Opisz swoje ulubione zwierzę domowe po angielsku
Twórz quizy.Przykłady użycia - "zwierzę" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam takie zadanie: opisz po angielsku swoje ulubione zwierze (ale nie może byc domowe :( ) Błagam o w miare długie i poprawne opowiadanie, o ich + i - :) np. malpa, słon itd.Zwierzęta po japońsku!. I nie wiem jak to zrobić, ile akapitów co w 1, 2 , 3 ?. Kurs angielskiego online.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. betta fish - rybka bojownikPrzykładowy opis psa po angielsku My dog's name is Daisy.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Polish Wymogi, które należy spełnić, aby przywieźć ze sobą zwierzę domowe: __________.Bardzo lubię mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście , gdy wita mnie po powrocie ze szkoły.. Odwiedzając znajomego w domu jednorodzinnym, obstawiam, że użyje on słowa pies, przynajmniej raz.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Jak opisać zwierze?.

!Dom i pomieszczenia po angielsku.

Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Zarejestruj się!. Nauka słówek; Kurs 1000 słówek .. Opisz zwierze po angielsku Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Z tego powodu chciałabym zaprezentować kilka słówek związanych ze zwierzętami domowymi.. Dacie jakieś wskazówki?. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Zdobywaj obserwujących.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Dyskusja na temat Opisz zwierze po angielsku na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Otrzymuj osiągnięcia.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Ulubiona pora roku / deine Lieblingsjahreszeit .. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte .Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. Jednym z szerszych zagadnień w języku angielskim pod względem słownictwa są ubrania.. Poznaj nazwy zwierząt domowych po angielsku, abyś mógł swobodnie porozumieć się, gdy będziesz chciał porozmawiać z obcokrajowcem na temat swoich czworonożnych przyjaciół.. ma być to miś.. Słownictwo .. Nasze ulubione zwierzątka po angielsku Czy umiałbyś odnaleźć się w angielskim sklepie zoologicznym?.

Fiszki: zwierzęta domowe po angielsku w wymowąPomocy!

W tym artykule macie okazję zapoznać się z ubraniami po angielsku.. Maksa zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę, jest moim wiernym towarzyszem.Pomocy!. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Twórz quizy.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Wide windows brighten up the .Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Czy nazwiesz po angielsku nietypowe kolory?. Widać, że się tym interesujesz i znasz nazwy zwierząt po angielsku.. jest biały.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. Jest już zemną pół roku.lubi chodzić zemną na długie spacery po parku i grać a piłkę .Jego ulubione danie to karma dla psów.ma on grubą sierść i oklapnięte uszy.jego oczy są koloru niebieskiego ,nos jest prosty.jest dość szczupły .kocham go i chce mieć takiego psa na zawszę.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. 0 marta16 (Gość) Sob Wrz 9, 2006, 13:24.. Opis składa się z trzech głównych części, czyli wstępu(wprowadzenia), rozwinięcia(części głównej), i zakończenia(podsumowania).. Masz bardziej duszę wilka, lisa czy rysia?. Zarówno te które żyją na wolności, jak i mieszkające z ludźmi.. Daisy is medium-sized and not so heavy.Zadania domowe (1555) Rośliny (23036) Rośliny (23036) .. Opisz swoję ulubione zwierzę po angielsku?.

Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.

Opisz swoje ulubione zwierze po Angielsku 2017-12-31 20:44:00; Załóż nowy klubzwierzĘta domowe - podstawowe sŁÓwka Nazwy popularnych zwierząt domowych w języku angielskim wraz z wymową oraz fiszkami ułatwiającymi zapamiętanie poszczególnych słówek.. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone leżąc na moich kolanach.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyPrzykładowy opis siebie po angielsku.. Zarejestruj się!. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie PIES.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Zasady pisania opisu.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Zaczynajmy!Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku.. Długie formy .Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze..

... Zapisuj ulubione.

Samych elementów ubioru jest wiele, a do nich możemy dołączyć liczne akcesoria, ozdoby, akcenty - ich kombinacji są tysiące.. Wskażesz poprawnie ich j. Wonderful Muggle - #26. .. Zapisuj ulubione.. Zapraszam do zapoznania się z nazwami zwierząt domowych po niemiecku.Czy rozpoznasz zwierzęta po ich rekordach?. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Mam takie zadanie: opisz po angielsku swoje ulubione zwierze (ale nie może byc domowe :( ) Błagam o w miare długie i poprawne opowiadanie, o ich + i - :) np. malpa, słon itd.. Lubię się z nim bawić i chodzić na dwór.. Zdobywaj obserwujących.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Dam n.a.j :* ^^ ^^ Głupie , obraźliwe odp.. Kto będzie Twoim mistrzem Jedi?. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Czy ma ktos może tekst o wygladzie i zachowaniu .Ubrania po angielsku.. usuwam!Tłumaczenie słowa 'zwierzątko domowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt