Napisz list sam do siebie który przeczytasz za 20 lat
Wyobraź sobie, że jesteś sobą z przyszłości i zacznij opisywać, jak wygląda Twoje życie.Pisze ten list, z nadzieja, ze przeczytam go za 20 lat, jak juz będę dorosłą osoba.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Zrelaksuj się i wyobraź sobie co tak naprawdę chciałbyś i mógłbyś osiągnąć za kilka lat, gdyby nie ograniczenia jakie masz w swojej głowie.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. 2.Rozważ w formie pracy pisemnej czy jeszcze jesteś dzieckiem , czy też bliższy jest ci już świat dorosły.. Zawrzyj w nim wszystko to co chciałabyś aby dorośli wykonywali względem siebie.. Mogę wybrać prace z tych dwóch albo 1 albo 2 .Możesz jeszcze napisać list do siebie z przyszłości, w którym napiszesz sobie, że wierzysz w realizację swoich celów i marzeń.. Tutaj, aż takiego wyboru jak 20 lat nie mamy, ale nic nie szkodzi…Napisz list do siebie,który przeczytasz za 10 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłościnaoisz do siebie list ktory przeczytasz za 20 lat niech ten list.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym, co jest dla Ciebie ważne.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Być może będziesz wtedy starał się wrócić pamięcią do swojej młodości, a list ten okaże się nieocenioną pomocą.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat :) DAJE NAJ!. 29 lutego 2020 0 Przez admin Sulmierzyce 15marzec 2008Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat.. 2014-05-16 16:39:35; napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w .Przydatność 85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat..

84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat, który przypomni ci co było dla ciebie ważne teraz.. 84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Posted on 26 stycznia 2014 by admin Droga Dorosła (imię)Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.Napisz list, który przeczytasz za 20lat.. W styczniu 2010 r. dostałam pracę domową z języka polskiego nawiązującą napisać mi list,który przeczytam za 20 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. W szkole często popularny był temat wypracowania "napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat".. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.1.. 84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważneA może właśnie bierzesz ślub i zastanawiasz się, jak wyglądać będzie Wasze małżeństwo za 5, 10 lat?.

Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20lat.

Sulmierzyce 15marzec 2008 Moje dorosłe Ja!. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co teraz jest dla ciebie ważne.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie doro Opublikowany w:Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu.. niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest ważne dla ciebie teraz (no czyli w 2014)napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłości 2016-03-10 17:53:25; Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Następnie wystarczy wybrać za jaki czas ma przyjść do Ciebie ten email..

'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.

Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Jeśli tak - możesz napisać do siebie maila, podać dzień, w którym chciałbyś go dostać i… zapomnieć o wszystkim.Napisz list do siebie,który przeczytasz za dwadzieścia lat.Niech ten list przypomni,Tobie dorosłemu,o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Będę bardzo wdzięczny… źródło:Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.". Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne a co ważne jest dla .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Sulmierzyce, 15 marca 2019 roku Moje dorosłe Ja!. Możesz napisać list, w którym podziękujesz sobie za przejście trudnego etapu w życiu, ponieważ wiesz, że taki niebawem Cię czeka.List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt