Napisz krotki list do kolegi
Muszę napisać niedługi list do kolegi lub koleżanki, w którym opisze moje wakacje, zachowując prawidłowy zapis (angielski) i zwroty grzecznościowe.. list do kolegów zachęcający do czytania lektur; List, w którym zachęcisz kolegę do przeczytania „Krzyżaków" H. Sienkiewicza.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie.Napisz krótki list do kolegi po angielsku +4 głosów.. ''Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski list, w którym zachęcisz go odbiorcę do zapoznania się z legendą, która jest związana z Twoją miejscowością lub jej okolicami.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21:33:41; Napisz list do kolegi lub koleżanki.. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest Polska..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Mam nadzieje, że mi pomożecie, z góry dzięki;DList w którym zachęcisz do przeczytania Trenów; List, w którym zachęcisz kolegę do przeczytania… a powieści Ania z Zielonego Wzgórza,Recenzja książki… Napisz do kolegi list, w którym polecisz mu Krzyżaków.. Kalisz , 14.. Ostatnio w szkole czytaliśmy lekturę .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz co najmniej 6 zdań.. Lieber Perter, Endschuldigung, dass ich Dir so lange nicht geschrieben habe, aber ich war sehr beschAftigt.jak sie ubrac do pracy, moda, jak znalezc swoj styl, napisz list do siebie, welniany pastelowy plaszcz, niebieski plaszcz, jak nosic, kaszkiet, blog modowy, cammyNapisz krótki email do kolegi który pożyczył ci odtwarzacz DVD niestety sprzęt przestał działać w e mailu poinformuj kolegę o sytuacji Zaproponuj rozwiązanie tego problemu i zaproś kolegę aby cię odwiedził 1 Zobacz odpowiedź KarolinaKsiazek .List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Na wstępie pozdrawiam Cię serdecznie,oraz dziękuję za pozdrowienia,które przekazał mi nasz wspólny kolega Wojtek.Wojtek był .Napisz wiadomość (krótki list) do kolegi lub koleżanki posługując.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 🎓 Napisz w zeszycie krótki list do kolegi z innego.Niedawno uczestniczyłes w obchodach 50 lecia swojego gimnazjum napisz list do dyrektora szkoły w którym pogratulujesz mu organizacji tej imprezy przedstawisz i uzasadnisz swoją opinię na temat… Napisz list do twojego kolegi z Iraku, który ma być odczytany w jego szkole..

2010-03-22 ...Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.

Cześć Karolina!. Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 .. Trzeba było również napisać list do kolegi w Anglii o zakładanym przez nas klubie.Napisz krótki list internetowy do swojej koleżanki / kolegi z Niemiec.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przydatność 50% Napisz list do swojego niemieckiego kolegi na temat swoich ostatnich urodzin urzadzonych w restauracji.Uwzględnij:termin urodzin i miejsce przyjęcia; jadłospis przyjęcia i panująca atmosferę; wygląd lokalu i program imprezy; zakończenie przyjęcia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Napiszę list, w którym opiszę wydarzenia z niesamowitej lekcji historii; ListNapisz list do koleżanki lub kolegi o przygodzie która cię.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów..

Dawno cię nie widziałam w szkole, więc pomyślałam, że napiszę do ciebie list.

Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 🎓 Napisz wiadomość (krótki list) do kolegi - Zadanie 3: Historia I - strona 20Napisz krótki list lub e-mail: a) do koleżanki lub kolegi (chcesz zapytać, czy umówione spotkanie jest aktualne) b) do urzędu miejskiego albo fundacji wspierającej uczniów( chcesz złożyć podanie o stypendium) c) do księdza (chcesz poprosić o świadectwo chrztu, które będzie Ci potrtzebne)Napisz list do przyjaciela .. List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą.. Cześć Asiu!. _____ •jaka jest twoja szkoła, •jaki jest twój ulubiony przedmiot i dlaczego, • jakiego przedmiotu nie lubisz i dlaczego.. Przedstaw mu ustrój demokratyczny wskazując jego wady i zalety.napisz krótki list do kolegi po angielsku i przetumacz go.. temat"jak minoł mi wikend" rzodkiewka Język angielski 1 0 .. Za to zadanie możesz otrzymać 8 punktów.. napisz krótki list do kolegi po angielsku i przetumacz go.. temat"jak minoł mi wikend" Posted by rzodkiewka | Posted at Mar 26, 2015 | Categories: Język angielski.. 2016-03-20 19:19:58; Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu.. W swoim liście: • wyraź zadowolenie z planowanego przyjazdu kolegi do Polski i poradź mu, co powinien ze sobą zabrać • wspomnij o przyjęciu, które zamierzasz zorganizować podczas jego pobytu, i zapytaj, jaki termin przyjęcia byNapisz list do kolegi z Anglii, w którym: Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje..

Answers Leave a answer.Napisz list do kolegi z Anglii, który wkrótce zamierza ię odwiedzić.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisano 12-04-2007 17:49, przez karolinarem.. Na filmie ukazuję list z wakacji w dwóch wariantach:- dla osób początkujących,.List, w którym żegnasz się z rodziną.. Wie meine Schule ist?Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania lektury.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Krótki list do kolegi.. Krościenko Wyżne, 13.04.2005r.. Cześć Janek.. bartek16253 Jasło, 23.03.2015r.. Mam na imię Magda i jestem Polką.. Ewcia58; 1.10.2009 zmieniony -----miejscowość,data----Sory napisałam jako kolega do kolegi--popraw Paulinka.. Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. 33,062 wizyt.. Napisz: / 8 p.. Drogi Maćku!. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Jak napisać list prywatny po rosyjsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt