludzkości.. Bardzo prosiłabym żeby nie było to z google tłumacz, bo ta praca ma mi podwyższyć ocenę na koniec roku, więc prosiłabym abyście jeszcze napisali niżej jak to brzmi po polsku.Po pierwsze zależy to od definicji danego urządzenia - według jednej wynalazek będzie niemiecki, według drugiej np. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile rzeczy z naszego codziennego otoczenia jest Made in Germany, czyli Hergestellt in Deutschland.. Zaloguj się .. Bardzo prosze o opisanie mi jakiegos wynalazku po niemiecku (obojetnie jaki) tak 5 ,góra 6 zdań..

( mój dzień ) po niemiecku.

Ściany tego pokoju są koloru zielonego, pod prawą scianą stoi zielona kanapa, a pod lewą telewizor.. 10 zdań, niemiecki, opis, zalety, w 10 zdaniach .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2010-06-09 19:13:20; Potrzebuje krótki opis dwóch dni świąt wielkanocnych, np. sobota i niedziela ale po niemiecku!. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Nummer des Grundpatents sowie Bezeichnung der Erfindung @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie..Komentarze

Brak komentarzy.