Opisz członków swojej rodziny po niemiecku
poleca83% Język polski .. Skomentuj.. - On jest cierpliwy.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Achilles Adam Mickiewicz analiza Coś ty Atenom zrobił Sokratesie Cyprian Kamil Norwid Exegi monumentum Horacy Interpretacja Jan Kochanowski Jan Kochanowski Pieśń XXIV.. 35,868 wizyt.. Lubi czytać i gotować.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Ma 44 lata.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Opis krewnego - opis mojego brata.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Bardzo dobrze gotuje.. Czasami myje garnki.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opis jednego członka rodziny po niemiecku (mama lub brat).. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz 4 członków rodziny po niemiecku.. Głównie chodzi o opisanie cech charakteru.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat..

Opisz członka swojej rodziny!

Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Bardzo proszę dołączyć do tego polskie tłumaczenie.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Moja rodzina jest bardzo duża.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Poland_123 4 miesiące temu.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Lubi pracować i sprzątać.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. 2014-02-13 16:17:06 opis mojej rodziny po angielsku 2015-03-08 10:18:21Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz dowolnego członka rodziny:p. Udostępnij.. Fotografuję chętnie naturę.. Jest pracownikiem biurowym.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Uczęszczam do gimnazjum.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. język niemiecki.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego..

Quizy Os. ... Quiz o rodzinie po niemiecku.

Mam nadzieję, że opis wyglądu po niemiecku nie sprawi Ci już kłopotu 😉 Może Cię zainteresować: rodzina po niemiecku; części ciała po niemieckuPrzykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Po szkole odrabiam lekcje.. obojętnie kto może być mama, tata, siostra (studiuje ma 20 lat) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Czy robisz to jako Impostor?. Czy rozpoznasz członków The Umbrella Academy po estetycznych kolażach?. Lubi zwierzęta.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Robię zakupy i myję akwarium.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Za pomoc bardzo dziękuję!. Co tydzień podlewam kwiaty.. Mein Vater arbeitet als Mechaniker.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Szukaj.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opis rodziny po niemiecku-tłumaczenie 2010-11-08 20:05:26 Opis rodziny po niemiecku , przetłumaczycie?. She is tall and slim.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Na odpowiedzi czekam do godz 23 :)Przykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt.. Biznes i Finanse (35068) Biznes i Finanse (35068) Wszystkie (35068) Banki (7646) Bankowość Elektroniczna (105) E-biznes (3897) Ekonomia (1862) Fundusze UE (617) .Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. opisz swojego tatę .Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Pytania .. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Chodzę z psem na spacer.. Ma 62 lata..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt